Powrót do listy Showbiz

"Majka"

„Majka" jest adaptacją wenezuelskiego formatu pt. „Juana la Virgen”. Produkcja łączy w sobie elementy telenoweli i komedii romantycznej. Widzowie będą śledzić losy tytułowej bohaterki przez 190 odcinków.
"Majka"

 

Ona – 20-letnia studentka fotografii, przekonana, że to spełnienie zawodowe i rozwijanie własnych pasji jest podstawą szczęścia. Myśli podobnie jak wiele współczesnych kobiet, które z jednej strony idealizują miłość, a z drugiej - odsuwają ją na potem. Nasza bohaterka, Majka, wierzy, że najpierw sama musi sobie zapewnić poczucie bezpieczeństwa, by związać się z mężczyzną. Robi zdjęcia, wygrywa konkursy. Energiczna, zadziorna, pełna wiary w to, że można wszystko. Ciepła, życiowo niedoświadczona, świeża. Pochodzi z prostej rodziny.

On – 33-letni architekt, dojrzały mężczyzna, ustawiony profesjonalista, majętny, w związku małżeńskim z zimną, złą kobietą. Michał własne marzenia i ideały pozostawił za sobą daleko w tyle, by „popłynąć z prądem” w wir konsumpcyjnego, nowoczesnego życia: bankiety, kolejne samochody, piękna żona.
Majka i Michał są z różnych światów, pozornie nic ich nie łączy i nie ma szans połączyć, a jednak… przeznaczenie wie lepiej. Zdumiewające zrządzenie losu kojarzy ich w sposób, który zaskakuje ich w momencie, gdy zdecydowanie zmierzają w kierunku jasno wytyczonych przed siebie celów. Majka walczy o stypendium zagraniczne. A Michał i jego żona starają się o dziecko na drodze sztucznej inseminacji. W klinice dochodzi do pomyłki. Ludzki błąd w połączeniu z możliwościami współczesnej medycyny w konsekwencji powodują powstanie życia w innej kobiecie niż zaplanowano. Majka, która pojawia się w klinice na zwykłe badanie, ku swojemu zdumieniu zachodzi w ciążę i nie ma pojęcia o tym, kto jest ojcem jej dziecka. Michał z kolei nie ma pojęcia o zdarzeniu i pomyłce.

Tych dwoje spotyka się niebawem w całkiem innych okolicznościach - na polu zawodowym. Ciąża właśnie unicestwiła marzenia Majki, a Michał jest rozczarowany życiem. Zakochują się w sobie. Ale bronią się przed uczuciem, mając przekonanie, że ta miłość jest niemożliwa.
Bo ona będzie miała dziecko – i nie wie, że z nim, a on ma teoretycznie ułożone życie i jest w małżeństwie, w którym stara się o dziecko...

Nie przeczuwają nawet, że los zgotował im pewną niespodziankę.

Losy Majki to opowieść o tym, że nie uciekniemy przed miłością. To też historia o tym, że nie jesteśmy w życiu pozostawieni sami sobie. Zawsze towarzyszy nam Opatrzność, która wskazuje nam ten dobry kierunek. My wiemy czego chcemy, a ona – podpowiada nam czego potrzebujemy. Jednak skupieni na osiąganiu celów i własnym chciejstwie, często nie dostrzegamy, że pewne wydarzenia to sygnały od losu i walczymy z nimi uparcie, uznając je za przeszkody życiowe. 
Miłość rujnuje czasem plany, niszczy ład i stabilizację, ale doprowadza do urzeczywistnienia najskrytszych marzeń. Jest najwyższą wartością, ponieważ czyni człowieka lepszym i jest źródłem prawdziwego szczęścia. I o tym właśnie przekonują się nasi bohaterowie.

 

 

Komentarze (23)

"Majka"  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
Gość946
bardzo prosze o przywrócenie serialu majka na player.pl
Gość946 ...bardzo prosze o przywrócenie serialu majka na player.pl

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość307
powrót do playera lub wydanie dalszego ciągu na płytach?
Gość307 ...powrót do playera lub wydanie dalszego ciągu na płytach?

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość292
czy można wrzucić serial Majka z powrotem do playera :-)
Gość292 ...czy można wrzucić serial Majka z powrotem do playera :-)

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość955
Czy moglibyście przywrócić majkę z powrotem bardzo proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość955 ...Czy moglibyście przywrócić majkę z powrotem bardzo proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość487
Czy jest możliwość powrotu serialu na TVN Player ? Z chęcią bym go obejrzała ! :)
Gość487 ...Czy jest możliwość powrotu serialu na TVN Player ? Z chęcią bym go obejrzała ! :)

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość932
Ja też ..
 
Gość542
ja też
 
Gość340
MAJKA JAK SIE NAPRAWDE NAZYWASZ
Gość340 ...MAJKA JAK SIE NAPRAWDE NAZYWASZ

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość323
Joanna Osyda
 
Gość901
Do tej pory wydano na DVD dwa sezony tj. 60 odcinków serialu "Majka" Dlaczego nie wydano następnych? Razem jest 190 odcinków. Kiedy zostaną nagrane/wydane pozostałe sezony serialu? Tak się powinno traktować widzów? Raz - że wycofano lub zawieszono z TVN Player, a dwa - że zaczęto wydawać na DVD i zaprzestano dalszych sezonów. Nagrajcie ... rozwiń
Gość901 ...Do tej pory wydano na DVD dwa sezony tj. 60 odcinków serialu "Majka" Dlaczego nie wydano następnych? Razem jest 190 odcinków. Kiedy zostaną nagrane/wydane pozostałe sezony serialu? Tak się powinno traktować widzów? Raz - że wycofano lub zawieszono z TVN Player, a dwa - że zaczęto wydawać na DVD i zaprzestano dalszych sezonów. Nagrajcie

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość294
Dlaczego serial "Majka' został wycofany z TVN Player
Gość294 ...Dlaczego serial "Majka' został wycofany z TVN Player

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość136
Proszę daj cie tu Majkę z powrotem.Plisss
Gość136 ...Proszę daj cie tu Majkę z powrotem.Plisss

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
kasia_bednarek
oddajcie Majke na tvnplayer
kasia_bednarek ...oddajcie Majke na tvnplayer

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość124
Po ci cos przywracac sjoro to potem zabiwracue w polowie ogladania?to chyba troche nieuczciwe?!
Gość124 ...Po ci cos przywracac sjoro to potem zabiwracue w polowie ogladania?to chyba troche nieuczciwe?!

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość352
Prisze oddac serial
Gość352 ...Prisze oddac serial

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość502
ja runiesz mam zalełe odcinki maki i prosze dajcie ponofnie
Gość502 ...ja runiesz mam zalełe odcinki maki i prosze dajcie ponofnie

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość228
Coś tu jest nie tak... W jednym z odcinlów było powiedziane, że Majka jest na 4 roku studiów, a od kiedy studenci na czwartym roku mają 20 lat ?
Gość228 ...Coś tu jest nie tak... W jednym z odcinlów było powiedziane, że Majka jest na 4 roku studiów, a od kiedy studenci na czwartym roku mają 20 lat ?

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Kingussik
dodajcie spowrotem serial majka do tvn player niepoto ludzie kupujom opcje bez reklam zeby potem seriale im gineły z playera a pozatym to był jeden z najlepszych polskich seriali
Kingussik ...dodajcie spowrotem serial majka do tvn player niepoto ludzie kupujom opcje bez reklam zeby potem seriale im gineły z playera a pozatym to był jeden z najlepszych polskich seriali

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
katarzyna_jadwiga_sowa
człowiek płaci za dostęp do różnych materiałów, a tu proszę- niedostępny. Przeterminował się, czy co? róbcie tak dalej, a to co się udaje wypracować w walce z nielegalnymi źródłami pójdzie się paść.!
katarzyna_jadwiga_sowa ...człowiek płaci za dostęp do różnych materiałów, a tu proszę- niedostępny. Przeterminował się, czy co? róbcie tak dalej, a to co się udaje wypracować w walce z nielegalnymi źródłami pójdzie się paść.!

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość589
Przywrócili do 70 odc.ogladnelam i potem material jest juz niedostepny.wole dalej sie o Was player nie wypowuadac!!!!!
Gość589 ...Przywrócili do 70 odc.ogladnelam i potem material jest juz niedostepny.wole dalej sie o Was player nie wypowuadac!!!!!

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
vmatic2011
Czy Majka wroci na TVN Player lub na TVN Fabula?
vmatic2011 ...Czy Majka wroci na TVN Player lub na TVN Fabula?

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
henryk_ziolkowski
Dlaczego nie ma tego ssrialu Majka na TVN Player.
henryk_ziolkowski ...Dlaczego nie ma tego ssrialu Majka na TVN Player.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
dominik_szmerek
To proste. Majka została wydana na DVD. Jakby była dostępna w TVN Player, kto by kupił płyty? Ekonomia...
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

"Majka"

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione