Powrót do
Twarze TVN

Mateusz Gessler

Mateusz Gessler

Urodził się w Polsce, wychował we Francji. Jest kucharzem - artystą, rysownikiem - tatuażystą i rockandrollowym motocyklistą.

Miał zostać projektantem ogrodów. Swoją przygodę z gotowaniem rozpoczął  późno i w dość przypadkowych okolicznościach. Dzień przed jego ślubem okazało się, że wynajęty kucharz „zaniemógł”. Wraz z przyjacielem postanowił ratować sytuację i przez noc przygotowali całe weselne menu. Gościom wszystko bardzo smakowało i to właśnie wtedy dokonał wyboru jedynie słusznej - kulinarnej drogi życia.

Uważa, że bycie restauratorem i kucharzem to najlepszy, choć zarazem najtrudniejszy zawód świata i nie chce robić już niczego innego, ponieważ ta praca daje mu wiele radości, a to w życiu jest  najważniejsze.

Nie jest typem leniwego domatora. Bardzo dużo podróżował, mieszkał w wielu miejscach na świecie - we Francji, Kanadzie, Szwajcarii i wszędzie czuł się dobrze.  Do Polski wrócił z powodu dziewczyny.

Lubi żyć aktywnie i ciągle musi odkrywać coś nowego, bo przecież świat jest bardzo interesujący. Uwielbia słuchać ludzi i uczyć się nowych rzeczy.

Od trzech lat prowadzi restaurację „Warszawa Wschodnia”.

A  z ciotką Magdą łączy go wzajemna sympatia. Podziwia ją, odkąd się znają.  Magda natomiast mówi, że Mateusz to jedyny z klanu Gesslerów, z którym potrafi się przyjaźnić:)

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione