Powrót do
Twarze TVN

Anna Kalczyńska-Maciejowska

dziennikarka telewizyjna

Anna Kalczyńska-Maciejowska

8 września 2014 roku dołączyła do grona prezenterów porannego programu Dzień Dobry TVN, w którym zastąpiła Jolantę Pieńkowską. Wspólnie z Robertem Kantereitem Anna Kalczyńska prowadzi program "Dzień Dobry TVN" w dni powszednie.

Absolwentka Kolegium Europejskiego i Lingwistyki Stosowanej UW, studiowała także dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim. Odbyła staż w dziale prasy i komunikacji Komisji Europejskiej w Brukseli.

W  TVN24 była współautorką i wydawcą magazynu "Studio Europa", a potem także jego prezenterką. Razem z Jackiem Pałasińskim współprowadziła cotygodniowy magazyn "Tu Europa". W latach 2007-2010 razem z Łukaszem Grassem prowadziła magazyn "Polska i świat".

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione