Powrót do listy Showbiz

"Pan i Pani House"

"Pan i Pani House"

„Pan i Pani House” to nowy program wnętrzarski TVN. W każdym odcinku gospodarze programu - para architektów – pomagają bohaterom zrealizować marzenia o nowym pięknym M. Wspólne mieszkanie, a w szczególności remont i zmiany, to sytuacje, które niejednokrotnie wystawiają na próbę naszych uczestników i ich uczucia.

Pan i Pani House pokażą jak z produktów na każdą kieszeń, wyczarować funkcjonalne i modne wnętrze, jak podarować drugie życie staremu krzesłu czy zapomnianej lampie. Udowodnią, że podwieszany sufit można zrobić samodzielnie, a nowa aranżacja sypialni nie wymaga specjalnych umiejętności. Zobaczycie jak szybko, łatwo i niedrogo zmienić swoje mieszkanie lub dom.

W każdym odcinku nowi bohaterowie, w każdym odcinku inne pomieszczenie, w każdym odcinku nowe pomysły. Ekipa ma ograniczony budżet i maksymalnie pięć dni na remont. Czy ciężka praca naszych ekspertów zdziała cuda? Czy zdążą na czas? Czy zmieszczą się w budżecie? Zobaczcie sami!

Natalia Nguyen – ukończyła architekturę na Politechnice Warszawskiej. Studiowała też w Los Angeles. Uważa, że wnętrza powinny być funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Lubi dobry design i podróże, które ją inspirują.

Tomasz Roy-Szabelewski – projektant wnętrz. Uzyskał dyplom KLC School of Design w Londynie. Przez ostatnich kilka lat tworzył i pracował w Madrycie. W swoich pracach stawia na rozwiązania praktyczne i użyteczne.

Copyright © 1997-2015 TVN S.A.