Powrót do listy Wideo

Marta Wierzbicka uderza w hejterski artykuł na swój temat

Marta Wierzbicka uderza w hejterski artykuł na swój temat
Foto: mwmedia Marta Wierzbicka

Większość gwiazd przywykła do złośliwych, przykrych, często wręcz hejterskich artykułów na swój temat. Część z nich tłumaczy to sobie ceną, jaką muszą zapłacić za popularność, inni faktem, że tak wygląda internet, jeszcze inni po prostu nie zwracają na to uwagi. Przywykliśmy - zarówno czytelnicy, jak i osoby będące celem takich tekstów. Ale czy tak powinno być? Czy ktoś się zatrzymuje czasem i zastanawia nad tym, do czego tak naprawdę się przyzwyczajamy?

Parę dni temu Marta Wierzbicka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w bikini. Jeden z portali, pokazując to zdjęcie nazwał ją "dorodną". Marta postanowiła zareagować. Jak tłumaczy, nie chodzi o zwykły hejterski artykuł. Na takie nie zwraca już uwagi. Tym razem z jej ostrą reakcją spotkała się próba wmawiania młodym czytelniczkom, że ktoś, kto wygląda jak Marta Wierzbicka, jest gruby. Odpowiedź gwiazdy jest mocna, konkretna i mądra. Cytujemy w całości, bo mamy nadzieję, że ta wypowiedź doda niektórym otuchy, a portalom przypomni, gdzie leżą granice dobrego smaku i kultury wypowiedzi.

Zobaczcie również:

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione