Powrót do
Twarze TVN

Michał Piróg

Michał Piróg

Współpracował przy produkcjach teatralnych, telewizyjnych, pokazach mody i innych przedsięwzięciach komercyjnych w Polsce i za granicą. Występował na scenach warszawskich teatrów: „Roma" (musical „Koty"), „Komedia" (musical „Chicago") oraz Kinoteatr „Bajka" („Ballady Morderców"). W Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Łodzi zajmował się tworzeniem choreografii współczesnych. Wykładał także taniec współczesny w szkółce musicalowej działającej przy Teatrze Muzycznym „Roma" w Warszawie.

Jest autorem układów choreograficznych spektaklu dyplomowego „Ivan”, tworzonego w technice tańca współczesnego dla Warszawskiej Szkoły Baletowej, wystawianego w Teatrze Wielkim. Tańczy i tworzy choreografie w Teatrze Tańca „Zawirowania”. Piróg jest również twórcą układów choreograficznych do wideoklipów polskich artystów (m.in. Andrzeja Piasecznego oraz zespołu Plastic). Jego charyzmę i umiejętności można podziwiać w programie „W rytmie MTV”, gdzie jest prowadzącym i choreografem. Odpowiadał także za oprawę choreograficzną wielkiego wydarzenia kulturalnego telewizji TVN - „Sopot Festiwal 2005”.

Juror w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz" oraz prowadzący "Top Model. Zostań modelką".

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione