Powrót do listy Wideo

Gwiazdy mówią gwarą śląską w serialu "Diagnoza"

Premierowe odcinki serialu "Diagnoza" już jesienią na antenie TVN. Aktorzy opowiedzieli o gwarze śląskiej, która będzie używana przez bohaterów nowej produkcji.
Gwara śląska w serialu "Diagnoza"
Foto: mwmedia Gwara śląska w serialu "Diagnoza"

Serial "Diagnoza" to nowa propozycja dla widzów TVN. W rolach głównych zobaczymy plejadę polskich aktorów: Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza. Fabuła dotyczy historii kobiety, której jedno przypadkowe zdarzenie odbiera całą przeszłość. Jej życie to czysta karta, musi zapisać ją na nowo, rozwiązując wiele tajemnic swojej historii. Pomoże jej w tym grupa charyzmatycznych lekarzy, którzy, na co dzień z zaangażowaniem walczą o zdrowie pacjentów w śląskim szpitalu. Akcja serialu "Diagnoza" rozgrywa się w Rybniku. Bohaterowie będą rozmawiać ze sobą również gwarą śląską. Aktorzy opowiedzieli o kulisach produkcji. Czy łatwo było się im nauczyć dialektu? Komu idzie najlepiej? Czy podoba się im brzmienie fonetyczne?


Gwiazdy "Diagnozy" o przygotowaniach do roli w serialu medycznym >>>

 

W "Diagnozie" wystąpią także, m.in.: Magda Popławska, Michał Czernecki, Anna Smołowik, Aleksandra Konieczna, Sonia Bohosiewicz, Beata Ścibakówna, Antoni Królikowski, Józef Pawłowski oraz Aleksandra Adamska. Zobaczcie zdjęcia z planu!

 


Zobaczcie także materiał wideo:


Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione