Powrót do listy Showbiz

WSZYSTKO o nowym serialu TVN - "Lekarze"

"Lekarze" – nowy serial medyczny zadebiutuje na antenie TVN już we wrześniu. Właśnie rozpczęły się zdjęcia do drugiej serii. Bonaterami serialu będzie zespół lekarski, który tworzą m.in.: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Katarzyna Bujakiewicz i Szymon Bobrowski. Zdjęcia wystartowały 17 lipca w Toruniu, w szpitalu "Copernicus". Dowiedz się więcej!
Relacja z planu serialu "Lekarze"
Foto: mat. pras. TVN | Wideo: "Co się kręci"/B. Węglorz Relacja z planu serialu "Lekarze"

Premiera pierwszego sezonu "Lekarzy" już w wrześniu na antenie TVN. Będziemy mogli śledzić losy zespołu lekarskiego, w rolach głównych zobaczymy plejadę polskich gwiazd: Magdalenę Różczkę, Pawła Małaszyńskiego, Danutę Stenkę, Jacka Komana, Piotra Polka, Marcina Perchucia, Katarzynę Bujakiewicz, Szymona Bobrowskiego, Agnieszkę Więdłochę i Wojciecha Zielińskiego.


17 lipca w Toruniu, w szpitalu „Copernicus" ruszyły zdjęcia do drugiej serii "Lekarzy". Co czeka bohaterów? Co działo się na planie zdjęciowym? Ślub w kaplicy szpitalnej, poród, wrzody, palpitacje serca. Tak wyglądał pierwszy dzień pracy serialowych "Lekarzy".


Główną bohaterką jest Alicja Szymańska (Magdalena Różczka), młoda i ambitna chirurg, która rozpocznie pracę w miejskim szpitalu "Copernicus" w Toruniu. Tutaj spotka wyjątkowy zespół charyzmatycznych lekarzy, dla których walka o życie i zdrowie pacjentów jest ważniejsza od ich słabości i codziennych problemów. Alicja wprowadzi do zespołu spore zamieszanie, a jej odwaga i nieszablonowe metody pracy przysporzą jej nie tylko przyjaciół.

W drugiej serii nie zabraknie też perypetii miłosnych Alicji. W jej otoczeniu pojawi się kilku interesujących mężczyzn, nie tylko w kitlach. Maks (Paweł Małaszyński) z kolei zacznie działać w fundacji „Aid for Africa”. Jak to wpłynie na jego relacje z Alicją?

"Lekarze" to oparty na oryginalnym polskim scenariuszu najnowszy serial realizowany i produkowany przez TVN. Za całość produkcji i projekt od strony kreatywnej odpowiada producent Dorota Chamczyk. Scenariusz serialu napisali Andrzej Staszczyk, Justyna Stefaniak oraz Marek Kreutz. Drugą serię reżyserują ponownie Filip Zylber i Marcin Wrona. Autorami zdjęć są Jan Holoubek i Tomasz Dobrowolski. Producentem nadzorującym jest Dyrektor Działu Produkcji Fabularnych TVN Dariusz Gąsiorowski.

Przeczytaj także:

"Lekarze" pierwszym serialem medycznym TVN

"Lekarze"- nowy serial TVN!

Jacy będą "Lekarze"?

Autor: mat.pras. TVN / oprac. KW

Komentarze (1)

WSZYSTKO o nowym serialu TVN - "Lekarze"  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
kwas48
To będzie bardzo interesujący i pouczający serial. To jest prawdziwa MISJA! Wiem coś o tym.:)
kwas48 ...To będzie bardzo interesujący i pouczający serial. To jest prawdziwa MISJA! Wiem coś o tym.:)

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

WSZYSTKO o nowym serialu TVN - "Lekarze"

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione