Powrót do listy Showbiz

Perfekcyjna Pani Domu

Perfekcyjna Pani Domu
Perfekcyjna Pani Domu

Małgorzata Rozenek po pomyślnie przebytym castingu została wybrana polską Perfekcyjną Panią Domu. Małgorzata Rozenek z wykształcenia prawniczka, mama dwóch synów. Na co dzień z wielką pasją zajmuje się domem, dlatego nie bez powodu w rubryce „zawód” zawsze wpisuje „Perfekcyjna Pani Domu”. Małgorzata skończyła szkołę baletową oraz Wydział Prawa i Administracji. Obecnie czeka na obronę doktoratu na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia konie oraz swoje trzy psy. Dbanie o dom od zawsze jest jej wielką pasją. Ma prosty i łatwy sposób na każdy problem związany z zajmowaniem się domem. W programie chce podzielić się swoją praktyczną wiedzą z widzami i zarazić ich swoją pasją.

Małgorzata jest kobietą, która do perfekcji opanowała sztukę sprzątania i organizacji życia domowego. Jej zadaniem będzie  pokazanie widzom, jak przy niewielkim wysiłku i małych kosztach sprawić, aby mieszkanie było czyste, funkcjonalne i przytulne.

W programie "Perfekcyjna Pani Domu" Małgorzata podzieli się swoją wiedzą nie tylko z widzami, którzy zajmują się domem na pełen etat. Praktyczne wskazówki przydadzą się także tym, którzy pracują, studiują lub właśnie zaczynają samodzielne życie. Uczestnicy będą mieli szansę  nauczyć się, że dobry gospodarz potrafi również wydać przyjęcie i przygotować pyszną kolację. Tak naprawdę nie ważne czy mieszkacie w wielkim domu czy niewielkim mieszkanku w bloku, cel jest taki, aby dobrze czuć się we własnym domu.

Małgorzata Rozenek uważa, że gruntowne porządki to przede wszystkim sposób na poprawę samopoczucia i jakości życia. Więc jeśli jesteście osobami, które mają trudność z utrzymaniem porządku, walczą z plamami na dywanie, mają problem ze zorganizowaniem imprezy dla znajomych. "Perfekcyjna Pani Domu" na pewno wam pomoże! Wystarczy jedynie z uwagą śledzić jej lekcje.

Prowadząca - Małgorzata Rozenek

Producent - Marta Szkutnik

Reżyser - Katarzyna Tomicka

Kierownik Produkcji - Marta Szkutnik, Anna Czajkowska-Piątek, Michał Kaszuba


Komentarze (2)

Perfekcyjna Pani Domu  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
Gość967
gdzie jest perfekt joł
Gość967 ...gdzie jest perfekt joł

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość441
uwielbiam ten program i prowadzącą
Gość441 ...uwielbiam ten program i prowadzącą

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Perfekcyjna Pani Domu

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2016 TVN S.A.