Powrót do listy Showbiz

"Misja Pies": Joanna Krupa zaprasza na finałowy odcinek programu!

"Misja Pies": Zapowiedź programu
Foto: TVN "Misja Pies": Zapowiedź programu

Joanna Krupa zaprasza na finałowy odcinek pierwszego sezonu programu "Misja Pies". Tradycyjnie ma dla widzów ciekawe historie z psimi bohaterami w rolach głównych.

Pani domu i czterech mężczyzn. Jeden z nich wiecznie marzy o życiu na gigancie. I nie jest to ani mąż, ani jeden z synów, tylko… pies rasy jack russell terier, o imieniu Jack. Jack musi praktycznie nieustannie chodzić na smyczy, gdyż ma duży problem z posłuszeństwem. Przy każdej stosownej dla niego okazji, ucieka i ani myśli wracać na prośbę właścicieli. Żadna metoda na niego nie działa. Sprawa okazuje się na tyle poważna, że jeden specjalista nie wystarczy. Obok Anety Awtoniuk, zwierzęcej behawiorystki, do akcji wkroczy weterynarz, Franek Paśko. Profesjonaliści zajmą się problemem i dotrą do przyczyn tak trudnego zachowania Jacka.

Do nowego domu dojedzie suczka Lidka. Razem z Joanną przejedzie pół Polski, by poznać swoja nową właścicielkę - wokalistkę Kasię Moś. Oprócz niej, w nowym domu na Lidkę czeka towarzystwo siedmiu innych, szczęśliwych psów. Jak będzie wyglądało powitanie? Jak domownicy zareagują na nowego członka rodziny? Joanna Krupa wywiązała się z powierzonego jej zadania… śpiewająco!!!

Finałowy odcinek programu "Misja Pies" w sobotę 20 maja o godz. 16.25 w TVN!


Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione