Powrót do listy Showbiz

Bednarek w brytyjskim X Factor? NIE!

Sprawdziliśmy, dopytaliśmy, spisaliśmy. Oto krótka historia rzekomego udziału Kamila Bednarka w brytyjskim programie „X Factor”.
Bednarek w brytyjskim X Factor? NIE!
Foto: Autor: Grzegorz Press Kamil Bednarek

WTOREK, 1. maja, godz. 22:30
Kuba Wojewódzki, odc. 22
W swoim cotygodniowym show, Gospodarz (jak sam o sobie mówi, „z zawodu juror”), Kuba Wojewódzki pochwalił się informacją, że uczestnik „Mam Talent!”, Kamil Bednarek (Star Guard Muffin), wziął udział w brytyjskim programie „X Factor” (czytaj więcej).

Wiadomość ta wzbudziła spore zainteresowanie mediów, które prześcigały się w spekulacjach: wziął udział / nie wziął? Wystąpi / nie wystąpi?

CZWARTEK, 3. maja, godz. 03:23
Facebook Kamila Bednarka
Na oficjalnym facebooku wokalisty pojawił się wyjaśniający całe zamieszanie post.

Po lekturze, postanowiliśmy zapytać u źródeł i zadzwoniliśmy do dwójki managerów Kamila: Anety Wojewódzkiej (zbieżność nazwisk przypadkowa) i Wojciecha Wojdy.

CZWARTEK, 3. maja, godz. 13:23


Aneta: „Rzeczywiście, byliśmy w Londynie. Kamil zaśpiewał i rozpoczęła się lawina pytań od komisji. Pytali o: management, wydane płyty i ich sprzedaż, koncerty, czy jego piosenki są emitowane w radiu. Gdy tam jechaliśmy, organizatorzy show nie mieli zielonego pojęcia kim jest Kamil. Po naszych odpowiedziach okazało się, że nie pasuje on do show, do którego szuka się ludzi początkujących w branży muzycznej. A my nie zamierzaliśmy odpowiadać niezgodnie z prawdą.”

Wojciech: „ Występ Kamila na przesłuchaniach trwał 5 minut, a odpowiedzi na lawinę pytań, 10. Od razu było jasne, że on nie spełnia kryteriów programu. Kamil wydał płytę o statusie podwójnej platyny, koncertuje na Jamajce. Oni szukali kogoś innego.”


Czy Kamil czuje porażkę i żałuje, że spróbował swoich sił w eliminacjach?


Aneta i Wojciech: „Nie, Kamil okazał się bardzo dobry, przeszedł eliminacje. To była taka pierwsza próba sił na zachodzie. A poza tym, Kamil wreszcie mógł pobyć dłużej w Londynie, poznał fajnych ludzi – pozostałych uczestników.”

Skąd w ogóle pomysł na wzięcie udziału w eliminacjach?


Aneta : „To był spontaniczny pomysł. Chcieliśmy zobaczyć jak tam jest. Pomyśleliśmy, czemu nie!”

Wojciech: „Ponad miesiąc temu siedziałem z Kamilem przy herbacie i nagle pojawił się taki pomysł. Właśnie wtedy Kamil zadzwonił do Kuby Wojewódzkiego, żeby zdobyć więcej informacji na temat tego programu.
Znam Kubę od 20 lat. Ma w komórce zarówno mój, jak i Kamila numer telefonu. Mógł zadzwonić i zapytać się, czy sprawa jest aktualna. Chyba poniosły go trochę emocje. Rozpętało się niepotrzebne zamieszanie.
To zabawne, od wczoraj wydzwaniają do mnie dziennikarze, a dla nas temat brytyjskiego "X Factora" zakończył się miesiąc temu.”


A najbliższe plany Kamila? Coś AKTUALNEGO?


Aneta: „Pomysłów jest bardzo dużo. Właśnie jesteśmy w Kutnie, gdzie o 20.30 Kamil zagra koncert w ramach Kutnowskiej majówki.”


Wojciech:Na jesieni pojawi się nowa płyta Kamila. Projekt nazywa się BEDNAREK. Kamil zagra z dwoma muzykami ze Star Guard Muffin i dwoma nowymi. Czeka nas także duża trasa koncertowa po Polsce. Oby na wszystko starczyło czasu!”.

KONIEC

Autor: Karolina Waschto

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione