Powrót do listy Showbiz

Gwiazdy kochają krótkie włosy. Zobacz, kto postawił na lekką fryzurę

Gwiazdy kochają krótkie włosy. Zobacz, kto postawił na lekką fryzurę
Foto: mw media Gwiazdy kochają krótkie włosy

Gwiazdy kochają krótkie fryzury! Ostatnio udowodniła to Monika Brodka, która zdecydowała się na radykalny krok, zamieniając półdługie włosy w krótkiego jeża. Fryzura z całą pewnością nie odebrała jej kobiecości, wręcz przeciwnie, podkreśliła rysy piosenkarki.

Krok Moniki Brodki zainspirował nas do stworzenia galerii polskich gwiazd, które udowadniają, że krótkie włosy są niezwykle kobiece i stylowe. Do fanek lekkich fryzur od lat należą takie ikony, jak Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska, czy Katarzyna Sokołowska.

Po okresach poszukiwań i romansie z półdługimi włosami, ku uciesze fanów, do krótkiej fryzury wróciła Agnieszka Chylińska.

Danuta Stenka, Renata Kaczoruk, Dorota Szelągowska, czy Magda Mołek udowadniają, że w  krótkich można wyglądać znakomicie i bardzo kobieco bez względu na typ urody, czy wiek.

Która gwiazda wygląda najlepiej w lekkiej fryzurze? Piszcie w komentarzach.

 

Zobaczcie też:

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione