Powrót do listy Showbiz

Perfekcyjna Pani Domu

Perfekcyjna Pani Domu
Perfekcyjna Pani Domu

Małgorzata Rozenek po pomyślnie przebytym castingu została wybrana polską Perfekcyjną Panią Domu. Małgorzata Rozenek z wykształcenia prawniczka, mama dwóch synów. Na co dzień z wielką pasją zajmuje się domem, dlatego nie bez powodu w rubryce „zawód” zawsze wpisuje „Perfekcyjna Pani Domu”. Małgorzata skończyła szkołę baletową oraz Wydział Prawa i Administracji. Obecnie czeka na obronę doktoratu na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia konie oraz swoje trzy psy. Dbanie o dom od zawsze jest jej wielką pasją. Ma prosty i łatwy sposób na każdy problem związany z zajmowaniem się domem. W programie chce podzielić się swoją praktyczną wiedzą z widzami i zarazić ich swoją pasją.

Małgorzata jest kobietą, która do perfekcji opanowała sztukę sprzątania i organizacji życia domowego. Jej zadaniem będzie  pokazanie widzom, jak przy niewielkim wysiłku i małych kosztach sprawić, aby mieszkanie było czyste, funkcjonalne i przytulne.

W programie "Perfekcyjna Pani Domu" Małgorzata podzieli się swoją wiedzą nie tylko z widzami, którzy zajmują się domem na pełen etat. Praktyczne wskazówki przydadzą się także tym, którzy pracują, studiują lub właśnie zaczynają samodzielne życie. Uczestnicy będą mieli szansę  nauczyć się, że dobry gospodarz potrafi również wydać przyjęcie i przygotować pyszną kolację. Tak naprawdę nie ważne czy mieszkacie w wielkim domu czy niewielkim mieszkanku w bloku, cel jest taki, aby dobrze czuć się we własnym domu.

Małgorzata Rozenek uważa, że gruntowne porządki to przede wszystkim sposób na poprawę samopoczucia i jakości życia. Więc jeśli jesteście osobami, które mają trudność z utrzymaniem porządku, walczą z plamami na dywanie, mają problem ze zorganizowaniem imprezy dla znajomych. "Perfekcyjna Pani Domu" na pewno wam pomoże! Wystarczy jedynie z uwagą śledzić jej lekcje.

Prowadząca - Małgorzata Rozenek

Producent - Marta Szkutnik

Reżyser - Katarzyna Tomicka

Kierownik Produkcji - Marta Szkutnik, Anna Czajkowska-Piątek, Michał Kaszuba


Komentarze (14)

Perfekcyjna Pani Domu  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
Gość796
Szkoda ze juz się program skończył
Gość796 ...Szkoda ze juz się program skończył

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość257
Dlaczego obecnie powtarza się na okrągło kilka odcinków do znudzenia, kiedy porady są bardzo cenne i chętnie obejrzałabym inne odcinki bo było ich przecież kilka sezonów.
Gość257 ...Dlaczego obecnie powtarza się na okrągło kilka odcinków do znudzenia, kiedy porady są bardzo cenne i chętnie obejrzałabym inne odcinki bo było ich przecież kilka sezonów.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość524
Pani Rozenek krytykuje ludzi(ma rację jeśli przesadzają). Ciekawe jakby wyglądał dom pani Rozenek gdyby nie miała pomocy domowej.... bez komentarza!!!
Gość524 ...Pani Rozenek krytykuje ludzi(ma rację jeśli przesadzają). Ciekawe jakby wyglądał dom pani Rozenek gdyby nie miała pomocy domowej.... bez komentarza!!!

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość596
To tylko program telewizyjny. Taki ma scenariusz i go realizuje. Zycie prywatne tej pani nie ma nic do rzeczy. Nikt nikogo nie zmusza, zeby brac udzial w programie.
 
Gość214
Bardzo lubiłam oglądać program Perfekcyjna PaniDomu. Pani Małgosia jest kobietą która podziwiam, jest pełna energii która zaraża, usmiechnieta i zadowolona co widać, i ma perfekcyjne rady które się sprawdzają. Jestem 30letnia młoda mama i mam mega duży problem z porzadkami w domu. Bycie mamą to cudowne uczucie ale często też ciężki ... rozwiń
Gość214 ...Bardzo lubiłam oglądać program Perfekcyjna PaniDomu. Pani Małgosia jest kobietą która podziwiam, jest pełna energii która zaraża, usmiechnieta i zadowolona co widać, i ma perfekcyjne rady które się sprawdzają. Jestem 30letnia młoda mama i mam mega duży problem z porzadkami w domu. Bycie mamą to cudowne uczucie ale często też ciężki

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość726
Małgosiu nie wiem czy ten komentarz dojdzie do pani , mam 45 lat jestem w miarę dobrą gospodynią, ale pani porady uwielbiam i bardzo lubię panią , niech pani nie słucha tych wszystkich zawistnych ludzi oni pani zazdroszczą jest Pani piękna , mądra i inteligentna uwielbiam Panią . Julcia
Gość726 ... Małgosiu nie wiem czy ten komentarz dojdzie do pani , mam 45 lat jestem w miarę dobrą gospodynią, ale pani porady uwielbiam i bardzo lubię panią , niech pani nie słucha tych wszystkich zawistnych ludzi oni pani zazdroszczą jest Pani piękna , mądra i inteligentna uwielbiam Panią . Julcia

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość898
jest piękna i zadbana bo po pracy ma czas na te wszystkie zabiegi.A resztę zostawię bez komentarza.Niech namdadzą stylistów to też my kobiety będziemy piękne. Niestety nas na to nie stać!!!!
 
Gość703
Ogladam ten program w Austrii przez SAT, jest naprawde super!:-)) Pani Malgorzata rowniez!!
Gość703 ...Ogladam ten program w Austrii przez SAT, jest naprawde super!:-)) Pani Malgorzata rowniez!!

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość425
Zgłaszam. Się. Do. Udziału. Perfetcyjna. Pani. Domu
Gość425 ...Zgłaszam. Się. Do. Udziału. Perfetcyjna. Pani. Domu

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość607
Pukalbym jak Jehowy do drzwi
Gość607 ...Pukalbym jak Jehowy do drzwi

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość616
Taka perfekcyjna pani domy a z samochodu wyzuca smieci kawal sukiyaki
Gość616 ...Taka perfekcyjna pani domy a z samochodu wyzuca smieci kawal sukiyaki

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość687
zazdrościsz?
 
Gość967
gdzie jest perfekt joł
Gość967 ...gdzie jest perfekt joł

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość441
uwielbiam ten program i prowadzącą
Gość441 ...uwielbiam ten program i prowadzącą

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Perfekcyjna Pani Domu

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione