Powrót do listy Wideo

"Milionerzy" - kultowy teleturniej powraca!

Milionerzy - zwiastun!
Milionerzy - zwiastun!

Kultowy teleturniej powraca na antenę TVN! Na fotelu prowadzącego niezastąpiony
Hubert Urbański. Ilu milionerów zobaczymy w nowym sezonie, przekonamy się już
na wiosnę!

Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Na fotelu gracza we wszystkich światowych edycjach usiadło około miliona osób. W odcinkach specjalnych programu uczestnikami są gwiazdy show-biznesu. W polskim wydaniu teleturnieju gościnnie wystąpiła m.in. Ewa Drzyzga, Kinga Rusin oraz Marcin Prokop. Program stał się inspiracją dla Oskarowego filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”, a legendarny zwrot „czy to twoja ostateczna odpowiedź?” wszedł do języka potocznego na stałe.

Milionerzy to jednak nie tylko fantastyczna, a wręcz kultowa rozrywka dla całej rodziny. Jest to również program, który odmienił życie wielu zwykłych ludzi. Na całym świecie jest ponad 150 zwycięzców głównej nagrody. Jeden wygrany milion okazał się dla nich milionem możliwości i pozwolił na spełnienie, czasem bardzo skromnych, marzeń. Na Islandii pierwszym „milionerem” został młody ksiądz, który przeznaczył wygraną na renowację lokalnego kościoła. W Kolumbii natomiast, w edycji specjalnej z udziałem dzieci, dziesięcioletni chłopiec wygrał autobus dla swojej szkoły. Pierwsza główna wygrana w indyjskiej edycji powędrowała do młodego pracownika IT, którego miesięczna pensja nie przekraczała 150 dolarów. Lokalna adaptacja Milionerów biła rekordy popularności również w Polsce. Wyemitowano aż 688 odcinków, z których każdy gromadził niemal 3 miliony widzów. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko raz – 28 marca 2010 roku. Wtedy poprawnej odpowiedzi na pytanie za największą stawkę udzielił Krzysztof Wójcik.

Na wiosnę Milionerzy powrócą w klasycznej i lubianej przez widzów formule. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną (odpowiednio wysokości 1000 zł i 40 000 zł). Aby wygrać główną nagrodę należy odpowiedzieć prawidłowo na 12 pytań. Pytania mają różnorodną tematykę. Każde z pytań ma oznaczony stopień trudności, a także kategorię tematyczną i opracowane jest na podstawie, co najmniej dwóch prawidłowych źródeł. W drodze do zwycięstwa uczestnik będzie mógł skorzystać z trzech kół ratunkowych: „pytanie do przyjaciela”, „pół na pół” i „pytanie do publiczności”. Na fotelu prowadzącego ponownie zasiądzie Hubert Urbański, aktor i prezenter, postać związania z polską edycją od pierwszego odcinka.  Charyzmatyczny i przenikliwy prowadzący zelektryzuje całą Polskę słynnym pytaniem: „Czy to jest twoja ostateczna odpowiedź”?

"Milionerzy": poniedziałek - czwartek godz. 20:55

 


Komentarze (53)

"Milionerzy" - kultowy teleturniej powraca!  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
Gość693
ja też muszę wystąpić u pana Huberta Ubarńskiego bo pana lubię.I proszę ja by u pana wystąpiła w milionerach o milion złotych. Bardzo proszę by pan powiedział na pytanie a ja u pana odpowiedziała. Paulina Suchińska z Malborka.
Gość693 ...ja też muszę wystąpić u pana Huberta Ubarńskiego bo pana lubię.I proszę ja by u pana wystąpiła w milionerach o milion złotych. Bardzo proszę by pan powiedział na pytanie a ja u pana odpowiedziała. Paulina Suchińska z Malborka.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość906
Paulina Suchińska ja też bardzo wstąpić do pana Huberta Ubarskiego
Gość906 ...Paulina Suchińska ja też bardzo wstąpić do pana Huberta Ubarskiego

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość307
Co za pytanie " co za tatuaz ma doda na plecach?"
Gość307 ...Co za pytanie " co za tatuaz ma doda na plecach?"

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość345
jeszcze raz (kliknąłem enter,Dlaczego w pytaniu o bursztyn w wodzie morskiej oszukaliście uczestnika? ciężar właściwy bursztynu ok. 1053g/l (podają nawet więcej), a zasolenie Bałtyku jest od 2 do 13 promili. Przy 2 promilach zasolenia i odpowiednio wysokiej temperaturze (np. 20 stopni C)ciężar właściwy wody morskiej na pewno jest niższy ... rozwiń
Gość345 ...jeszcze raz (kliknąłem enter,Dlaczego w pytaniu o bursztyn w wodzie morskiej oszukaliście uczestnika? ciężar właściwy bursztynu ok. 1053g/l (podają nawet więcej), a zasolenie Bałtyku jest od 2 do 13 promili. Przy 2 promilach zasolenia i odpowiednio wysokiej temperaturze (np. 20 stopni C)ciężar właściwy wody morskiej na pewno jest niższy

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość664
W starej edycji było więcej pytań do miliona i to było dobre a teraz szkoda gadać.
Gość664 ...W starej edycji było więcej pytań do miliona i to było dobre a teraz szkoda gadać.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość772
Mniej uczestników, pytania plotkarskie i zbyt krótkie odcinki. Wolałem starsze edycje.
Gość772 ...Mniej uczestników, pytania plotkarskie i zbyt krótkie odcinki. Wolałem starsze edycje.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Robertni21
No właśnie! można się jeszcze zgłosić?
Robertni21 ...No właśnie! można się jeszcze zgłosić?

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Sebastian0xkl
Witam. Czy jest jeszcze możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego? Pozdrawiam
Sebastian0xkl ...Witam. Czy jest jeszcze możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego? Pozdrawiam

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość205
Również ponawiam pytanie czy można wypełnić formularz
Gość205 ...Również ponawiam pytanie czy można wypełnić formularz

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość146
Jest jeszcze możliwość wypełnienia formularza?
Gość146 ...Jest jeszcze możliwość wypełnienia formularza?

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość784
Jest jeszcze aktualny casting do programu ??
Gość784 ...Jest jeszcze aktualny casting do programu ??

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość786
Mamy rekordzistę muzyka który wyłożył się na pytaniu o muzykę xD masakra
Gość786 ...Mamy rekordzistę muzyka który wyłożył się na pytaniu o muzykę xD masakra

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość873
Potwierdza się moje spostrzeżenie,że Polacy muszą narzekać .Gdy jest białe,żałują,że nie czarne,a gdy czarne,to czekają na białe.Zawsze coś nie tak.A teleturniej świetny,tak samo prowadzący..To nie Wielka Gra,pytania są różne.
Gość873 ...Potwierdza się moje spostrzeżenie,że Polacy muszą narzekać .Gdy jest białe,żałują,że nie czarne,a gdy czarne,to czekają na białe.Zawsze coś nie tak.A teleturniej świetny,tak samo prowadzący..To nie Wielka Gra,pytania są różne.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość570
Bylo pytanie,czy mozna gruchnac komus zegarek. Blad. Nie gruchnac ,a buchnac. Ale bajer. ha,ha ha..
Gość570 ...Bylo pytanie,czy mozna gruchnac komus zegarek. Blad. Nie gruchnac ,a buchnac. Ale bajer. ha,ha ha..

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość825
Kiedy powtórki?
Gość825 ...Kiedy powtórki?

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość941
Bardzo się cieszę z powrotu milionerów z panem Hubertem. Jest wspaniałym prowadzącym,ciekawy człowiek,super wygląda,bardzo fajny głos.
Gość941 ...Bardzo się cieszę z powrotu milionerów z panem Hubertem. Jest wspaniałym prowadzącym,ciekawy człowiek,super wygląda,bardzo fajny głos.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość101
oglądam ten film
Gość101 ...oglądam ten film

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość637
Dziekuje stacji TVN ze powqrocil program Milionerzy.Ogladalam pierwszy odcinek. Jest zachwycona. Pan Hubert Urbanski powrocil po latach z wielka klasa. Jest swietnym dziennikarzem.Czekam z niecierpliwiscia na nowy odcinek w poniedzialek. Milionerzy na 100 % beda hitem. Ogladajac program trzeba sie skoncentrowac a przy okazji pocwiczyc pamiec i przy ... rozwiń
Gość637 ...Dziekuje stacji TVN ze powqrocil program Milionerzy.Ogladalam pierwszy odcinek. Jest zachwycona. Pan Hubert Urbanski powrocil po latach z wielka klasa. Jest swietnym dziennikarzem.Czekam z niecierpliwiscia na nowy odcinek w poniedzialek. Milionerzy na 100 % beda hitem. Ogladajac program trzeba sie skoncentrowac a przy okazji pocwiczyc pamiec i przy

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość174
Lalunia Klaudia czy jak jej tam widac, ze podstawiona. Przyszla tylko po to zeby sie polansować i razem Urbanskim w obsmiewwac Rzad. 30 minut z reklamami to taka troche kpina. Wole 1 z 10.
Gość174 ...Lalunia Klaudia czy jak jej tam widac, ze podstawiona. Przyszla tylko po to zeby sie polansować i razem Urbanskim w obsmiewwac Rzad. 30 minut z reklamami to taka troche kpina. Wole 1 z 10.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość184
Gość 174
 
Gość126
Do gość 174
 
Gość811
Zmyślasz.
 
Gość650
Beznadzieja.
Gość650 ...Beznadzieja.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość350
Program zdecydowanie za krotki
Gość350 ...Program zdecydowanie za krotki

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość579
Poziom upolitycznienia TVN to TVP +500. Jakieś kretyńskie pytanie o Kaczyńskiego i dziwne o Agatę Dudę. Jak na zadanych 10 czy 12 pytań, to bardzo dużo.
Myślałem, że skoro program jest według starej formuły, to nie da się go schrzanić. Cóż, myliłem się. 30 minut przerwane reklamami, beznadziejna dynamika i 0 dramaturgii, chociaż ... rozwiń
Gość579 ...Poziom upolitycznienia TVN to TVP +500. Jakieś kretyńskie pytanie o Kaczyńskiego i dziwne o Agatę Dudę. Jak na zadanych 10 czy 12 pytań, to bardzo dużo.
Myślałem, że skoro program jest według starej formuły, to nie da się go schrzanić. Cóż, myliłem się. 30 minut przerwane reklamami, beznadziejna dynamika i 0 dramaturgii, chociaż

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość416
witam, program super tylko jest problemz montażem:) bo jak Hubert czyta 1 pytanie wylaniajace pania Klaudie czy jakos tak to widać ze na ujeciu z góry nie siedzi na swoim miejcu gdzie chwile wczesniej była i nagle wygrywa konkurencje i dostacje sie do programu:):)
Gość416 ...witam, program super tylko jest problemz montażem:) bo jak Hubert czyta 1 pytanie wylaniajace pania Klaudie czy jakos tak to widać ze na ujeciu z góry nie siedzi na swoim miejcu gdzie chwile wczesniej była i nagle wygrywa konkurencje i dostacje sie do programu:):)

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość958
Krótkie i przerywane reklamami, niestety więcej nie zasiądę do oglądania.
Gość958 ...Krótkie i przerywane reklamami, niestety więcej nie zasiądę do oglądania.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość519
witam,
Gość519 ...witam,

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

"Milionerzy" - kultowy teleturniej powraca!

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione