Powrót do
Twarze TVN

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Prowadziła program Everyday English na antenie TVN Lingua (kanał zakończył nadawanie w 2009 roku). Od 2005 roku występowała w serialu Egzamin z życia w TVP2.

Jako piosenkarka występuje pod pseudonimem Trish. Gościnnie występowała na płytach Mesa, Flexxipu, Tewu, 2 Cztery 7, Gorzkiego i O$ki.

Dostała się na Politechnikę Warszawską, gdzie studiowała dziennie administrację. Z powodu braku czasu przeniosła się na studia zaoczne do Szkoły Głównej Handlowej.

Gra na fortepianie i komponuje, przez dwa lata trenowała taniec nowoczesny, już od wczesnych lat jest związana z muzyką, teatrem i mediami. Była uczennicą Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Pokazała się w reklamach Play i Willa Axe.

Od 5 września do 14 listopada 2010 roku brała udział w Tańcu z Gwiazdami". Tańczyła w parze z Łukaszem Czarneckim i zajęła 4. miejsce. W lipcu 2010 roku nagrała i wprowadziła na rynek dwa single z DJ-em Krist Van D – "On tonite" oraz "Be without you".

Od 2011 roku została prowadzącą programu You Can Dance. Po prostu tańcz."

13 czerwca 2015 z utworem „Na zawsze” Kazadi wzięła udział w konkursie „SuperPremiery” LII Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione