Program TV | Wczoraj Poniedziałek, 29 Maja Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 05:15
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   30 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 05:45
  • Mango - Telezakupy
   65 min
  • 06:50
  • Kuchenne rewolucje 3
   Oglądaj online
   60 min
   Restauracja Barbarossa (Siedlce). Barbarossa od 10 lat gości na mapie restauracji w Siedlcach. Był to prezent od ojca dla córki Basi. Jednak młoda kobieta zanim go otrzymała musiała skończyć szkołę gastronomiczną, a później sama zapracować na spłatę kredytu. Udało się, Basia wszystko spłaciła, a nawet zaczęła nieźle zarabiać. Niestety coś zaczęło się walić, gdy Basia poszła na urlop macierzyński. Przez rok nikt nie czuwał nad interesem, przez rok nie znalazła się nikt zaufany, kto pod nieobecność właścicielki przejąłby jej obowiązki. Po powrocie stała się dobrą przyjaciółką załogi i nie potrafi nikomu zwrócić uwagi. Kucharki kiwają głowami na każdą jej prośbę, ale robią tylko to, co uważają za "megapotrzebne". W tej restauracji króluje system: wyjąć, podgrzać, udekorować i wydać. Właścicielka chce jednak czegoś więcej. W końcu jest zawziętą osobą i o porażce nawet nie chce myśleć. Dopiero Magda Gessler udowodni Basi, że daleko jej do obrotnej restauratorki, za którą wszyscy ją uważają. Ale swoją złą wiadomość znana restauratorka osłodzi różaną ... rewolucją.
  • 07:50
  • Spotkanie ze smakiem
   Oglądaj online
   10 min
   Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą nie tylko do ciast i deserów, ale równie dobrze podkreśli smak wytrawnych dań. Bohaterem każdego odcinka będzie inna przyprawa, zioło lub dodatek, który ma decydujący wpływ na powstającą potrawę. Kucharze, zaskakując siebie wzajemnie, zaskoczą również widzów. „Spotkanie ze smakiem” to pełen inspiracji poradnik kulinarny. Dżentelmeńska umowa między Pascalem i Pawłem stanowi o tym, że nie zdradzą sobie wzajemnie receptur i pomysłów na przygotowywane dania zanim nie spotkają się w kuchni, by wspólnie gotować. W każdym odcinku jeden z kucharzy będzie pełnił rolę gospodarza i przygotuje gotową do podania potrawę. Najważniejszym składnikiem przygotowanego dania musi być bohater odcinka. Drugi kucharz ma za zadanie pomóc koledze i bez szemrania wykonać przedstawione mu zadania, znosząc z godnością wszelkie przyjacielskie uszczypliwości. Dopiero spotykając się przy kuchennym blacie pomocnik gospodarza odcinka dowie się co dziś razem ugotują i będzie musiał odgadnąć jaki składnik będzie dzisiejszym bohaterem. Wiedza, doświadczenie i ogromna pasja kulinarna pozwalają Pascalowi i Pawłowi z szermierską precyzją wymieniać się nawet najbardziej zaskakującymi informacjami, dzięki którym kucharze przybliżają nam świat rozmaitych ziół, historię i pochodzenie przypraw, a także podania, legendy i ciekawostki o których wiedzą jedynie najwierniejsi wielbiciele kuchni. Nie wiecie jak wyleczyć ból pleców za pomocą imbiru? Sprawdźcie co wie o tym Pascal! W programie „Spotkanie ze smakiem” kucharze przygotują dania proste, szybkie i idealne na codzienny obiad, jak również te wykwintne, pracochłonne i powalające efektem końcowym, które mogą stać się naszym daniem popisowym i zaskoczyć każdego gościa. Lasagne z łososiem przepisu Pascala Brodnickiego czy steki z waniliowo-pomarańczowym sosem pomysłu Pawła Dobrzańskiego, zrobią wrażenie nawet na najbardziej wybrednym smakoszu. Poza wielką porcją dobrego humoru, słownymi potyczkami i małymi złośliwościami Pascala i Pawła, „Spotkanie ze smakiem” dostarczy widzom sporą garść porad i trików kulinarnych autorstwa dwóch świetnych szefów kuchni.
  • 08:00
  • Dzień Dobry TVN
   175 min
   „Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła programu – widzowie. To dla nich to wszystko. Codzienne podnoszenie poprzeczki i podejmowanie tematów, które są dla nich ważne. Wysoki poziom niezmiennie utrzymują również prowadzący – Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Magda Mołek, Marcin Meller, Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, którzy nie wyobrażają sobie inaczej rozpoczęcia dnia, niż od słów „Dzień Dobry TVN”.
  • 10:55
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   65 min
   Katarzyna przed kilkoma miesiącami rozwiodła się. Została sama z 14-letnią córką i niepełnosprawnym synem (11). Pod wpływem koleżanek z dawnych lat zaczęła prowadzić imprezowy styl życia. Alimenty wydawała na całonocne imprezy i ubrania. Jej córka próbuje prowadzić dom, ale nie radzi sobie z tyloma obowiązkami. Ojciec odmawia jej pomocy. Czy przez brak opieki i troski ze strony rodziców dojdzie do tragedii?
  • 12:00
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Nowy uczeń klasy 2b gimnazjum, Michał Gajek, od początku roku ma złe oceny z większości przedmiotów. Grozi mu jedynka z biologii na koniec semestru, dlatego Barbara Gruszka chce porozmawiać z matką ucznia. Kobieta jest zapatrzona w syna i uważa, że wina leży po stronie nauczycielki. Próbuje ją przekupić, wręczając łapówkę. Barbara Gruszka jest oburzona zachowaniem kobiety. Wkrótce uczeń dostaje kolejna jedynkę, jego matka jest wściekła na wychowawczynię syna i chce się na niej zemścić za to, że ta nie przyjęła łapówki i postawiła jej synowi kolejną jedynkę. Postanowiła przekonać dyrektora szkoły, że Barbara Gruszka chciała wymusić od niej łapówkę w zamian za dobre oceny syna. W szkole szybko wybucha afera związana z oskarżeniem lubianej nauczycielki. Uczniowie przygotowują przed szkołą protest w obronie oskarżonej o próbę wyłudzenia łapówki Barbary Gruszki. Amelia Górniak z klasy 1d liceum wygrała międzynarodowy konkurs naukowy i w nagrodę, za trzy dni jedzie na miesięczne stypendium do Francji. Amelia cieszy się, że dostała stypendium, jednak zaczyna ją martwić rozłąka z jej chłopakiem. Tymczasem Kamil cieszy się z jej wyjazdu, bo pod jej nieobecność zamierza umawiać się z innymi dziewczynami. Amelia dochodzi do wniosku, że jej związek z Kamilem nie przetrwa miesięcznego rozstania. Zauważa, że koleżanka chce poderwać jej chłopaka i postanawia zrezygnować z wymarzonego stypendium. Boi się sama wycofać z wyjazdu, więc wymyśla, że podrobi mail od organizatorów konkursu, w którym napisze, że wyjazd został odwołany. W końcu do dziewczyny dociera, że chciała odwołać wyjazd dla chłopaka, który nie był tego wart i ją zdradza.
  • 13:00
  • 19 +
   Oglądaj online
   30 min
   Meli zaczyna brakować pieniędzy, nie chce jednak prosić o pomoc rodziców. Zaczyna intensywnie przeglądać ogłoszenia o pracę. Zatrudnienia szuka też Sebastian, jednak jego rozmowa kwalifikacyjna kończy się fiaskiem. Chłopak ma złą passę, oprócz problemów finansowych, ma problemy rodzinne - jego ojciec pije i znęca się nad siostrą oraz matką. Seba musi im pomóc. Postanawia też spotkać się z Oskarem i przeprosić go za oskarżenie o kradzież. Ku jego zaskoczeniu Oskar przyjmuje przeprosiny i proponuje szybki zarobek. Seba nie przypuszcza, że to próba odegrania się za oskarżenie o kradzież…
  • 13:30
  • 19 +
   Oglądaj online
   30 min
   Seba jest wściekły na Oskara za to, że przez niego wszedł w konflikt z prawem. Chłopak wciąż mieszka u zakochanej w nim Ali. Mela podsyca miłosne nadzieje dziewczyny. Lena natomiast stara się studzić jej entuzjazm, niestety bezskutecznie… Kamil próbuje pogodzić się z Lucy. Dziewczyna jest jednak nieugięta. Trudno zaakceptować jej związek Kamila z Leną. Także ojcu Kamila nie podoba się partnerka syna. Przyjaciele odkrywają, że Magda, która okradła Sebastiana, wróciła do Polski. Decydują się odzyskać pieniądze. Idą do mieszkania Magdy…
  • 14:00
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Odcinek z gościnnym udziałem aktorki Violetty Kołakowskiej! Pogotowie przywozi do szpitala Violettę Kołakowską. Znana aktorka miała wypadek samochodowy, kiedy usiłowała uciec natrętnemu fotografowi, który od kilku tygodni poluje na jej zdjęcia. Kobieta skarży się na silny ból głowy, szyi i lewej ręki. Pacjentką natychmiast zajmuje się dr Dominika. Chwilę później do szpitala dociera Janusz Lejko – fotograf, przed którym uciekała aktorka. Mężczyzna przyniósł bukiet kwiatów, ale tylko udaje, że chce przeprosić.
  • 15:00
  • Kuchenne rewolucje 8
   Oglądaj online
   60 min
   Restauracja Mauritiana (Nowy Targ). Cztery lata temu pan Artur, po zakończeniu sportowej kariery, otworzył z pomocą rodziny restaurację. Długo szukał pomysłu na kuchnię, wystrój i nazwę. Pytał znajomych, przeszukiwał encyklopedie. Chciałby było inaczej, by było oryginalnie i wyjątkowo. W ten sposób natrafił na egzotycznego skorupiaka o oryginalnej nazwie, która mu się spodobała. I tak narodziła się restauracja Muritiana w Nowym Targu.. Niestety w Mauritianie najciekawsze jest jej wnętrze i organizowane od czasu do czasu koncerty i różne imprezy. To, co najważniejsze w restauracji, czyli karta dań jest nudne i pospolite. Jak zamienić to miejsce w prawdziwą restaurację? To prawdziwe wyzwanie nawet dla Magdy Gessler. Znana restauratorka tym razem będzie musiała przypomnieć niektórym, że gastronomia to nie zabawa. Tylko, czy znajdzie się ktoś, kto będzie chciał słuchać jej rad?
  • 16:00
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Licealna klasa 3c wróciła z kilkudniowej wycieczki do Paryża. Jedynym uczniem, który nie pojechał jest Janek Żak. Chłopak z utęsknieniem czekał na swoją dziewczynę, Majkę. Już pierwszego dnia po powrocie Janek odkrywa, że ukochana flirtuje z poznanym na wyjeździe Francuzem i oskarża Majkę o zdradę. Dziewczyna w złości mówi chłopakowi, że to prawda. Para zrywa ze sobą. Wkrótce okazuje się, że 19-latka może być w ciąży. Janek wypiera się dziecka, a przerażona dziewczyna nie wie, co robić. W końcu do Janka dociera, że to on może być ojcem dziecka. Jest mu wstyd przed Mają, że ją odrzucił. Hubert Żebrowski z gimnazjalnej klasy 3d jest wyjątkowo uzdolniony matematycznie, mimo to jest bardzo nieśmiały i ma kompleksy. Uważa, że ma duży trądzik i za mało waży. Dlatego nie potrafi umówić się z żadną dziewczyną. Wstydzi się zaprosić którąś z koleżanek na bal gimnazjalny, który ma odbyć się już następnego dnia. Nastolatek nie zauważa, że interesuje się nim Agata z 3b, ona także chciałaby z nim pójść na bal, ale chłopak nie wierzy, że ma u niej szanse. Kolega postanawia mu pomóc. Liczy, że dzięki specjalnemu kostiumowi ze sztucznymi mięśniami, przyjaciel nabierze pewności siebie.
  • 17:00
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   Studentki matematyki Sylwia i Joanna wynajmują mieszkanie, którego właścicielem jest 53-letni Edward. Któregoś dnia Sylwia wraca do domu i zastaje Joannę próbującą popełnić samobójstwo. Okazuje się, że dziewczyna musiała wziąć kredyt, aby stać ją było na studia. Straciła jednak pracę, a do tego jej ojciec również został bez środków do życia. Dziewczyna otrzymuje propozycję pracy za seks. Czy zdecyduje się ją przyjąć?
  • 18:00
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Dr Piotr zajmuje się 50-letnim Bartoszem Kwiatkowskim, który został przywieziony z wypadku. Pacjent jest bardzo pobudzony i agresywny. Mężczyzna zachowuje się jakby był pijany albo pod wpływem narkotyków. Wkrótce w szpitalu pojawia się żona pacjenta – Grażyna, która nie widziała męża od dwóch dni. Wyrzuciła go z domu po tym, jak pobił syna. Tymczasem Adam Jasek przywozi do szpitala swoją 12-letnią córkę Kasię. Dziewczynka skarży się na ból brzucha. Zajmuje się nią dr Anna.
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   35 min
   „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.
  • 19:35
  • Sport
   10 min
  • 19:45
  • Pogoda
   5 min
  • 19:50
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 20:10
  • Doradca smaku-Kotlety ziemniaczane ze szpinakiem
   5 min
  • 20:15
  • Na Wspólnej 15
   Oglądaj online
   40 min
   Olaf nadal w śpiączce! Zrozpaczona Marta nie opuszcza szpitala - nikt nie informuje jej o stanie zdrowia Olafa. Roman alarmuje Kamila. Ten powoduje, że do Marty wreszcie przychodzi lekarz opiekujący się Kubickim. Czy będzie miał dobre wieści? Zazdrosna Aneta ujawni zdrady i kłamstwa Darka? Agnieszka daje Darkowi w prezencie piękny zegarek, i - co ważniejsze – biurko w swoim gabinecie. Żbik czuje się doceniony i czule jej dziękuje. Aneta nie może tego znieść. Zazdrosna kobieta zaczyna grozić Darkowi. Agata całuje Norberta! Norbert zdejmuje sobie gips – musi być sprawny w pracy. Kiedy przychodzi do niego Agata, chłopak tłumaczy, że jest już zdrowy, wymyślając absolutnie nieprawdopodobną historię. Rozmowa kończy się namiętnym pocałunkiem.
  • 20:55
  • Milionerzy
   Oglądaj online
   35 min
   Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko raz – 28 marca 2010 roku. Wtedy poprawnej odpowiedzi na pytanie za największą stawkę udzielił Krzysztof Wójcik. Na wiosnę „Milionerzy” powracają w klasycznej i lubianej przez widzów formule. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną (odpowiednio wysokości 1000 zł i 40 000 zł). Aby wygrać główną nagrodę należy odpowiedzieć prawidłowo na 12 pytań. Pytania mają różnorodną tematykę. Każde z pytań ma oznaczony stopień trudności, a także kategorię tematyczną i opracowane jest na podstawie, co najmniej dwóch prawidłowych źródeł. W drodze do zwycięstwa uczestnik będzie mógł skorzystać z trzech kół ratunkowych: „pytanie do przyjaciela”, „pół na pół” i „pytaniedo publiczności”. Na fotelu prowadzącego ponownie zasiada Hubert Urbański, aktor i prezenter, postać związania z polską edycją od pierwszego odcinka.
  • 21:30
  • Sekrety lekarzy 3
   Oglądaj online
   60 min
   Dawniej - kotleciki, grill, piwko, imprezki. Dziś - wisząca fałdka, będąca karą za obżarstwo. 38-letni Adam nie ma wątpliwości, że to błędy młodości zadecydowały o jego obecnym wyglądzie. I choć niezdrowy tryb życia i „wszystkożerność” odeszły w niepamięć, a sam Adam waży blisko 50 kilogramów mniej, rosły mężczyzna nadal stan swojego ciała określa jednym, wymownym słowem - „skandal”. Czy kochliwemu romantykowi uda się spełnić swoje marzenia o nieskazitelnym „kaloryferze” , a tym samym odnajdzie wreszcie miłość, na którą tak długo czekał? Dla Maćka oczywistym jest fakt, że każdy dentysta… to sadysta! Ten świadomy swoich wad i lęków mężczyzna otwarcie przyznaje się do dentofobii, na którą w Polsce cierpi już niemal co drugi Polak. Choć pewnego rodzaju zagrożeń wolałby unikać, a gabinety stomatologiczne z zasady omija szerokim łukiem, 29-letni Maciek poczuł, że nadszedł w końcu czas, aby stanąć oko w oko ze swoim strachem. Przed konsultacją stomatologiczną nie przypuszczał jednak, że oprócz przełamania słabości, będzie musiał pozbyć się znacznie cenniejszego daru - swojej starannie pielęgnowanej przez 11 lat brody. Czy postawny drwal poświęci zarost w imię walki o swój nowy wizerunek? W klinice stomatologicznej pojawią się również dawno niewidziani, dość nieoczekiwani goście. Kto zatęsknił za lekarzami i postanowił osobiście raz jeszcze podziękować za nowe życie?
  • 22:30
  • Ostre cięcie 7
   Oglądaj online
   40 min
   Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi zadowolonych i wiernych klientów. Czy bohaterowie dostrzegą potencjał wiedzy Wierzbickiego I Schmidta? Czy Wierzbicki & Schmidt przekonają właścicieli i pracowników do proponowanych zmian? I przede wszystkim, które z salonów po metamorfozie i szkoleniach dostaną rekomendacje prawdziwych znawców tego fachu, czyli gwiazd na co dzień współpracujących z najlepszymi fryzjerami w kraju i zagranicą?
  • 23:10
  • Iron Man III
   165 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela – "Iron Man 3". Świat Tony’ego Starka legł w gruzach wskutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?
  • 01:55
  • Co za tydzień
   Oglądaj online
   30 min
   Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata kultury i rozrywki.
  • 02:25
  • Czarna lista
   60 min
   Tom walczy o utrzymanie swojego sekretu w tajemnicy. Ressler poluje na Mako Tanidę, człowieka, który morduje jeden po drugim członków jego dawnego zespołu. "Mako Tanida"
  • 03:25
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 03:45
  • Moc Magii(TVN noc)
   0 min
Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione