Powrót do listy Showbiz

"Woli i Tysio na pokładzie"

W każdym z odcinków nowego cyklu programów – „Woli i Tysio na pokładzie” konfrontował dwóch znanych „celebrytów”: fotografa - Marcina Tyszkę i projektanta mody Dawida Wolińskiego, z zawodami i miejscami nie koniecznie pasującymi do ich wizerunku, ogólnie znanego szerszej publiczności.
"Woli i Tysio na pokładzie"

 

Obydwóch Panów obcujących, z racji wykonywanych zawodów, na co dzień ze światem mody, przyzwyczajonych do najwyższych standardów życia i pracy, które nie mają nic wspólnego z życiem i pracą przeciętnego Polaka, przenieśliśmy na dwa dni do zupełnie innej rzeczywistości.
Czy dobry humor nie opuści ich do końca zadań?

Każdy z programów został zrealizowany w innych warunkach poznając szereg możliwości zatrudnienia, jakie oferują małe rodzinne firmy jak i duże przedsiębiorstwa-molochy.
Nieodłącznym elementem naszych opowieści są właściciele tych zakładów, bądź zatrudnieni w nich ludzie. W zrealizowanych przez nas programach to Oni wydawali dyspozycje i instruowali dwóch Panów, nadzorując wykonywanie przez nich powierzonego im zadania i oceniając ich przydatność jako potencjalnych pracowników reprezentowanego przez nich przedsiębiorstwa.
W każdym z programów, obaj Panowie przeszli test swoich możliwości wykonywania kolejnego zawodu, a nawet jeżeli okazali się niezdatni do danej pracy, zawiązali bliższe kontakty i zaprzyjaźnili się z pozostałymi bohaterami odcinka, czego podsumowaniem jest wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

 

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione