Powrót do listy Showbiz

"Misja Pies": Joanna Krupa: "To spełnienie moich marzeń"

Podczas spotkania promującego "Misję Pies" Joanna Krupa opowiedziała o kulisach powstawania programu. Jak czuje się w nowej roli? Dlaczego zaangażowała się w pomoc w adopcji psów ze schronisk? Obejrzyjcie materiał wideo!
"Misja Pies": Joanna Krupa: "To spełnienie moich marzeń"
Foto: TVN "Misja Pies": Joanna Krupa: "To spełnienie moich marzeń"

Joanna Krupa w programie "Misja Pies" razem z behawiorystką Anetą Awtoniuk pomaga właścicielom niesfornych zwierząt nauczyć je posłuszeństwa i rozwiązać problemy wychowawcze. Gwiazda zachęca również do adopcji psów ze schroniska.

Podczas konferencji prasowej promującej program "Misja Pies" rozmawialiśmy z Joanną Krupą, która opowiedziała nam o powstawaniu produkcji. Czy dużo ludzi chce adoptować zwierzęta, mieszkające w schroniskach? Jak wygląda proces adopcyjny psów? Posłuchajcie!

Jeżeli chcielibyście adoptować któregoś z psów widocznych na zdjęciach, możecie skontaktować się z wolontariuszami: nr telefonu: 790 102 291, mail: adopcje@adopciaki.pl

 

Zobaczcie także materiał wideo:

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione