Powrót do
Twarze TVN

Agnieszka Jastrzębska

Dziennikarka, prowadząca "Kto poślubi mojego syna?"

Agnieszka Jastrzębska

Jest od lat cenionym ekspertem w dziedzinie show-biznesu, jedną z najbardziej popularnych w Polsce dziennikarek lifestyle. Z TVN związana od 2010 roku. Ma swoje stałe pasmo "Showbiz info" w programie "Dzień Dobry TVN", w którym wprowadza widzów w kulisy świata gwiazd. Darzona przez nich zaufaniem od lat z sukcesem tworzy polskie media.

Od września 2012 roku do lutego 2014 roku była redaktor naczelną magazynu Gala. Wcześniej związana z dwutygodnikiem "Viva!"  - dziennikarka działu zagranicznego oraz miesięcznika "Twój Styl", gdzie była szefem działu zagranicznego i prowadziła rubrykę "Styl bywania".

Przeprowadzała wywiady ze światowej sławy gwiazdami  np. Brad Pitt, George Clooney, Gwyneth Paltrow, Jane Fonda czy Jennifer Lopez.

Jastrzębska jest też jedyną wśród dziennikarek autorką muzycznych hitów. Napisała między innymi "Nie kłam, że kochasz mnie" dla Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego (film "Nie kłam kochanie"), "To nie tak jak myślisz" dla Edyty Górniak (film "To nie tak jak myślisz, kotku") czy "Wierność jest nudna" dla Natalii Kukulskiej (film "Och Karol 2")

Miłośniczka stylu fifties, pasteli i kobiecych dodatków, które brawurowo wprowadza na polskie salony.

Prywatnie żona cenionego kompozytora, producenta muzycznego Mariusza Szypury, mama dwójki dzieci.

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione