Powrót do
Twarze TVN

Magda Mołek

Magda Mołek

Uznana za najbardziej seksowną dziennikarkę 2005 roku Magda, przyznaje że w dzieciństwie chciała zostać Miss Świata, a jej ulubionym sportem było bieganie po kałużach. A ponieważ lubiła bawić się – jak w większość dziewczynek - w Krystynę Loskę, swoją przyszłość (czytaj: karierę) związała ze szklanym ekranem.

Zadebiutowała w Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego. Potem poznali ją widzowie TV Polonia, RTL7 i Canal+. W końcu została główną twarzą „Wydarzeń” w telewizji Puls. Kariera Magdy nabrała rozpędu, gdy debiut w TVP przyniósł jej prestiżowego Wiktora w 2002 roku. Od tamtej pory prowadziła różne programy telewizyjne oraz festiwale w Sopocie i Opolu. Na szczęście dla nas w 2004 roku zdecydowała się odmienić swoje życie. Związała się z naszą stacją! Widzowie TVN mogli ją zobaczyć najpierw w programie „Moja krew”, potem w pierwszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Magda w wolnym czasie chętnie sięga po dobrą książkę. Czyta, bo – jak mówi - lubi się oderwać od szarej rzeczywistości. Jej literackim odkryciem jest Japończyk Haruki Murakami, - Choć na początku wydawał mi się „pokręcony“. Teraz uwielbiam te jego dziwactwa. Bawi ją absurdalny humor kabaretu Mumio. Mówi o sobie, że rozrywkowa blondynka to jej przeciwieństwo. Widzowie „Dzień Dobry TVN” cenią ją – przede wszystkim – za dziennikarski profesjonalizm.

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione