Powrót do listy Showbiz

Polski "Project Runway" w TVN!

Polski "Project Runway" w TVN!
Foto: Junot/Broadimage/EAST NEWS Project Runway

Mamy świetną wiadomość dla fanów amerykańskiego reality show "Project Runway", wiosną 2014 roku program zadebiutuje na antenie TVN, tę informację potwierdził Bogdan Czaja - zastępca Dyrektora Programowego stacji:
Zdjęcia do programu rozpoczną się jesienią, "Project Runway" znajdzie się w wiosennej ramówce TVN w 2014 roku. Jest jeszcze za wcześnie, aby rozmawiać o prowadzących czy jury. Producentem programu będzie firma FremantleMedia Polska.

Zajrzyjcie na stronę oficjalną programu "Project Runway" - projectrunway.tvn.pl

"Project Runway" to doskonała szansa dla młodych projektantów, dzięki udziałowi w programie mogą wykreować własną markę modową. W kolejnych odcinkach show uczestnicy przygotowują autorskie kreacje, które oceniają jurorzy.

Przewodniczącą jury i prowadzącą amerykańskiej edycji jest modelka Heidi Klum. Jury tworzą: projektant mody Zac Posen i Nina Garcia - dziennikarka "Marie Claire". Czwartym członkiem jury jest gość specjalny, związany ze światem mody i show-biznesu, w amerykańskiej edycji byli to m.in. Diane von Fürstenberg, Vera Wang, Roberto Cavalli, Victoria Beckham, Sarah Jessica Parker i Christina Aguilera. Mentorem "Project Runway” jest krytyk mody Tim Gunn, który wspiera i doradza uczestnikom podczas przygotowywania zadań.

Zgłoś się do programu "Project Runway" >>>

Zwycięzca "Project Runway" w wersji amerykańskiej wygrywa m.in. 100 tys. dolarów oraz możliwość przygotowania autorskiej kolekcji dla jednego z ekskluzywnych domów handlowych.

W USA "Project Runway" zadebiutował w 2004 roku, program zdobył uznanie i popularność na całym świecie, jego twórcy zostali nagrodzeni Emmy. Edycje modowego reality show zostały zrealizowane m.in. w Anglii, Australii, Brazylii, Kanadzie, Malezji, Norwegii, Szwecji, Rosji i Turcji.

Kogo chcielibyście zobaczyć w jury polskiej edycji "Project Runway"? Kto zostanie mentorem uczestników programu? Czekamy na Wasze komentarze! Już wkrótce ujawnimy więcej szczegółów na temat programu!


Komentarze (5)

"Project Runway" już wkrótce w TVN!  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
ewaw123
Zastanawiam się nad wzięciem udziału...Gdzie mogę znaleźć więcej szczegółów dot. tego programu?
ewaw123 ...Zastanawiam się nad wzięciem udziału...Gdzie mogę znaleźć więcej szczegółów dot. tego programu?

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
ami_lii
Już się boję co wymyślicie - mam nadzieję że nie zobaczę w jury Jacykowa i Wolińskiego z Tyszką!
ami_lii ...Już się boję co wymyślicie - mam nadzieję że nie zobaczę w jury Jacykowa i Wolińskiego z Tyszką!

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
ula6666
Dobrze byłoby widzieć w jury polskich projektantów którzy zdobyli najważniejsze 2 polskie nagrody projektowe np. Małgorzata Grzywnowicz i Małgorzata Węgiel- One ciągle działają i tworzą ! do tego mają talent i żart :)
ula6666 ...Dobrze byłoby widzieć w jury polskich projektantów którzy zdobyli najważniejsze 2 polskie nagrody projektowe np. Małgorzata Grzywnowicz i Małgorzata Węgiel- One ciągle działają i tworzą ! do tego mają talent i żart :)

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
KentuckyPL
KIEDY W KOŃCU W POLSCE POJAWI SIĘ POLSKA EDYCJA SURVIVOR ALBO THE AMAZING RACE!! TVN chyba nie jest taki biedny, żeby zorganizować chociażby jedną edycję któregoś z tych show... na pewno by się przyjęło, tak jak od kilkunastu lat się przyjmuje w USA! TVN to tylko moda-jedzenie-moda-jedzenie-mam talent-moda-jedzenie-śpiewanie-moda-jedzenie... ... rozwiń
KentuckyPL ...KIEDY W KOŃCU W POLSCE POJAWI SIĘ POLSKA EDYCJA SURVIVOR ALBO THE AMAZING RACE!! TVN chyba nie jest taki biedny, żeby zorganizować chociażby jedną edycję któregoś z tych show... na pewno by się przyjęło, tak jak od kilkunastu lat się przyjmuje w USA! TVN to tylko moda-jedzenie-moda-jedzenie-mam talent-moda-jedzenie-śpiewanie-moda-jedzenie...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
leszek_rzasa
Nareszcie :)
leszek_rzasa ...Nareszcie :)

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

"Project Runway" już wkrótce w TVN!

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione