Powrót do listy Showbiz

"Teraz albo nigdy!"- serial o niepoprawnych optymistach

Bohaterowie serialu to grupa dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy spotykają się na Maderze podczas wyjazdu sylwestrowego. Każdy z nich jest właśnie na życiowym zakręcie i planuje poukładać sobie ważne sprawy od nowa. W rolach głównych zobaczymy: Agatę Buzek, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Katarzynę Maciąg, Mateusza Damięckiego, Rafała Królikowskiego, Bartka Kasprzykowskiego i Jana Wieczorkowskiego. Autorami scenariusza są Radosław Figura i Olga Sawicka. Za produkcję serialu odpowiada Dorota Chamczyk i Dariusz Gąsiorowski ze strony TVN oraz Michał Kwieciński po stronie Akson Studio. Reżyserię powierzono Urszuli Urbaniak, natomiast autorem zdjęć będzie Jarosław Żamojda.
"Teraz albo nigdy!"- serial o niepoprawnych optymistach

 

"Nasi bohaterowie to niepoprawni optymiści, którzy będą chcieli zrealizować swoje marzenia, nie odkładając niczego do przysłowiowego jutra, jak Scarlett O' Hara. Wszyscy szukają przyjaźni i miłości, choć nie każdy chce się do tego przyznać. Zaproponujemy widzom opowieść trochę romantyczną, trochę obyczajową z dawką dobrej ironii i pełną pozytywnych wibracji. W świecie, który będziemy chcieli przedstawić, miłość jest na wyciągnięcie ręki, tylko nie zawsze się to zauważa. Dlatego potrzebni są przyjaciele - starzy i nowi, którzy pomagają zobaczyć to, czego się nie dostrzega, sięgnąć po to, co wydaje się nieosiągalne i zdobyć to, co było nie do zdobycia",  tłumaczy Dorota Chamczyk, producent TVN.


W serialu wystąpią ponadto: Beata Tyszkiewicz, Liliana Głąbczyńska, Joanna Sienkiewicz, Małgorzata Zajączkowska, Magdalena Kumorek, Katarzyna Cynke, Olga Bołądź, Olgierd Łukaszewicz, Jerzy Zelnik i inni.

 

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 TVN S.A.