Powrót do listy Wideo

Gwiazdy "Diagnozy" o przygotowaniach do roli w serialu medycznym

"Diagnoza" to serial, którego akcja rozgrywa się w szpitalu w Rybniku. Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Magdalena Popławska oraz producent Dorota Kośmicka opowiedzieli o przygotowaniach do ról pod okiem lekarzy i pracy na planie z konsultantami medycznymi.
Gwiazdy serialu "Diagnoza" o przygotowaniach do roli
Foto: TVN Gwiazdy serialu "Diagnoza" o przygotowaniach do roli

Trwają prace na planie serialu medycznego TVN, pt. "Diagnoza". W rolach głównych występują Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny i Adam Woronowicz. Akcja nowej produkcji TVN rozgrywa się w jednym ze szpitali w Rybniku. Główną bohaterką jest Anna Nowak, której jedno przypadkowe zdarzenie odbiera całą przeszłość. Będzie starała się odzyskać pamięć i wspomnienia, rozwiązując wiele tajemnic swojej historii. Pomoże jej w tym grupa charyzmatycznych lekarzy, którzy, na co dzień z zaangażowaniem walczą o zdrowie pacjentów w śląskim szpitalu.

Ważnym etapem podczas realizacji serialu "Diagnoza" są przygotowania aktorów pod okiem lekarzy i praca na planie z konsultantami medycznymi. Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Magdalena Popławska oraz producent Dorota Kośmicka opowiedzieli o kulisach powstawania produkcji.

 

Obok Mai Ostaszewskiej, Macieja Zakościelnego i Adma Woronowicza w serialu "Diagnoza" występuje plejada gwiazd, m.in.: Magda Popławska, Michał Czernecki, Anna Smołowik, Aleksandra Konieczna, Sonia Bohosiewicz, Beata Ścibakówna, Antoni Królikowski, Józef Pawłowski oraz Aleksandra Adamska. Premierowe odcinki  "Diagnozy" jesienią w TVN!

Gwiazdy ujawniają kulisy nowego serialu TVN – „Diagnoza”! >>>

 

Obejrzycie także materiał wideo:Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione