Powrót do listy Showbiz

Usta usta

Usta usta

„Usta Usta” - serial, który zmienił oblicze polskiej telewizji i wyznaczył nowe standardy, wraca z trzecim, ostatnim sezonem. Słodko-gorzki, śmieszno-smutny, ale przede wszystkim ze wszech miar inteligentny i prawdziwy.  Trzy pary na różnym etapie składu i rozkładu, od 1 marca na antenie TVN.

To chyba jedyny serial w naszym kraju, o którym zarówno aktorzy, realizatorzy, widzowie, jak i recenzenci nie powiedzą złego słowa. Losy Julii i Adama, Izy i Piotrka, Agnieszki i Krzysztofa frapują, bawią, wzruszają, a często też pozwalają się przejrzeć w nich jak w lustrze. Odbicie na pewno nie będzie zniekształcone, może za to skłaniać do refleksji.

W ostatnim sezonie Julka i Adam będą żyli ciążą, porodem, ich dojrzewającym związkiem, wyzwaniami kolejnego etapu dorosłości, konsekwencjami poważnych decyzji, ale i zmianami w życiach przyjaciół. Piotrek zaś po wyjeździe Izy i małego Adasia, podejmie próbę ułożenia sobie życia na nowo. Czy mu się uda? Nie będzie to już takie proste jak za studenckich czasów. Pewne jednak jest to, że ku zaskoczeniu wszystkich, wydobędzie z niego spore pokłady zdrowego szaleństwa i zawiedzie go do przepięknej Chorwacji. Agnieszka i Krzysiek będą natomiast próbowali zlepić to, co pozostało po ich małżeństwie. Ponownie ze sobą zamieszkają, tylko czy na długo? Ile jeszcze sztormów jest w stanie przetrwać ten związek?

Na scenie wydarzeń pojawi się też kilka nowych – znaczących postaci, w których role wcielą się m.in.: Karolina Gorczyca, Rafał Królikowski, Magdalena Walach, Piotr Garlicki, Jerzy Zelnik, Lesław Żurek i Sylwia Gliwa.

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2016 TVN S.A.