Powrót do listy Wideo

Jarosław Bieniuk o Ani Przybylskiej: „Ona była całym moim dorosłym życiem”

Jarosław Bieniuk o Ani Przybylskiej: „Ona była całym moim dorosłym życiem”
Foto: Instagram Jarosław Bieniuk z dziećmi

Anna Przybylska była jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek, która przez lata była związana z Jarosławem Bieniukiem, aktualnie piłkarzem Lechii Gdańsk. Para wychowała trójkę cudownych dzieci: Oliwkę, Szymona i Jasia.

Bieniuk rzadko udziela wywiadów, chroni swoją prywatność i raczej stroni od czerwonych dywanów czy pozowaniu na ściankach. Tym razem zrobił wyjątek i udzielił wzruszającego wywiadu dla magazynu „Viva!”, w którym opowiada historię życia z Anią i bez Ani.
Pierwsza sesja pary wraz z dziećmi odbyła się w 2012 roku, na pięknej sopockiej plaży. A teraz po pięciu latach wrócili w to samo miejsce. Zdjęcia, autorstwa Zuzy Krajewskiej, utrzymane są w podobnym słonecznym klimacie i mają być hołdem dla zmarłej aktorki.

Od śmierci Anny Przybylskiej minęło już ponad dwa i pół roku… od tam tej pory piłkarz musiał stanąć na wysokości zadania i przejąć wszystkie rodzicielskie obowiązki, w tym ciężkim dla niego czasie:

„Poczucie odpowiedzialności, które na mnie spadło. Bardzo pomagają mi dziadkowie, moja mama, mama Ani. Ale nie mogą wziąć na siebie mojej odpowiedzialności, bo to moje życie i moje dzieci. To ja muszę ogarnąć ich naukę, wychowanie, dzielić ich niepowodzenia. Są osoby, które mi pomagają, jest pani korepetytorka pomagająca mi czuwać nad nauką dzieci, zwłaszcza Oliwii. Szymon dobrze sobie radzi, a Jasio jest jeszcze w przedszkolu. Każde z dzieci jest inne. Do każdego trzeba znaleźć osobny klucz.”

„Nie mieliśmy ślubu, ale mieliśmy troje dzieci i to są trzy obrączki, których się nie da zdjąć do końca życia.”

Piłkarz, w wywiadzie z Krystyną Pytlakowską, opowiedział także o początkach swojej znajomości z aktorką:

„Poznaliśmy się w Sopocie na jakiejś imprezie, mieliśmy przecież wspólnych znajomych. Siedzieliśmy przy stoliku obok siebie i cały czas rozmawialiśmy. Były jeszcze dwie ładne dziewczyny, znajome Ani i moje, ale ona wyróżniała się skromnością i poczuciem humoru. Pamiętam, że fajnie nam się ze sobą gadało. Po imprezie, kiedy już pożegnaliśmy się, mój kolega Marcin zapytał: „Czemu nie zbajerowałeś tej policjantki? Ona cię zagadywała, a ty trzymałeś ją na dystans?". „To ona pracuje w policji?", spytałem. Nie wiedziałem, że Ania jest znaną aktorką i gra policjantkę w „Złotopolskich".”

Jarosław Bieniuk wciąż kocha kobietę, która odeszła… ale wie też, że życie ma swoje prawa. Obecnie piłkarz spotyka się z Martyną Gliwińską, co komentuję w wywiadzie:
„To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały.”

Na końcu wywiadu dodaje, że Ania zawsze będzie dla niego kimś bardzo ważnym i nikt tego nie zmieni!

Zobaczcie koniecznie zdjęcia z samej sesji i backstage, które opublikował, za pośrednictwem Instagrama, dwutygodnik „Viva!” :) Cały wywiad skradł nasze serca! <3


Zobacz też:

Komentarze (0)

Jarosław Bieniuk o Ani Przybylskiej: „Ona była całym moim dorosłym życiem”  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Jarosław Bieniuk o Ani Przybylskiej: „Ona była całym moim dorosłym życiem”

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione