Powrót do listy Showbiz

Anja Rubik pokazała zdjęcie topless. Internauci są oburzeni

Anja Rubik pokazała zdjęcie topless. Internauci są oburzeni
Anja Rubik w sesji dla magazynu "Viva!"

Po burzy, która przetoczyła się w internecie w związku ze zdjęciem pośladków Katarzyny Warnke, przyszła kolej na Anję Rubik. Modelka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym można zobaczyć jej biust. Fotografia pochodzi z sesji dla magazynu "Viva!". Anja stoi na skałkach tuż nad wodą, skąpana w świetle zachodzącego słońca. Całość wygląda bardzo klimatycznie. Niestety część internautów nie doceniła walorów artystycznych zdjęcia. W komentarzach zawrzało, fani modelki nie kryli oburzenia półnagim zdjęciem. Pojawiły się również głosy broniące zdjęcia. Zdania ewidentnie są podzielone, Anja - w przeciwieństwie do Kasi Warnke - na razie nie zabrała głosu w tej sprawie.

A Wy co sądzicie? Oburza Was to zdjęcie?

Przypomnijmy: Anja Rubik od 19 lat pracuje jako modelka. Chodziła w pokazach największych domów mody, wielokrotnie pojawiała się na okładkach najpoważniejszych magazynów modowych na całym świecie. Od wielu lat widnieje w czołówce prestiżowego rankingu modelek i modeli models.com, a w 2012 roku została przez ten portal uznana za ikonę. Anja jest również naczelną ekskluzywnego "25 magazine", który inspiruje, ale też przełamuje tabu wokół cielesności i seksualności. W magazynie pojawiały się sesje, które budziły kontrowersje i pokazywały śmiałe podejście do erotyki. Swój stosunek do cielesności modelka zamanifestowała również w teledysku do piosenki Mary Komasy "Lost Me", w którym zarówno ona, jak i wokalistka są nagie.

Zobaczcie również:

Komentarze (0)

 

Dodaj komentarz do artykułu

 
x

Udostępnij ten komentarz w:

Dodaj komentarz

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
...

Udostępnij ten komentarz w:

publikuj

 

Tyle osób ocenia ten komentarz pozytywnie

Tyle osób ocenia ten komentarz negatywnie

Ostatnio ocenili:

wypowiedźwypowiedzi na forum
negatywnanegatywnenegatywnych
pozytywnapozytywnepozytywnych

Zgłoś naruszenie zasad forum

Dziękujemy,
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte do moderatora.

Zasady moderacji forum TVN
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione