Powrót do listy Showbiz

Maja Ostaszewska o swoich ulubionych rolach filmowych

Aktorka opowiedziała o rolach, które lubi najbardziej. Jakie bohaterki filmowe są w gronie jej faworytek?
Maja Ostaszewska o swoich ulubionych rolach
Maja Ostaszewska o swoich ulubionych rolach

Maja Ostaszewska jest artystką wszechstronną, doskonale radzi sobie jako aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Ma na swoim koncie udział w wielu filmach m.in. "Katyń", "Jack Strong", "Body/Ciało" oraz dwóch częściach "Pitbulla" - "Nowe porządki i "Niebezpieczne kobiety". Jest dwukrotną laureatką Orłów w kategorii najlepsza główna rola kobieca za filmy "Jack Strong" i  "Body/Ciało". W rozmowie z tvn.pl zdradziła, które role filmowe lubi najbardziej. 

Maja Ostaszewska jest aktorką Nowego Teatru w Warszawie, gościnnie pojawia się także w spektaklach innych teatrów. Za kreacje teatralne została nagrodzona m.in. Feliksem Warszawskim (za rolę w "Tamie"), zdobyła także Nagrodę im. A. Zelwerowicza (za rolę Harper w "Aniołach w Ameryce").

Fani uwielbiają ją za role w serialach. Widzowie TVN mogli ją oglądać m.in. w "Przepisie na życie", "Drugiej szansie", obecnie realizuje zdjęcia do nowego serialu "Diagnoza".

 

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione