Powrót do listy Showbiz

Surowi rodzice

Surowi rodzice
Surowi rodzice

Ucieczki ze szkoły, imprezy, noce poza domem, bezczelne odzywki do nauczycieli, awantury z rodzicami, używki, agresywne zachowania – tak wygląda codzienność nastolatków, których mogliśmy oglądać w programie  „Surowi rodzice”.

Reality show „Surowi rodzice” zagościło po raz pierwszy na antenie TVN wiosną 2012 roku. Program wzbudził wiele emocji wśród widzów. Posłuszeństwo, dyscyplina, konsekwencja i rygor, czyli metody wychowawcze stosowane przez „Surowych rodziców” nie wszystkim przypadły do gustu i poruszyły część polskiego społeczeństwa.

Sprawdziliśmy, co się stanie, kiedy zbuntowane nastolatki trafią do tradycyjnej romskiej rodziny albo pastora Kościoła Protestanckiego.  „Surowi rodzice” szukali sposobów, żeby utemperować tych młodych ludzi. Pobyt w nowym otoczeniu sprawił, że zmienili swoje dotychczasowe podejście do życia. Choć nie zawsze…

ZOBACZ "SUROWYCH RODZICÓW" NA PLAYER.PL >>>

Komentarze (5)

Surowi rodzice  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
Gość949
Ale wy wiecie że to jest udawane i wyreżyserowane no nie?
Gość949 ...Ale wy wiecie że to jest udawane i wyreżyserowane no nie?

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość604
W jednym z odcinków "mama" z Litwy zamknęła krnąbrną dziewczynę w piwnicy, to jest w świetle prawa przestępstwem, dlaczego nie poniosła za to konsekwencji. Jej mąż szarpał nastolatkę, to także karalne.
**Cel nie uświęca środków**, łamanie buntu nastolatka bez wnikania w przyczyny także nie jest sposobem na zwalczanie skutków. ... rozwiń
Gość604 ...W jednym z odcinków "mama" z Litwy zamknęła krnąbrną dziewczynę w piwnicy, to jest w świetle prawa przestępstwem, dlaczego nie poniosła za to konsekwencji. Jej mąż szarpał nastolatkę, to także karalne.
**Cel nie uświęca środków**, łamanie buntu nastolatka bez wnikania w przyczyny także nie jest sposobem na zwalczanie skutków.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość653
Poprostu szok szok praca nad dzieckiem w tydzień to głupota a pani Anita co w szkole pracuje sołtysi wsi żenada uśmiech mówi za nich sam za siebie z czego ona taka zadowolona babo oglądani sobie program i siebie babo ?
Gość653 ...Poprostu szok szok praca nad dzieckiem w tydzień to głupota a pani Anita co w szkole pracuje sołtysi wsi żenada uśmiech mówi za nich sam za siebie z czego ona taka zadowolona babo oglądani sobie program i siebie babo ?

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość511
dla mnie bomba dzieci maja znac swoje miejsce
Gość511 ...dla mnie bomba dzieci maja znac swoje miejsce

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość925
ciekawe jak ci rodzice ich wyhowuja
Gość925 ...ciekawe jak ci rodzice ich wyhowuja

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Surowi rodzice

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione