Powrót do listy Showbiz

Anna Guzik pierwszy raz opowiedziała o swojej córce :)

Anna Guzik pierwszy raz opowiedziała o swojej córce :)
Foto: TVN / Radek Orzeł Anna Guzik - Tylka

Anna Guzik-Tylka, gwiazda serialu „Na Wspólnej”, 9 czerwca po raz kolejny została mamą. Aktorka poinformowała o tym swoich fanów na Facebooku i przy okazji pokazała urocze zdjęcie rączki małej Bogny. Rozmowie z tygodnikiem "Świat & Ludzie", gwiazda ujawniła kilka szczegółów na temat porodu córki i swoich dalszych planów zawodowych.

"Długo szukałam dla niej imienia. Okazało się, że nie jest to takie proste, bo albo jakieś imię kojarzyło mi się z konkretną osobą, albo było niezmiennie popularne. Sama w klasie była jedną z wielu Ań i wiem, że nie jest to przyjemne. Po wielu pomysłach na imię w końcu padło na Bognę, czyli dana od Boga. To piękne imię dla silnej kobiety."

Aktorka nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego i już wkrótce chcę wrócić na plan serialu "Na Wspólnej". W opiece nad córeczką, dzielnie pomaga jej mąż:

"Jesteśmy z mężem umówieniu, że kiedy wyjeżdżam do Warszawy, to on przejmuje obowiązki. Staram się tak organizować pracę poza domem, żeby moja nieobecność trwała maksymalnie jeden, dwa dni i żeby na miejscu zawsze był ktoś do pomocy."

Życzymy dużo zdrówka rodzicom i małej Bognie! :) Zobaczcie ich zdjęcia!

Zobacz też:

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione