Powrót do listy Wideo

Odeta Moro świętowała urodziny. Partner zrobił jej niespodziankę!

Jak Odeta Moro świętowała swoje urodziny?
Foto: mwmedia Jak Odeta Moro świętowała swoje urodziny?

Odeta Moro 17 czerwca obchodziła urodziny. Dziennikarka skończyła 39 lat. Tegoroczne święto będzie wspominała bardzo miło, szczególnie dzięki partnerowi, który zrobił jej niespodziankę. Konrad Komornicki, ukochany gwiazdy postarał się, żeby doskonale się bawiła, zorganizował dla niej imprezę - niespodziankę. Odeta Moro nie kryła zaskoczenia i wzruszenia, na Instagram wrzuciła kilka zdjęć, na których pozuje z partnerem oraz Magdą Steczkowską, Agnieszką Hyży, Marcinem Wyrostkiem i znajomymi.

"Zrobili mi niespodziankę! One I On!Na 300 osób!" - podpisała wspólne zdjęcie z Konradem Komornickim.

Z okazji urodzin życzymy Odecie Moro wszystkiego najlepszego!

 

 

Urodzinowe przyjęcie Odety Moro odbyło się w hotelu Hotelu Ossa Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej. Dziennikarka była jedną z gwiazd, które pojawiły się na Wielkim Dwumeczu Charytatywnym rozgrywanym na terenie obiektu. Dochód z imprezy został w tym roku przekazany podopiecznym Fundacji HEROSI. Na mecz zostały zaproszone także gwiazdy m.in. Magda Steczkowska, Agnieszka Hyży, Marcin Wyrostek, Paweł Małaszyński i Katarzyna Glinka.

 

 

 

Widzowie TVN mogli oglądać Odetę Moro w drugiej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Dziennikarka wcieliła się w rolę tytułowego Agenta. Posłuchajcie, co powiedziała o udziale w reality show!

 


Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione