Powrót do listy Wideo

36,6°C - gorący i zupełnie nowy program Ewy Drzyzgi

"36,6"
Foto: Materiały prasowe / TVN "36,6"

Wiosną na antenie TVN pojawi się nowy program z udziałem najbardziej „rozmownej” osobowości w kraju – Ewy Drzyzgi. Będzie to rodzaj medycznego talk show. Ewa Drzyzga w asyście ekspertów – lekarzy, zajmie się nie tylko sposobami leczenia, ale też skutecznymi metodami dbania o zdrowie.

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

Opowiemy jak łatwo i skutecznie, potwierdzonymi przez specjalistów sposobami, zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ja we wczesnym stadium.

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6” każdy znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

Nowy projekt Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

Emisja: sobota, godzina 18:00, od 1 kwietnia.

Zapraszamy na oficjalną stronę programu: 36i6.tvn.pl

Komentarze (27)

36,6°C - gorący i zupełnie nowy program Ewy Drzyzgi  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
Gość257
Na litość boską zmieńcie prowadzącą
Gość257 ...Na litość boską zmieńcie prowadzącą

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość745
Gdyby inny prowadzący, nie z tak irytującym rysem osobowości może program byłby bardziej przyjemniejszy
Gość745 ...Gdyby inny prowadzący, nie z tak irytującym rysem osobowości może program byłby bardziej przyjemniejszy

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość924
Dziś liczyłam na pomoc związaną z potliwoscią stóp, niestety jestem rozczarowana bo wg programu nie ma innej metody niż botoks:(
Gość924 ...Dziś liczyłam na pomoc związaną z potliwoscią stóp, niestety jestem rozczarowana bo wg programu nie ma innej metody niż botoks:(

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość344
PROGRAM 36,6 wTVN niedziele pokazał nowy glukometr bez igłowy prosze o informacje gdzie można kupic i ile koszuje.
Gość344 ...PROGRAM 36,6 wTVN niedziele pokazał nowy glukometr bez igłowy prosze o informacje gdzie można kupic i ile koszuje.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość902
witam gdzie można kupić glukometr bez nakłuć i ile kosztuje.
Gość902 ...witam gdzie można kupić glukometr bez nakłuć i ile kosztuje.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość541
Po raz pierwszy oglądałam program Ewy Drzyzgi,jest wartościowy dla całego społeczeństwa,chyba będzie miał oglądalność jak program Dowbor,,Nasz nowy dom''.Inna oczywiście tematyka ale bardzo rzeczowo pokazane są problemy naszego organizmu.Żałuję że dopiero trafiłam na ten program.Ola Z.Pozdrawiam i czekam na następne odcinki.
Gość541 ...Po raz pierwszy oglądałam program Ewy Drzyzgi,jest wartościowy dla całego społeczeństwa,chyba będzie miał oglądalność jak program Dowbor,,Nasz nowy dom''.Inna oczywiście tematyka ale bardzo rzeczowo pokazane są problemy naszego organizmu.Żałuję że dopiero trafiłam na ten program.Ola Z.Pozdrawiam i czekam na następne odcinki.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość367
zakwaszenie organizmu. oglądałem odcinek gdzie było mowa o zakwaszeniu. Podali nierzetelne informacje mowa było o ph krwi i ph moczu. nikt nie powiedział że równowaga kwasowo zasadowa to poziom 7,0 do 7,4 mówię o ph moczu fizjologiczne. cała publiczność by la kwaśna czy to normalne??? zastanówcie się nad tym. czytajcie wikipedia
Gość367 ...zakwaszenie organizmu. oglądałem odcinek gdzie było mowa o zakwaszeniu. Podali nierzetelne informacje mowa było o ph krwi i ph moczu. nikt nie powiedział że równowaga kwasowo zasadowa to poziom 7,0 do 7,4 mówię o ph moczu fizjologiczne. cała publiczność by la kwaśna czy to normalne??? zastanówcie się nad tym. czytajcie wikipedia

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość510
Program o chorobach, a nic o boreliozie, chorobie która może imitowac każdą chorobę. To cicha epidemia na ktora może chorować kilka milionów Polaków.
Gość510 ...Program o chorobach, a nic o boreliozie, chorobie która może imitowac każdą chorobę. To cicha epidemia na ktora może chorować kilka milionów Polaków.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość773
Pogram solidnie zrobiony i trafia do widza.
Gość773 ...Pogram solidnie zrobiony i trafia do widza.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość104
podoba mi się bo lubie takie tematy
Gość104 ...podoba mi się bo lubie takie tematy

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość583
fajny i rzetelny program,podoba mi się.
Gość583 ...fajny i rzetelny program,podoba mi się.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość613
NUDY!! W sobotę o 18 taki program??? Może w poniedziałek o 10 byłby ok, ale nie zmienia to faktu że nadal nudny.... Niech wrócą rozmowy, było weselej.
Gość613 ...NUDY!! W sobotę o 18 taki program??? Może w poniedziałek o 10 byłby ok, ale nie zmienia to faktu że nadal nudny.... Niech wrócą rozmowy, było weselej.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość626
Nudne, w sobotę o godz. 18:00 taki program??? W poniedziałek o 10 może ok, ale nie zmienia to faktu że to nadal NUDY.
Gość626 ...Nudne, w sobotę o godz. 18:00 taki program??? W poniedziałek o 10 może ok, ale nie zmienia to faktu że to nadal NUDY.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość602
Obejrzałam dziś pierwszy raz i wyłączyłam telewizor wkurzona. Dementują niby magiczne myślenie, że cukier szkodzi w chorobie nowotworowej... Zachęcają do jedzenia cukru, że niby słodzenie herbatki nie ma żadnego wpływu na rozwój choroby - to pomijanie tak ważnych w leczeniu kalorii (!). Większych bzdur w życiu nie słyszałam!!!
Gość602 ...Obejrzałam dziś pierwszy raz i wyłączyłam telewizor wkurzona. Dementują niby magiczne myślenie, że cukier szkodzi w chorobie nowotworowej... Zachęcają do jedzenia cukru, że niby słodzenie herbatki nie ma żadnego wpływu na rozwój choroby - to pomijanie tak ważnych w leczeniu kalorii (!). Większych bzdur w życiu nie słyszałam!!!

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość628
Mimo że nie oglądałam tego odcinka ale stwierdzam iż cukier karmi grzyba bo tak to grzyb.
 
Gość167
Obejrzałam dzisiaj pierwszy raz, zupełnie przypadkiem, ponieważ zwykle oglądam TVN 24. Program bardzo mnie zainteresował, tematy życiowe, ważne. Pani Ewo, gratuluje super pomysłu!!! Czekam na kolejny odcinek, wreszcie coś wartościowego na zwykłym TVN.
Gość167 ...Obejrzałam dzisiaj pierwszy raz, zupełnie przypadkiem, ponieważ zwykle oglądam TVN 24. Program bardzo mnie zainteresował, tematy życiowe, ważne. Pani Ewo, gratuluje super pomysłu!!! Czekam na kolejny odcinek, wreszcie coś wartościowego na zwykłym TVN.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość985
cd.leczyć samemu, a przynajmniej większości nas pracujących
Gość985 ...cd.leczyć samemu, a przynajmniej większości nas pracujących

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość259
Witam, zgadzam się z Gościem196, dodam tylko, że nie tylko do specjalisty trudno się dostać, do lekarza POZ też nie prosta sprawa. Telefonicznie nie zarestrujesz się, bo tak trudno podnieść słuchawkę, a potem dowiadujesz się ze jestś 40 i nie wiadomo czy lekarz zdąży przyjąć wszystkich.... Ze nie wspomnę o stomatologu. Tylko prywatnie ... rozwiń
Gość259 ...Witam, zgadzam się z Gościem196, dodam tylko, że nie tylko do specjalisty trudno się dostać, do lekarza POZ też nie prosta sprawa. Telefonicznie nie zarestrujesz się, bo tak trudno podnieść słuchawkę, a potem dowiadujesz się ze jestś 40 i nie wiadomo czy lekarz zdąży przyjąć wszystkich.... Ze nie wspomnę o stomatologu. Tylko prywatnie

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość836
Dzień dobry. Właśnie obejrzałem końcówkę programu. Podano informacje że paracetamol jest w USA na receptę co moim zdaniem jest nieprawdą. W USA paracetamol czyli Acetaminophen jest dostępny bez recepty (Inidiana, Ohio, Michigan etc.) w dużych sieciowych sklepach. Pani przy zakupie sprawdziła jedynie mój wiek - 21 lat. Proszę o sprostowanie... ... rozwiń
Gość836 ...Dzień dobry. Właśnie obejrzałem końcówkę programu. Podano informacje że paracetamol jest w USA na receptę co moim zdaniem jest nieprawdą. W USA paracetamol czyli Acetaminophen jest dostępny bez recepty (Inidiana, Ohio, Michigan etc.) w dużych sieciowych sklepach. Pani przy zakupie sprawdziła jedynie mój wiek - 21 lat. Proszę o sprostowanie...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość196
Polak NIE CHCE ALE MUSI JEŚĆ TAB. P. BÓLOWE !!!jest kapitalizm-chorujesz=jesteś ZWOLNIONY !!!! o tym ANI SŁOWA w programie, WSTYD !!!robi się z nas NAŁOGOWCÓW=NARKOMANÓW a prawda jest taka że jako niewolnicy mając 40 C pracujemy.
Gość196 ...Polak NIE CHCE ALE MUSI JEŚĆ TAB. P. BÓLOWE !!!jest kapitalizm-chorujesz=jesteś ZWOLNIONY !!!! o tym ANI SŁOWA w programie, WSTYD !!!robi się z nas NAŁOGOWCÓW=NARKOMANÓW a prawda jest taka że jako niewolnicy mając 40 C pracujemy.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość484
wlasnie widzialam fragmet programu i mam takie pytanie??
Gość484 ...wlasnie widzialam fragmet programu i mam takie pytanie??

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość793
Nie mogę się doczekać
Gość793 ...Nie mogę się doczekać

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość616
fajny pomysł z tym programem
Ewa też fajna babka
Gość616 ...fajny pomysł z tym programem
Ewa też fajna babka

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość501
Super kobieta,z wielka przyjemniscia ogladam jej prigram:)
Gość501 ...Super kobieta,z wielka przyjemniscia ogladam jej prigram:)

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość178
ewa derzyzgi jeedna jedyna w TVN i najlepsza jak zawsze w tym co moderuje
Gość178 ...ewa derzyzgi jeedna jedyna w TVN i najlepsza jak zawsze w tym co moderuje

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość919
pan powiedział że nie ma diety bez cukrowej! A dieta ketogeniczna? Jeśli o niej nie słyszeli nie przygotowali programu rzetelnie.
 
Gość989
Gość919 ...pan powiedział że nie ma diety bez cukrowej! A dieta ketogeniczna? Jeśli o niej nie słyszeli nie przygotowali programu rzetelnie.
mowia o diecie do nowotworu... cukier tu nie ma znaczenia czyt. ze zrozumieniem
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

36,6°C - gorący i zupełnie nowy program Ewy Drzyzgi

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione