Powrót do listy Wideo

Który dziennikarz przeszedł taką metamorfozę? Będziecie zaskoczeni!

Który dziennikarz przeszedł taką metamorfozę? Będziecie zaskoczeni!
Foto: Instagram: Filip Chajzer Filip Chajzer

Dziennikarz Dzień Dobry TVN, Filip Chajzer jest uwielbiany przez Internautów za nietypowe reportaże, a także za swoje poczucie humoru i dystans do siebie. Filip świetnie odnajduje się także w mediach społecznościowych - doskonale wie, jak je wykorzystać w szczytnym celu. Ostatnio dziennikarz opublikował na swoich profilach zdjęcie motywacyjne, na którym pokazuje, jak wyglądał 7 lat temu i jak wygląda dziś. Nie byłby sobą gdyby nie opatrzył fotografii zabawnym opisem (pisownia oryginalna):

 

"Kiedy myślisz, że jesteś brzydki, gruby i nie ma dla Ciebie nadziei - pomyśl o Chajzerze sprzed 7 lat ;) 2010 i 2017... czas leczy rany... ;)"

 

Trzeba przyznać, że Filip Chajzer jest prawdziwym mistrzem motywacji! Gratulujemy przemiany! Jesteśmy pod wrażeniem. Wy także? :)

 

Zobacz też:


Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione