Powrót do listy Wideo

Gwiazdy mówią gwarą śląską w serialu "Diagnoza"

Premierowe odcinki serialu "Diagnoza" już jesienią na antenie TVN. Aktorzy opowiedzieli o gwarze śląskiej, która będzie używana przez bohaterów nowej produkcji.
Gwara śląska w serialu "Diagnoza"
Foto: mwmedia Gwara śląska w serialu "Diagnoza"

Serial "Diagnoza" to nowa propozycja dla widzów TVN. W rolach głównych zobaczymy plejadę polskich aktorów: Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza. Fabuła dotyczy historii kobiety, której jedno przypadkowe zdarzenie odbiera całą przeszłość. Jej życie to czysta karta, musi zapisać ją na nowo, rozwiązując wiele tajemnic swojej historii. Pomoże jej w tym grupa charyzmatycznych lekarzy, którzy, na co dzień z zaangażowaniem walczą o zdrowie pacjentów w śląskim szpitalu. Akcja serialu "Diagnoza" rozgrywa się w Rybniku. Bohaterowie będą rozmawiać ze sobą również gwarą śląską. Aktorzy opowiedzieli o kulisach produkcji. Czy łatwo było się im nauczyć dialektu? Komu idzie najlepiej? Czy podoba się im brzmienie fonetyczne?


Gwiazdy "Diagnozy" o przygotowaniach do roli w serialu medycznym >>>

 

W "Diagnozie" wystąpią także, m.in.: Magda Popławska, Michał Czernecki, Anna Smołowik, Aleksandra Konieczna, Sonia Bohosiewicz, Beata Ścibakówna, Antoni Królikowski, Józef Pawłowski oraz Aleksandra Adamska. Zobaczcie zdjęcia z planu!

 


Zobaczcie także materiał wideo:


Komentarze (1)

Gwiazdy mówią gwarą śląską w serialu "Diagnoza"  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
Gość148
Fajnie, ale gdzie tam pan Czernecki jest ze Śląska? Sosnowiec czy Będzin to wojew. śląskie, ale nie Śląsk! Kto jest stąd, wie że to zupełnie coś innego. I w Sosnowcu się nie godo tylko mówi.
Gość148 ...Fajnie, ale gdzie tam pan Czernecki jest ze Śląska? Sosnowiec czy Będzin to wojew. śląskie, ale nie Śląsk! Kto jest stąd, wie że to zupełnie coś innego. I w Sosnowcu się nie godo tylko mówi.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Gwiazdy mówią gwarą śląską w serialu "Diagnoza"

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione