1. Strona główna
  2. Wideo
  3. "Szymon na żywo"

"Szymon na żywo"

Wideo sobota, 4 lutego 2012
"Szymon na żywo"

"Szymon na żywo" był programem nadawanym live, ale treści w nim zawarte są aktualne i ostre. Wszyscy wiedzą, że Szymon jest nieprzewidywalny i "niecenzurowalny", ale tym razem starał się być wyjątkowo.. grzeczny.

W związku z tym, że Szymon był nagrywany na żywo, pojawiły się nowe możliwości. Specjalny wysłannik programu krążył po całej Polsce, więc wszyscy widzowie - od Trzebiatowa po Ustrzyki Dolne przez Kosierz -  dostali szansę zaistnienia na dużej antenie.

O tym, że Szymon Majewski potrafi zaskakiwać przekonaliśmy się nie raz. Jednak zawsze warto zostawić na deser to co Widzowie lubią najbardziej! Dlatego też w programie „Szymon na żywo” nie zabrakło starych, dobrych znajomych z kabaretu, którzy tym razem pojawili się jako uczestnicy popularnych teleturniejów. Oprócz tego program obejmuje wiele zabawnych skeczy i filmików powodujących nieoczekiwane wybuchy śmiechu!

"Szymon na żywo" - pierwszy zwiastun

"Szymon na żywo" - pierwszy zwiastun

Z kolei Szymon Majewski pojawił się w roli uzdrowiciela polskiej reprezentacji piłki nożnej, czyli znamienitego trenera Cudę. Jego misją było również przekonanie mieszkańców innych krajów do przyjazdu do Polski na Euro 2012. Oczywiście to nie wszystko – tradycyjnie będziecie mogli zobaczyć wywiady z polskimi gwiazdami, jednak w zupełnie innej formule. Goście Szymona musieli sprostać bardzo szczególnym wyzwaniom… Przekonajcie się, jak bardzo nieokiełznana jest wyobraźnia Szymona Majewskiego!

"39 i pół"
Następny artykuł

"39 i pół"

"39 i pół"
Następny artykuł:

"39 i pół"

0 komentarzy

Dodaj komentarz do artykułu

udostępnij komentarz w:
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.