Powrót do listy Showbiz

Filip Chajzer stworzył niezwykle piękny i wzruszający spot

Filip Chajzer stworzył niezwykle piękny i wzruszający spot
Foto: mw media Filip Chajzer

Filip Chajzer dał się poznać przede wszystkim jako wesoły i rzetelny dziennikarz. Sympatię widzów zyskał dzięki swoim materiałom w Dzień Dobry TVN oraz niesamowitemu podejściu do dzieci jako prowadzący program Mali Giganci. Swoją energię i temperament wykorzystuje również pomagając potrzebującym. W zeszłym roku w jego zbiórkach przekroczono kwotę miliona złotych. Filip pytany o swoją motywację wspomina trudny, a zarazem przełomowy czas w jego życiu"


"To była fala paskudnego hejtu, który strasznie mnie zdołował (;..) i wtedy stwierdziłem, że muszę sam sobie pomóc i okazało się, że pomaganie drugiemu człowiekowi daje tak nieprawdopodobnego kopa i tak dużą ilość endorfin, że staje się wręcz uzależniające".

Filip nie zwalnia tempa i na swoim profilu Facebookowym pochwalił się czymś zupełnie nowym. Nakręcił swój pierwszy w życiu post, który jest o dziecięcym hospicjum. W opisie czytamy:

"Zrobiłem spot, pierwszy w życiu... Dla ludzi, którzy mają gigantyczną odwagę, żeby być z dziećmi do samego końca. Paweł The Operator dziękuję za pomoc. Niech się ogląda!"

Filipie, masz ogromne serce! TUTAJ możecie zobaczyć owoc jego pracy!


A tutaj Filip pokazuje jeszcze jeden sposób na endorfiny:

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione