Powrót do listy Showbiz

"Magda M."

"Magda M."

Na pierwszym planie są losy dwojga prawników – Magdy Miłowicz i Piotra Korzeckiego. Z racji wykonywanego zawodu spotykają się z bardzo różnymi ludźmi. Serial pokazuje więc także szeroką panoramę spraw, postaci i problemów społecznych, czasem śmiesznych, czasem poważnych, ale zawsze opowiadanych z sympatią i zrozumieniem.

Magda i Piotr zetknęli się przez chwilę na studiach, potem ich drogi się rozeszły. Magda robiła karierę prawniczą, a Piotr pomagał robić karierę swojej żonie. Ponowne spotkanie nastąpiło w czasie rozwodu Piotra. Tyle, że Magda była pełnomocnikiem jego żony. Od tego momentu przeznaczenie wkracza w ich życie. Stają przeciwko sobie na wokandzie. Zwycięstwo Magdy nie zraża Piotra do tej atrakcyjnej, choć niedostępnej kobiety.

Oboje czują wzajemne przyciąganie, ale przeszkadzają im w tym zarówno niezależne charaktery, wrodzona przekora, jak i doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie zawsze potrafią sobie z tym poradzić. W dodatku oboje uwielbiają stawiać na swoim. Dopiero, kiedy przychodzi czas próby i Piotr staje na wysokości zadania, Magda nie może się dłużej opierać temu przystojnemu rozwodnikowi. Jednak była żona Piotra próbuje go odzyskać. Wykorzystuje jego poczucie odpowiedzialności i dobre serce, nieomal doprowadzając do rozpadu związku z Magdą. Jednak nasi bohaterowie, wychodzą z tego obronną ręką, a trudne przejścia wzmacniają ich związek. Czy to oznacza, że potrafią już wszystko przetrzymać razem? Zwłaszcza, gdy Piotr zataja przed Magdą chorobę i wyjeżdża na wiele miesięcy bez wyjaśnień? Czy jego powrót po zakończonym sukcesem leczeniu oznacza także powrót do ukochanej Magdy? Czy Magda, zaręczona z Filipem, zostawi go dla Piotra?

To opowieść o związkach międzyludzkich, poszukiwaniu bliskości, przyjaźni i miłości. A także o odpowiedzialności, jaką ponosimy za tę najbliższą, ukochaną osobę. Odpowiedzialności, o której Lis opowiadał Małemu Księciu.

Komentarze (6)

"Magda M."  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
Gość828
Dla mnie to też serial do którego chętnie powracam
Gość828 ...Dla mnie to też serial do którego chętnie powracam

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość898
Pomimo upływu tylu lat od jego zakończenia, można go oglądać nie męcząc się !I ta polska muzyka, która raz jest uzupełnieniem ekranu, a innym razem wysuwa się na plan pierwszy. Aż się łezka w oku kręci.
Gość898 ...Pomimo upływu tylu lat od jego zakończenia, można go oglądać nie męcząc się !I ta polska muzyka, która raz jest uzupełnieniem ekranu, a innym razem wysuwa się na plan pierwszy. Aż się łezka w oku kręci.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość231
MAGDAM YODPLz…
Gość231 ...MAGDAM YODPLz…

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość469
magda
Gość469 ...magda

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Dama_Kameliowa
Uwielbiam Panią Joannę Brodzik za rolę serialowej Magdaleny Miłowicz!
Dama_Kameliowa ...Uwielbiam Panią Joannę Brodzik za rolę serialowej Magdaleny Miłowicz!

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Dama_Kameliowa
Fantastyczny serial! Bardzo dobra obsada :-)
Dama_Kameliowa ...Fantastyczny serial! Bardzo dobra obsada :-)

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

"Magda M."

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione