Powrót do listy Showbiz

Dominika Kulczyk pokaże, jak pomagać innym

Jedna za najbogatszych Polek pomaga najbiedniejszym
Foto: Tatiana Jachyra Jedna za najbogatszych Polek pomaga najbiedniejszym

Prowadząca: Dominika Kulczyk

Emisja: niedziela, 11.00, emisja od 12 kwietnia

„Efekt Domina" to program o ludziach pomagających innym ludziom. O pracownikach fundacji oraz wolontariuszach docierających do najbiedniejszych zakątków świata po to, by budować lepszą rzeczywistość, by pokazać, że czasem niewiele zmienia tak wiele. – Wierzę, że jeden gest, jedno dobre zdarzenie uruchamia następne. I powoduje czasem całą lawinę zmian. Pozytywnych zmian. Wystarczy mieć odwagę i wprowadzić w ruch pierwszą kostkę domina – mówi prowadząca program Dominika Kulczyk.

W każdym odcinku ekipa telewizyjna odwiedzi inny kraj, aby pokazać problemy zwykłych ludzi. Ich dramaty związane z biedą, w jakiej żyją. Dotrze między innymi do Kambodży, Nikaragui, na Madagaskar i Filipiny. Jednak nadrzędnym celem programu jest wskazanie działań, które realnie mogą zmienić życie tych ludzi na lepsze.

– To, co dla nas znaczy niewiele, dla innych znaczy wszystko. Wystarczy dostrzec drugiego człowieka, nawet jeżeli jest na innej półkuli – mówi prowadząca program.

Dominika Kulczyk w nowym programie „Efekt Domina" pokaże, że każdy z nas może zaangażować się w działalność charytatywną i być twórcą zmian, które pozytywnie wpłyną na życie wielu ludzi na świecie.

„Kulczyk Foundation" pomaga organizacjom i ludziom efektywnie pomagać, wspierać projekty infrastrukturalne i inwestycje społeczne tak, żeby ci, którzy dostają pomoc, dostali również nadzieję, że mogą sami zmienić swoją sytuację i wiedzę, jak to zrobić.


Prowadząca Dominika Kulczyk, która strategicznej filantropii uczyła się w Rockeffeler Foundation i Bertelsman Foundation, od lat zajmuje się działalnością społeczną, pokaże nam, jak pomagać tym, którzy pomagają.

Komentarze (7)

Dominika Kulczyk pokaże, jak pomagać innym  

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
 
irena_maria_lewicka
Wchodzę tu po raz pierwszy. I chyba chce pozostac
irena_maria_lewicka ...Wchodzę tu po raz pierwszy. I chyba chce pozostac

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
paula_wisniewska
Ja jestem za. Takie programy są potrzebne, aby niektórym zdjąć klapki z oczu i pokazać jak żyją inni podczas my przejmujemy się drobnostkami. Cieszmy się z każdej rzeczy. :)
paula_wisniewska ...Ja jestem za. Takie programy są potrzebne, aby niektórym zdjąć klapki z oczu i pokazać jak żyją inni podczas my przejmujemy się drobnostkami. Cieszmy się z każdej rzeczy. :)

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
pszczola32
pragnę zwrócić uwagę pomysł i przesłanie treści przekazywanych w niniejszym programie. Uważam, iż w dzisiejszym świecie, gdzie następuje kryzys naczelnych wartości, kryzys rodziny, a świat ogarnął konsumpcjonizm, egoizm i krótkowzroczność, gdzie system socjalny i rodzinny nie jest w stanie rozwiązać wszystkich problemów - programy ... rozwiń
pszczola32 ...pragnę zwrócić uwagę pomysł i przesłanie treści przekazywanych w niniejszym programie. Uważam, iż w dzisiejszym świecie, gdzie następuje kryzys naczelnych wartości, kryzys rodziny, a świat ogarnął konsumpcjonizm, egoizm i krótkowzroczność, gdzie system socjalny i rodzinny nie jest w stanie rozwiązać wszystkich problemów - programy

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
ksyku262
Zbudujmy im domy i osiedla, okradajmy ich z naturalnych złóż. Niech Pani Dominika zacznie pomagać tam gdzie Kulczyk Inv. nie robi interesów. Jedno wielkie zakłamanie.
ksyku262 ...Zbudujmy im domy i osiedla, okradajmy ich z naturalnych złóż. Niech Pani Dominika zacznie pomagać tam gdzie Kulczyk Inv. nie robi interesów. Jedno wielkie zakłamanie.

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
zw74
cudowny program, cudowna Dominika
zw74 ...cudowny program, cudowna Dominika

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
mary_jane_queen
Moi kochani przyjaciele z All Hands :) tony mułu i gruzu przerzuciłam z nimi w Japonii po trzęsieniu ziemi i tsunami, a teraz widzę ich w programie TVN :) cudownie :)
mary_jane_queen ...Moi kochani przyjaciele z All Hands :) tony mułu i gruzu przerzuciłam z nimi w Japonii po trzęsieniu ziemi i tsunami, a teraz widzę ich w programie TVN :) cudownie :)

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 
katarzyna_gwiazda
Oceniajmy nie tylko za to, że ktoś ma , ile za to, co może dać innym!!! Nie oceniajmy ludzi pochopnie tylko dlatego, że mają, oni mogą dać i pomóc!!!Sama mieszkam w małej wiosce w kujawsko- pomorskim - doceniam, szanuję, podziwiam i jestem wdzięczna!!!
katarzyna_gwiazda ...Oceniajmy nie tylko za to, że ktoś ma , ile za to, co może dać innym!!! Nie oceniajmy ludzi pochopnie tylko dlatego, że mają, oni mogą dać i pomóc!!!Sama mieszkam w małej wiosce w kujawsko- pomorskim - doceniam, szanuję, podziwiam i jestem wdzięczna!!!

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dominika Kulczyk pokaże, jak pomagać innym

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione