Powrót do
Twarze TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan z wykształcenia jest prawniczką, mamą dwóch synów. Ukończyła szkołę baletową oraz Wydział Prawa i Administracji.

Uwielbia konie oraz podróże. Przez trzy lata mieszkała we Francji. Na co dzień z wielką pasją zajmuje się domem, dlatego nie bez powodu w rubryce „zawód” zawsze wpisuje „Perfekcyjna Pani Domu”.

Perfekcyjna Pani Domu i jurorka programu „Bitwa o Dom“, w którym oceniała pomysły uczestników walczących o własne mieszkanie, pokazywała błędy, chwaliła postępy, doradzała i wspierała.

Kolejną rolą w jej karierze było prowadzenie programu „Piekielny Hotel", w którym pomagała właścicielom podupadających hoteli. Wraz z mężem, Radosławem Majdanem, podbiła serca widzów w programie "Azja Express", gdzie zachwyciła swoim poczuciem humoru i ciętymi ripostami. Obecnie kończy pracę przy nowej edycji hitowego "Projekt Lady". Ma również swój program w TVN Style - "W dobrym stylu".

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione