Powrót do listy Showbiz

Polski "Project Runway" w TVN!

Polski "Project Runway" w TVN!
Foto: Junot/Broadimage/EAST NEWS Project Runway

Mamy świetną wiadomość dla fanów amerykańskiego reality show "Project Runway", wiosną 2014 roku program zadebiutuje na antenie TVN, tę informację potwierdził Bogdan Czaja - zastępca Dyrektora Programowego stacji:
Zdjęcia do programu rozpoczną się jesienią, "Project Runway" znajdzie się w wiosennej ramówce TVN w 2014 roku. Jest jeszcze za wcześnie, aby rozmawiać o prowadzących czy jury. Producentem programu będzie firma FremantleMedia Polska.

Zajrzyjcie na stronę oficjalną programu "Project Runway" - projectrunway.tvn.pl

"Project Runway" to doskonała szansa dla młodych projektantów, dzięki udziałowi w programie mogą wykreować własną markę modową. W kolejnych odcinkach show uczestnicy przygotowują autorskie kreacje, które oceniają jurorzy.

Przewodniczącą jury i prowadzącą amerykańskiej edycji jest modelka Heidi Klum. Jury tworzą: projektant mody Zac Posen i Nina Garcia - dziennikarka "Marie Claire". Czwartym członkiem jury jest gość specjalny, związany ze światem mody i show-biznesu, w amerykańskiej edycji byli to m.in. Diane von Fürstenberg, Vera Wang, Roberto Cavalli, Victoria Beckham, Sarah Jessica Parker i Christina Aguilera. Mentorem "Project Runway” jest krytyk mody Tim Gunn, który wspiera i doradza uczestnikom podczas przygotowywania zadań.

Zgłoś się do programu "Project Runway" >>>

Zwycięzca "Project Runway" w wersji amerykańskiej wygrywa m.in. 100 tys. dolarów oraz możliwość przygotowania autorskiej kolekcji dla jednego z ekskluzywnych domów handlowych.

W USA "Project Runway" zadebiutował w 2004 roku, program zdobył uznanie i popularność na całym świecie, jego twórcy zostali nagrodzeni Emmy. Edycje modowego reality show zostały zrealizowane m.in. w Anglii, Australii, Brazylii, Kanadzie, Malezji, Norwegii, Szwecji, Rosji i Turcji.

Kogo chcielibyście zobaczyć w jury polskiej edycji "Project Runway"? Kto zostanie mentorem uczestników programu? Czekamy na Wasze komentarze! Już wkrótce ujawnimy więcej szczegółów na temat programu!


Copyright © 1997-2015 TVN S.A.