Powrót do listy Showbiz

Los numeros

Los numeros

„Los numeros” to komedia o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód.Wyobraź sobie, że wygrywasz 17 milionów na loterii ale zamiast otrzymać wygraną zostajesz oskarżony o próbę jej wyłudzenia !

To właśnie jest początek historii Kuby w najnowszej komedii „Los numeros”. W roli seksownego policjanta w kłopotach występuje Lesław Żurek. Obok niego przebojowe i piękne kobiety: prezenterka loterii Iwonka (Weronika Książkiewicz), prawniczka Marta (Tamara Arciuch) oraz dziennikarka Ania (Justyna Schneider), które będą uwodzić, zwodzić, intrygować i wplątywać Kubę w kumulację przygód !

Czy któraś z nich będzie jego prawdziwym numerem jeden?

Czy policjant wykryje przekręt na loterii?

I czy odzyska swoją wygraną?

Kuba będzie musiał się mocno postarać bo w tej grze każdy wygrać chce!

Uruchamiamy zatem maszynę losującą i przystępujemy do działania… bo aby wygrać swój los, trzeba ryzykować i grać!

Główne role w filmie grają: Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się: Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig, Paweł Tomaszewski oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio.

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione