Program TV | Wczoraj Czwartek, 05 Marca Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 05:50
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 06:10
  • Mango - Telezakupy
   65 min
  • 07:15
  • Detektywi
   Oglądaj online
   35 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Moja przyjaciółka, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Do detektywów zgłasza się młoda kobieta, która chce wyjaśnić okoliczności śmierci swojej przyjaciółki – dyrektorki przedszkola. Oficjalna wersja mówi o samobójstwie. Klientka twierdzi, że nie miała powodów, by się zabić. Tymczasem śledztwo ujawnia, że rodzice zaczęli wypisywać dzieci z przedszkola. Powodem było zachowanie pani dyrektor…
  • 07:50
  • Doradca smaku
   10 min
   Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
  • 08:00
  • Dzień dobry TVN
   175 min
   „Dzień Dobry TVN” to redakcja która pracuje bez przerwy. Nie zwalnia, a wręcz przyspiesza. Relacjonuje, komentuje, zdobywa gorące newsy z Polski i ze świata. Dlaczego? Bo widz od pierwszego odcinka jest najważniejszy. W kolejnym sezonie „Dzień Dobry TVN” pokaże cały wachlarz tematów, gości, i ekspertów. Zmierzy się z zagadnieniami trudnymi, których do tej pory nie było. W cyklu „Poradnik dobrego wychowania” - bez protekcjonalnego tonu, bez narzucania bezwzględnych zasad, pokaże młodzieży jak się zachowywać w danej sytuacji. W „Najgorszych matkach świata” zwrócimy uwagę na błędy popełniane przez rodziców w wychowaniu dzieci oraz poradzimy jak je naprawić. Redakcja pochyli się także nad związkami partnerskimi - bliskością, seksualnością, akceptacją siebie i partnera. Te panie widzowie „DDTVN” już znają. W kolejnym sezonie wezmą się za nowe zagadnienia. Davina Reeves-Ciara, Amerykanka, mieszkająca w Polsce, pokaże jak żyć ekologicznie, bez zanieczyszczeń i stresu, co warto zmienić w sobie i otoczeniu. Z kolei Agnieszka Rylik spowoduje, że nawet domatorzy zaznają silnych emocji i wrażeń. W swoim cyklu pokaże rzadkie dyscypliny sportów ekstremalnych. Będzie więc na mocnej adrenalinie, ale bezpiecznie, bo na własnej kanapie. Kto się odważy ją opuścić? Prowadzący: Anna Kalczyńska, Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller, Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk
  • 10:55
  • Na Wspólnej 13
   Oglądaj online
   30 min
   Smolny wie, że za wszelką cenę musi uniknąć procesu o mobbing. Napada na Huberta! Zastrasza mocno poturbowanego Matuszewskiego i każe mu wycofać oskarżenia. Ale trafiła kosa na kamień – Hubert się nie boi i stawia Smolnemu poważne ultimatum… Cieślik oszczędza, jak może – senator zaczął nawet jeździć do pracy… rowerem! Krupski (Maciej Wilewski) drwi z Cieślika i... perfidnie wpędza go w wydatki. To wyraźnie nie jest dobry dzień Damiana – po południu zjawia się na Wspólnej w opłakanym stanie i ze zniszczonym rowerem... Kinga toczy bój, by ich reklama społeczna nie zawierała fizycznych scen przemocy. Iwo (Jakub Wieczorek) - dyrektor kreatywny - jednak wygrywa. Zadowolony, bezczelnie radzi Brzozowskiej, by się nie wtrącała i robiła to, na czym się zna… Kinga jest wściekła. W dodatku dowiaduje się, że Michał na lekcje śpiewu wydał… 3 tysiące złotych!
  • 11:25
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Oliwia Gój z gimnazjalnej klasy III a marzy o tym, aby wejść do szkolnej drużyny siatkarek. Kiedy wuefista proponuje dziewczynie udział w zawodach, jest bardzo szczęśliwa. Chce podzielić się tym ze swoim chłopakiem, Wiktorem, w którym jest bardzo zakochana. Jednak nastolatek nie jest zadowolony z decyzji Oliwi i ma do niej o to pretensje. Uważa, że teraz nie będą już mieli dla siebie czasu. Dziewczyna jest zrozpaczona i boi się, że jeśli nie odejdzie z drużyny, to chłopak z nią zerwie. Postanawia więc zrezygnować ze swojej pasji. Tymczasem przyjaciółki namawiają Oliwię do powrotu do drużyny. Uważają, że Wiktorowi wcale na niej nie zależy. Dziewczyna, za namową koleżanek, robi test ukochanemu i dochodzi do wniosku, że on rzeczywiście nie jest w stanie niczego dla niej poświęcić. Zdenerwowana Oliwia zrywa z Wiktorem. Gimnazjalistka z I d, Martyna Skibińska, dobrze się uczy i do tej pory nie miała żadnych kłopotów w szkole. Jednak jej matka nie jest zadowolona z ocen córki. Uważa, że nauczyciele są niekompetentni i niesprawiedliwie ją oceniają. Kobieta postanawia rozmówić się z nimi, a Martyna nie jest w stanie przekonać matki, że wstydzi się jej zachowania. Matka w ogóle nie słucha córki i nie liczy się z jej zdaniem. Po awanturze kobiety z kolejnym nauczycielem, Martyna postanawia uciec z domu.
  • 12:25
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Kobieta przywozi do szpitala swoją młodszą siostrę Alicję. Dziewczyny były w salonie fryzjerskim na próbnym czesaniu ślubnym, gdy na skutek zwarcia w prostownicy i nieuwagi fryzjerki doszło do spalenia włosów i poparzenia pacjentki. Dziewczynę przyjmuje dr Dominika Gajda. Pacjentka nie wie, że fryzjerka, która doprowadziła do wypadku jest kochanką jej narzeczonego. Kiedy mężczyzna dociera do szpitala, próbuje ratować sytuację. Chłopak chce się pozbyć przyszłej szwagierki ze szpitala. Od dawna zdradza i okłamuje swoją partnerkę, bo jej nie kocha. Zależy mu jedynie na wygodnym życiu u jej boku, za pieniądze teściów. Nie chce też rozstawać się z fryzjerką, która bardzo mu się podoba. Postanawia okłamać Alicję, że padł ofiarą psychicznie chorej i natrętnej wariatki. Wkrótce w szpitalu wybucha awantura, a fryzjerka zostaje poważnie ranna… Karetka przywozi 21-letnią Agnieszkę Mikrutę, która pracuje jako niania i gosposia w domu zamożnego małżeństwa. Pogotowie wezwała sąsiadka po tym, jak dziewczyna zemdlała w ogrodzie. Pacjentką zajmie się dr Robert Szewczyk. Kobieta przedawkowała leki na grzybicę dróg rodnych, ale wstydzi się do tego przyznać. Okazuje się, że sypia ze swoim pracodawcą, który jest w niej bardzo zakochany i chce dla niej opuścić rodzinę. Gosposia jest tym przerażona, bo nie chce wiązać się z mężczyzną, na którym w ogóle jej nie zależy. Co więcej, sypia ona również z jego szesnastoletnim synem. Chłopak ma dość ukrywania związku z gosposią, którą kocha do szaleństwa. Nie ma pojęcia, że dziewczyna spotyka się też z jego ojcem, a jego traktuje jak zabawkę. Pracodawczyni pacjentki nie wie o tym, że mąż zdradza ją z nianią. Widzi za to, że jej syn jest bardzo zakochany i postanawia zaakceptować jego związek. Bardzo lubi Agnieszkę i w wielu sprawach jej pomaga. Na oddziale cała prawda wychodzi na jaw.
  • 13:25
  • Ugotowani 8
   Oglądaj online
   35 min
   Trzeci wieczór w Warszawie upłynie pod znakiem zdrowego jedzenia. A to za sprawą Tomasza Listopadzkiego, który na co dzień prowadzi sklep z regionalną żywnością ekologiczną. Tomasz to człowiek o wielu zainteresowaniach. Pasjonuje się sztuką ludową, a w pobliżu jego domu spotkać można rozbrykane stado kóz. Podczas kolacji u Tomasza poznamy wartość zdrowych dań, dowiemy się co uwielbiają dziki oraz co łączy muchę i psa.
  • 14:00
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Maria (44) jest żoną Waldemara (45). Mężczyzna jest byłym wojskowym, który wiele lat spędził na kontraktach zagranicznych. Po odejściu z armii otworzył dobrze prosperującą firmę zajmującą się zabezpieczeniami dla biznesu. Małżeństwo ma córkę Karolinę (17) – uczennicę liceum. Pewnego dnia, w mieszkaniu, które przeznaczyli na wynajem, Maria natyka się na Adriana Kurpisa (21). Waldemar tłumaczy, że to syn jego dawno zmarłego przyjaciela. Chłopak dopiero przyjechał do Warszawy i szuka pracy. Podoba się Karolinie, która zaprasza go na szkolny bal. Waldemar, który nie jest zadowolony z faktu zbliżenia się Adriana do jego rodziny, każe mu wynieść się z mieszkania i zabrania kontaktów z córką. Maria zaczyna podejrzewać, że być może chłopak jest nieślubnym synem jej męża. Waldemar zaprzecza, ale kobieta jest zdesperowana by poznać prawdę. Dyskretnie przeprowadza badania DNA, które mają dowieść, lub wykluczyć ich pokrewieństwo. Jaką tajemnicę skrywa przed światem 21-latek?
  • 15:00
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Licealista Arek Daniluk rzuca Bożenę Kulik, bo znalazł sobie nową dziewczynę. Nastolatka jest zrozpaczona, czuje się oszukana przez chłopaka, którego kocha. Dziewczyna za namową koleżanek postanawia się zemścić. Chce, żeby szkolny chuligan Adrian za pieniądze pobił jej byłego chłopaka. Dziewczyna Adriana, Ula Gładysz, liczy, że zarobi na bójce. Wie, że jej chłopak jest pod nadzorem kuratora za wcześniejszą bójkę i nie zgodzi się na żadne bijatyki, bo może zostać wyrzucony ze szkoły. Dlatego Ula postanawia go sprowokować… I sama napada na byłego chłopaka koleżanki. Patryk Dąbrowski z II a gimnazjum ma złe oceny i grozi mu, że będzie powtarzał klasę. Gimnazjalista wpada więc na pomysł, że poderwie wzorową uczennicę i wykorzysta ją do odrabiania lekcji. O pomyśle Patryka dowiaduje się Max, któremu dziewczyna się podoba. Chłopak zamierza ostrzec koleżankę przed Patrykiem. O tym, że Patryk oszukuje nastolatkę dowiadują się też przyjaciele dziewczyny.
  • 16:00
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   60 min
   „Rozmowy w toku” to niekwestionowany lider wśród polskich programów typu talk show. Od 15 lat Ewa Drzyzga – wraz z ekspertami obecnymi w studiu – pochyla się nad problemami swoich gości. W kolejnym sezonie głównym tematem będzie odnalezienie płaszczyzny porozumienia z najbliższymi. Program zyska też nową oprawę graficzną. Całkowicie zmieni się wystrój studia, logo i czołówka programu. Wśród gości Ewy znajdą się rodzice wraz ze swymi nastoletnimi zbuntowanymi dziećmi oraz pary przechodzące kryzys. Wszyscy oni nie potrafią już ze sobą rozmawiać i nie są w stanie samodzielnie rozwiązać problemów. Wizyta u Ewy Drzyzgi jest dla nich ostatnią deską ratunku. Obecność w programie może pomóc im w wypracowaniu kompromisu i ponownym odnalezieniu wspólnego języka. Często jedyną możliwością zrozumienia drugiej strony jest spojrzenie na problem jej oczami. Najlepszym na to sposobem bywa „wejście w czyjeś buty”. Takie dosłowne rozwiązanie zaproponuje swoim gościom prowadząca. Czy po tym eksperymencie goście „Rozmów w toku” zmienią swoje zachowanie? W jaki sposób to doświadczenie wpłynie na relacje z ich najbliższymi? Kolejnym poruszanym problemem będzie sposób na znalezienie swojej drugiej połówki. Problem ten istnieje tak długo jak sama ludzkość, jednak pomysłowość kobiet wciąż dostarcza nowych rozwiązań, które mają pomóc w odnalezieniu miłości. Singielki goszczące w studio opowiedzą o swoich randkowych sukcesach i wpadkach. Z kolei eksperci wprowadzą widzów w tajniki udanego randkowania. Gościem programu będzie również niezwykły mężczyzna, który za życiowy cel postawił sobie upodobnienie się do towarzysza Barbie – Kena. Za pomocą licznych operacji plastycznych coraz bardziej przybliża się do upragnionego ideału. Jaką drogę musiał przejść, żeby spełnić swoje marzenie? Jakie motywacje nim kierują i co o jego pomyśle sądzi rodzina? Życie w sieci kwitnie, ale – jak się coraz częściej przekonujemy - niesie też ze sobą nieprzyjemne niespodzianki. Historie gości Ewy pokazują, że znajomości internetowe mogą być źródłem wielu rozczarowań, bo dają pole do udawania kogoś, kim się nie jest, kłamstw i niedomówień. Jak więc nie dać się oszukać? Prowadząca: Ewa Drzyzga
  • 17:00
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Marlena (27) jest żoną Dawida (28) i matką Zosi (5). Zapracowanej kobiecie nie podoba się, że tylko jej rodzice – Ewa i Sławek – zajmują się wnuczką. Jest zła, że jej rozwiedziona teściowa Kasia skupia się tylko na sobie i młodym kochanku Robercie. W ostatnim czasie Marlena sama coraz częściej myśli o rozwodzie. Namawia męża, by ten kazał swojej matce bardziej angażować się w opiekę nad wnuczką. Kasia decyduje się spędzać więcej czasu z Zosią. Jednak podczas wspólnego pobytu babci i wnuczki na basenie, omal nie dochodzi do tragedii. Oburzona Marlena chce zerwać kontakty z teściową, ale pojawia się inny kłopot. Wkrótce w nieskazitelnym małżeństwie jej rodziców dochodzi do zgrzytów i kobieta musi skoncentrować się na ratowaniu ich związku…
  • 18:00
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Do szpitala dociera 18-letni Krystian Kaniewski, który napadł na jubilera. Właściciel sklepu, broniąc się, postrzelił go w lewe ramię. Mężczyzna wezwał policję, jednak chłopakowi udało się uciec. Pacjent stracił dużo krwi, jego stan jest ciężki. Zajmować się nim będzie ordynator, dr Piotr Wójtowicz. Do tej pory nastolatek nie miał problemów z prawem. Napadł na jubilera, bo jego narzeczona wymarzyła sobie pierścionek z brylantem. Cztery miesiące temu dziewczyna – w której Krystian jest bardzo zakochany – zaszła w nieplanowaną ciążę. Młodzi są bardzo szczęśliwi, że zostaną rodzicami i chcą się pobrać. Rodzice pacjenta, którzy docierają na oddział, nie znają prawdy i są przerażeni tym, że ktoś strzelał do ich syna. Myślą, że chłopak został napadnięty. Wkrótce do szpitala przyjeżdżają przyszła żona oraz teściowa pacjenta. Kobiety dowiadują się o napadzie, matka dziewczyny jest przerażona, że jej córka wyjdzie za mąż za przestępcę. Na oddział zgłasza się 24-letnia Karina Jaworek. Towarzyszy jej kolega z pracy. Kobieta ma wysoką gorączkę i duszności. Od kilku dni źle się czuje, ale bagatelizuje dolegliwości i codziennie chodzi do pracy. Współpracownik przejął się jej stanem i przywiózł ją do szpitala. Pacjentkę przyjmuje dr Eryk Wajman. Karina ma bardzo zaborczą matkę i przez to nie może ułożyć sobie życia. Jest zauroczona swoim kolegą, który również się w niej podkochuje. Boi się jednak przedstawić go mamie. Obawia się także, że kobieta będzie miała pretensje kiedy przyjedzie do szpitala i zobaczy obcego mężczyznę przy córce. Tymczasem lekarze podejrzewają, że dziewczyna rozchorowała się po terapii pijawkami, na którą namówiła ją matka. Kiedy kobieta pojawia się na oddziale, robi wszystko, żeby córka nie związała się z kolegą z pracy.
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   35 min
   „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
  • 19:35
  • Sport
   10 min
  • 19:45
  • Pogoda
   5 min
  • 19:50
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 20:10
  • Doradca smaku
   5 min
   Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
  • 20:15
  • Na Wspólnej 13
   Oglądaj online
   35 min
   Daniel odbiera dyplom licencjacki i spotyka się z Łucją (Magdalena Łoś). Kiedy młodzi idą uczcić sukces Brzozowskiego – zaskakuje ich Basia, która chce się przyłączyć. Zmieszany Daniel bardzo opryskliwie odmawia mamie. Łucja jest w szoku… Tak samo jak Smolny, który dowiaduje się, że Daniel znowu spotyka się z ofiarą wypadku, w którym sam brał udział! Dziś Kamil asystuje dr Lis (Agnieszka Warchulska) przy bardzo trudnej operacji pacjenta Stefańskiego. Ostrowski (Marek Kalita) ostrzega Hoffera, żeby uważał na jej brawurę – dla Doroty kariera często jest ważniejsza niż życie pacjenta! Po operacji, wnuczka Stefańskiego rzuca się na lekarkę – chce wiedzieć, czy dziadek żyje? Doktor Lis nie odpowiada… Michał prosi Kingę żeby dowiedziała się od Marcina Prokopa, jaki repertuar lubią jurorzy „Mam Talent!”. Brzozowska wścieka się na męża – nie będzie się ośmieszała! Michał nie odpuszcza – niespodziewanie zjawia się na planie zdjęciowym reklamy, którą Kinga kręci z Prokopem…
  • 20:50
  • Ugotowani 8
   Oglądaj online
   40 min
   Jako ostatnia do swojego domu zaprosi gości Kinga Głażewska, która na co dzień spełnia się zawodowo w świecie nieruchomości. Niegdyś odpowiedzialna za marketing czasopisma dla panów, obecnie określa się mianem menadżera domu. W wolnej chwili lubi wraz ze znajomymi oddać się imprezowym szaleństwom. W trakcie kolacji u Kingi dowiemy się czym zajmowali się Aztekowie, kto będzie chciał pożreć menu oraz kto zdobędzie się na szczere przeprosiny. Pod koniec spotkania poznamy uczestnika, który urzekł swoich konkurentów na tyle, że do domu wróci z nagrodą w postaci 5 000 złotych!
  • 21:30
  • Kuchenne rewolucje 11
   Oglądaj online
   60 min
   Sandomierz "Cubanita" Ta restauracja była dla Magdy Gessler sporym zaskoczeniem - położona bezpośrednio przy pięknym sandomierskim rynku, oryginalny wystrój nawiązujący do kubańskich klimatów, całkiem niezła kuchnia, a jednak prawie nikt tutaj nie zagląda. Na czym polega problem tego lokalu, co ukrywa to eleganckie wnętrze? Czy to wina kelnerek, które nie mają pojęcia o serwowanych tutaj daniach, czy też może kucharza, który nie lubi krytyki, a jego potrawy zupełnie nie pasują do kubańskiego wnętrza, a może to właściciele, którzy nie potrafią zarządzać personelem? Tego będzie musiała dowiedzieć się Magda Gessler, a nie będzie łatwo, ponieważ nie wszyscy będą traktować jej działania poważnie.
  • 22:30
  • Pieniądze to nie wszystko
   130 min
   Kapitalny, satyryczny obraz wsi polskiej zapijającej wzmocnionym winem owocowym beznadzieję po okresie transformacji ustrojowej. Bohater, 50-letni biznesmen Tomasz Adamczyk (Marek Kondrat), chce zrezygnować z prowadzenia interesów w branży alkoholowej i poświęcić się swojej pasji życiowej - filozofii. Pomysł ten nie przypada do gustu jego wspólnikowi. Do tego wszystkiego Tomasz ulega wypadkowi i zostaje wzięty jako zakładnik przez miłośników produkowanego przez siebie napitku...
  • 00:40
  • Superwizjer
   Oglądaj online
   35 min
   „Superwizjer” już kolejny rok króluje w dziennikarstwie śledczym. Reporterzy nie stronią od kontrowersyjnych tematów, ujawniając skandale polityczne, prawne, afery gospodarcze czy korupcyjne. Dziennikarze programu dociekają prawdy i dążą do sprawiedliwości. Interweniują tam, gdzie wymaga tego sytuacja. „Superwizjer” to nie tylko sprawy polskie. Reporterzy magazynu podróżują po świecie, aby demaskować okrucieństwo, niesprawiedliwość i przybliżyć realia innych zakątków świata polskiemu widzowi. Reportaże „Superwizjera” niezmiennie doceniane są zarówno przez widzów, jak i jury prestiżowych konkursów. W grudniu 2014 Bertold Kittel i Jarosław Jabrzyk podbili nagrody Grand Press, zwane też polskim Pulitzerem. Zwycięski materiał „Jak zorganizowaliśmy przemyt broni dla separatystów” zdemaskował kulisy działania nielegalnego, międzynarodowego handlu bronią. To właśnie „Superwizjer” nagłośnił sprawę notariusz podejrzanej o współpracę ze zorganizowaną przestępczością, sprawę przemocy seksualnej w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym w Suwałkach i przybliżył realia życia codziennego polskich Romów z Myszkowic. Tematy poruszane w programie często zainspirowane są historiami nadsyłanymi przez widzów, którzy tak jak dziennikarze domagają się prawdy, wyjaśnień i uczciwego traktowania. W kolejnym sezonie widzowie ponownie będą mogli razem z dziennikarzami śledzić nieprawidłowości w działaniu systemu prawnego, błędy instytucji państwowych oraz historie ludzi zmagających się z przeciwnościami losu. Pracę dziennikarzy „Superwizjera” oraz ich opinie można podglądać na Facebooku i Twitterze.
  • 01:15
  • Czlowiek - cel
   60 min
   W finałowym odcinku tej serii Chance zajmie się sprawą dotyczącą zmarłego męża Ilsy. Śledztwo odkryje sieć kłamstw i podejrzeń, która będzie zagrażać jedności zespołu. Czy uda się uratować wszystkich kolegów?
  • 02:15
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   25 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 02:40
  • Sekrety Magii (TVN noc)
   80 min
   Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
  • 04:00
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   0 min
   „Rozmowy w toku” to niekwestionowany lider wśród polskich programów typu talk show. Od 15 lat Ewa Drzyzga – wraz z ekspertami obecnymi w studiu – pochyla się nad problemami swoich gości. W kolejnym sezonie głównym tematem będzie odnalezienie płaszczyzny porozumienia z najbliższymi. Program zyska też nową oprawę graficzną. Całkowicie zmieni się wystrój studia, logo i czołówka programu. Wśród gości Ewy znajdą się rodzice wraz ze swymi nastoletnimi zbuntowanymi dziećmi oraz pary przechodzące kryzys. Wszyscy oni nie potrafią już ze sobą rozmawiać i nie są w stanie samodzielnie rozwiązać problemów. Wizyta u Ewy Drzyzgi jest dla nich ostatnią deską ratunku. Obecność w programie może pomóc im w wypracowaniu kompromisu i ponownym odnalezieniu wspólnego języka. Często jedyną możliwością zrozumienia drugiej strony jest spojrzenie na problem jej oczami. Najlepszym na to sposobem bywa „wejście w czyjeś buty”. Takie dosłowne rozwiązanie zaproponuje swoim gościom prowadząca. Czy po tym eksperymencie goście „Rozmów w toku” zmienią swoje zachowanie? W jaki sposób to doświadczenie wpłynie na relacje z ich najbliższymi? Kolejnym poruszanym problemem będzie sposób na znalezienie swojej drugiej połówki. Problem ten istnieje tak długo jak sama ludzkość, jednak pomysłowość kobiet wciąż dostarcza nowych rozwiązań, które mają pomóc w odnalezieniu miłości. Singielki goszczące w studio opowiedzą o swoich randkowych sukcesach i wpadkach. Z kolei eksperci wprowadzą widzów w tajniki udanego randkowania. Gościem programu będzie również niezwykły mężczyzna, który za życiowy cel postawił sobie upodobnienie się do towarzysza Barbie – Kena. Za pomocą licznych operacji plastycznych coraz bardziej przybliża się do upragnionego ideału. Jaką drogę musiał przejść, żeby spełnić swoje marzenie? Jakie motywacje nim kierują i co o jego pomyśle sądzi rodzina? Życie w sieci kwitnie, ale – jak się coraz częściej przekonujemy - niesie też ze sobą nieprzyjemne niespodzianki. Historie gości Ewy pokazują, że znajomości internetowe mogą być źródłem wielu rozczarowań, bo dają pole do udawania kogoś, kim się nie jest, kłamstw i niedomówień. Jak więc nie dać się oszukać? Prowadząca: Ewa Drzyzga
Copyright © 1997-2015 TVN S.A.