Powrót do listy Showbiz

Usta usta

Usta usta

„Usta Usta” - serial, który zmienił oblicze polskiej telewizji i wyznaczył nowe standardy, wraca z trzecim, ostatnim sezonem. Słodko-gorzki, śmieszno-smutny, ale przede wszystkim ze wszech miar inteligentny i prawdziwy.  Trzy pary na różnym etapie składu i rozkładu, od 1 marca na antenie TVN.

To chyba jedyny serial w naszym kraju, o którym zarówno aktorzy, realizatorzy, widzowie, jak i recenzenci nie powiedzą złego słowa. Losy Julii i Adama, Izy i Piotrka, Agnieszki i Krzysztofa frapują, bawią, wzruszają, a często też pozwalają się przejrzeć w nich jak w lustrze. Odbicie na pewno nie będzie zniekształcone, może za to skłaniać do refleksji.

W ostatnim sezonie Julka i Adam będą żyli ciążą, porodem, ich dojrzewającym związkiem, wyzwaniami kolejnego etapu dorosłości, konsekwencjami poważnych decyzji, ale i zmianami w życiach przyjaciół. Piotrek zaś po wyjeździe Izy i małego Adasia, podejmie próbę ułożenia sobie życia na nowo. Czy mu się uda? Nie będzie to już takie proste jak za studenckich czasów. Pewne jednak jest to, że ku zaskoczeniu wszystkich, wydobędzie z niego spore pokłady zdrowego szaleństwa i zawiedzie go do przepięknej Chorwacji. Agnieszka i Krzysiek będą natomiast próbowali zlepić to, co pozostało po ich małżeństwie. Ponownie ze sobą zamieszkają, tylko czy na długo? Ile jeszcze sztormów jest w stanie przetrwać ten związek?

Na scenie wydarzeń pojawi się też kilka nowych – znaczących postaci, w których role wcielą się m.in.: Karolina Gorczyca, Rafał Królikowski, Magdalena Walach, Piotr Garlicki, Jerzy Zelnik, Lesław Żurek i Sylwia Gliwa.

Komentarze (3)

Usta usta  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
Gość361
No ciekawe czy coś ruszy w tym kierunku :) Oglądałem wznowioną brytyjską serię i musze przyznac, że jest naprawdę dobra ;) i notowała też niezłe wyniki, więc czemu by tego nie powtórzyć u nas...
Gość361 ...No ciekawe czy coś ruszy w tym kierunku :) Oglądałem wznowioną brytyjską serię i musze przyznac, że jest naprawdę dobra ;) i notowała też niezłe wyniki, więc czemu by tego nie powtórzyć u nas...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość848
Byłoby super...
Gość848 ...Byłoby super...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość899
Witam. Czy orientuje się ktoś może czy TVN wznowi serial? Pytam bo niedawno się dowiedziałem że angielska wersja niedawno wróciła po dość długim czasie wiec i może TVN coś ruszy w tej sprawie bo serial był naprawdę super.
Gość899 ...Witam. Czy orientuje się ktoś może czy TVN wznowi serial? Pytam bo niedawno się dowiedziałem że angielska wersja niedawno wróciła po dość długim czasie wiec i może TVN coś ruszy w tej sprawie bo serial był naprawdę super.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Usta usta

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione