Powrót do listy Showbiz

"Kryminalni"-serial z zagadką w tle

Akcja "Kryminalnych" rozgrywa się współcześnie w Warszawie. Każdy odcinek serialu stanowi zamkniętą całość, w każdym policjanci pracują nad rozwiązaniem innej kryminalnej zagadki. Śledztwa, prowadzone przez komisarza Zawadę dotykają problemów, którymi emocjonuje się większość Polaków - brak poczucia bezpieczeństwa, obojętność otoczenia, bezkarność bandytów, bezradność pokrzywdzonych. Sprawy niemal wprost wyjęte z najnowszych akt śledczych. Serial opowiada o pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego stołecznej policji.
"Kryminalni"-serial z zagadką w tle

 

Główny bohater, komisarz Adam Zawada to policjant z wieloletnim doświadczeniem i niezwykłym detektywistycznym talentem. Bezkompromisowy dla przestępców, oddany swojej pracy i uparcie szukający prawdy, jest jednym z najlepszych policjantów w mieście.

Od pierwszej serii do zespołu Zawady należało dwoje młodych policjantów. Marek Brodecki - dynamiczny i pełen zaangażowania, "prawa ręka" komisarza Zawady. Rzetelny i odpowiedzialny. Od początku z Zawadą współpracuje także podkomisarz Basia Storosz, która tuż po szkole trafia do Policji. W Wydziale Kryminalnym zdobywa pierwsze szlify w tym niełatwym zawodzie.

Ósma seria zacznie się od konfliktu. Po nieudanej akcji, Marek ostro pokłóci się z szefem. Aż iskry polecą! Młodemu policjantowi zagrozi nawet utrata pracy…

Kolejne „iskierki”, tym razem romantyczne, spróbuje wykrzesać prokurator Jacek Dumicz - adorując pełną uroku Basię Storosz. Jak Basia zareaguje na zaloty kolegi? Odpowiedź już wkrótce...

W następnym sezonie Basię czeka też awans. Wielka gala, sala zdobiona marmurem - i na mundurze kryminalnej zabłysną dodatkowe gwiazdki.

Za to w Komendzie Głównej pojawią się… agenci! A konkretnie: dwójka funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Kogo wezmą na celownik?

 

Komentarze (2)

"Kryminalni"-serial z zagadką w tle  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
kinga_janiak
Kocham ten srial dała bym wszystko żeby powrucił na antene
kinga_janiak ...Kocham ten srial dała bym wszystko żeby powrucił na antene

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
kamil_haha
powródcie na antenę tvn
kamil_haha ...powródcie na antenę tvn

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

"Kryminalni"-serial z zagadką w tle

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2014 TVN S.A.