Powrót do listy Showbiz

Julia

Julia
Foto: FOTO TVN/ Michał Lichtański, Agencja EAST NEWS Julia

Losy Julii to wielowymiarowa opowieść o młodej dziewczynie, która w przeddzień swojego ślubu decyduje się zacząć wszystko od nowa… Odwołuje ceremonię, opuszcza swoją rodzinną miejscowość i wyprowadza się do Krakowa. Od tego momentu zaczyna szukać nie tylko swojego miejsca na ziemi, ale przede wszystkim prawdy o samej sobie. Na swojej drodze spotyka ludzi, którzy wydają się być w zupełnie innym momencie życia niż ona – bogaci, szczęśliwi, spełnieni zawodowo. A tak naprawdę to tylko pozory budowane na fundamencie wielu kłamstw i zagmatwanych historii. To ludzie, którym w życiu wielokrotnie brakowało odwagi do bycia szczerym w stosunku samych siebie i swoich najbliższych. Julia jest dla nich kimś, jakby z innego świata. Kimś, kto początkowo daje się uwikłać w ich kłamstwa, a z czasem dokonuje prawdziwej rewolucji w ich życiu…

Obsada: Julia Rosnowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Krystian Wieczorek, Bartosz Obuchowicz, Michał Lewandowski

Scenariusz jest pracą zbiorową krakowskiego zespołu scenariuszowego, w którego skład wchodzą: Ilona Łesyk-Moczulska, Magdalena Strzałkowska, Michał Zasowski, Michał Godzic, Patrycja Nowak i Mirosław Golański. Serial reżyserują: Arkadiusz Luboń (reżyser formatujący), Sławomir Pstrong, Marcin Solarz oraz Adrian Kręciszewski. Autorem zdjęć jest Michał Nowakowski. Producentem serialu jest Krystyna Lasoń, a producentem wykonawczym – Barbara Golańska.


Komentarze (4)

Julia  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
Gość580
Julia to z niej ładna
Gość580 ...Julia to z niej ładna

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość682
Wpisz komentarz…
Gość682 ...Wpisz komentarz…

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość258
PRzeciagi ,ciagle je zatrzymują.I wieje,ciagle ta zarowka, i się dziwią ,brak ruchu ,jeszcze nikogo nie puścili.Idz na droge sobie kogos zatrzymaj.
Gość258 ...PRzeciagi ,ciagle je zatrzymują.I wieje,ciagle ta zarowka, i się dziwią ,brak ruchu ,jeszcze nikogo nie puścili.Idz na droge sobie kogos zatrzymaj.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
Gość792
Julia ta ❄ lljkjxnd
Gość792 ...Julia ta ❄ lljkjxnd

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Julia

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione