Powrót do listy Showbiz

"Szymon na żywo"

"Szymon na żywo" był programem nadawanym live, ale treści w nim zawarte są aktualne i ostre. Wszyscy wiedzą, że Szymon jest nieprzewidywalny i "niecenzurowalny", ale tym razem starał się być wyjątkowo.. grzeczny.
"Szymon na żywo"

 

W związku z tym, że Szymon był nagrywany na żywo, pojawiły się nowe możliwości. Specjalny wysłannik programu krążył po całej Polsce, więc wszyscy widzowie - od Trzebiatowa po Ustrzyki Dolne przez Kosierz -  dostali szansę zaistnienia na dużej antenie.

 

O tym, że Szymon Majewski potrafi zaskakiwać przekonaliśmy się nie raz. Jednak zawsze warto zostawić na deser to co Widzowie lubią najbardziej! Dlatego też w programie „Szymon na żywo” nie zabrakło starych, dobrych znajomych z kabaretu, którzy tym razem pojawili się jako uczestnicy popularnych teleturniejów. Oprócz tego program obejmuje wiele zabawnych skeczy i filmików powodujących nieoczekiwane wybuchy śmiechu!

 

Z kolei Szymon Majewski pojawił się w roli uzdrowiciela polskiej reprezentacji piłki nożnej, czyli znamienitego trenera Cudę. Jego misją było również przekonanie mieszkańców innych krajów do przyjazdu do Polski na Euro 2012. Oczywiście to nie wszystko – tradycyjnie będziecie mogli zobaczyć wywiady z polskimi gwiazdami, jednak w zupełnie innej formule. Goście Szymona musieli sprostać bardzo szczególnym wyzwaniom… Przekonajcie się, jak bardzo nieokiełznana jest wyobraźnia Szymona Majewskiego!

 

 

 

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione