Powrót do
Twarze TVN

Dorota Gardias

pogodynka

Dorota Gardias

Dorota Gardias ukończyła studia na dwóch kierunkach. Animator i Menadżer Kultury i Pedagogika.

Swoją karierę w telewizji TVN rozpoczęła jako prezenterka pogody w 2006 roku.

W 2009 roku została uczestniczką programu TVN "Taniec z Gwiazdami". Razem ze swoim partnerem
Andrejem Mosejcukiem wygrali jego IX edycję. Dorota zdobyła ogromną popularność i sympatię telewidzów czego efektem jest nagroda Telekamery zdobyta w 2009 roku.

Podczas wakacji 2009 Dorota wraz Ireneuszem Bielenikiem prowadziła "Projekt Plaża", a podczas zimy wraz Olivierem Janiakiem "AlleZima". Latem 2010 Dorota została prowadzącą program "Dzień dobry Wakacje".

Obecnie jest związana z trzema kanałami i prowadzi dwa programy. "Kalejdoskop tygodnia" na antenie TVN24 oraz Meteo Maniak na kanale TVN Meteo. Jest także jurorem w programie "Wydaje ci się że umiesz jeździć" na kanale TVN Turbo.

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione