Program TV | Wczoraj Czwartek, 11 Lutego Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 05:45
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   30 min
   Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 06:15
  • Mango - Telezakupy
   65 min
  • 07:20
  • Singielka
   Oglądaj online
   30 min
   Elka wyprowadza Mikołaja z błędu i mówi mu, że nic do niego nie czuje. Mikołaj domyśla się, że Elka pisze o Tomaszu! Wystraszona Elka stara się zmylić jego trop, jej obiektem westchnień jest Wojtek, a na dowód umawia się z nim na wieczór. Zdenerwowana Dorota żąda od Andrzeja, żeby zarząd odwołał Mikołaja ze stanowiska naczelnego. Czy Andrzej ugnie się pod jej naciskiem? Podstępu dopuszcza się także Natalia, która z pomocą Staszka psuje samochód, żeby spotkać się z Arkiem…
  • 07:50
  • Doradca smaku
   10 min
   Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
  • 08:00
  • Dzień Dobry TVN
   175 min
   Od ponad dziesięciu lat budzą Polaków słowami „Dzień dobry TVN”. Redakcja programu każdego dnia relacjonuje, komentuje, zdobywa najświeższe informacje z Polski i ze świata. Śledzi również najnowsze trendy, a także ważne, ciekawe oraz głośne tematy z pierwszych stron gazet. Wśród gości znajdzie się plejada zagranicznych i polskich gwiazd, eksperci i specjaliści z różnych dziedzin, którzy wspomogą widzów swoimi poradami. Aby być jeszcze bliżej widzów, redakcja uruchomiła aplikację mobilną, która umożliwia m.in komentowanie na żywo wydarzeń w studiu. Wydanie codzienne poprowadzą Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. Wydanie weekendowe prowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk oraz Magda Mołek i Marcin Meller.
  • 10:55
  • Kuchenne rewolucje 6
   Oglądaj online
   65 min
   Restauracja "Łabędź", (Pyskowice). Restauracja „Łabędź” mieści się na terenie ośrodka wypoczynkowego w Pyskowicach. Piękny zalew, wokoło las, cisza i spokój – to wszystko miało przyciągać gości. Niestety, o ile weekendami, ktoś tu zagląda, w tygodniu w restauracji nic się nie dzieje. Sytuacja miała się poprawić, gdy do zespołu dołączył człowiek z wizją, manager Edward. Miał być wparciem dla właścicielki Małgorzaty. Edek przekonał cały zespół „Łabędzia”, że potrzebna im Magda Gessler!
  • 12:00
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Szkolny przystojniak, Szymon Żurawski, organizuje 18-stkę w jednym z modnych klubów. Chłopak podoba się Agacie Walczyk i Agnieszce Saneckiej. Kiedy Szymon zaprasza na urodziny Agnieszkę, Agata jest wściekła i zamierza zrobić wszystko, żeby dziewczyna nie przyszła. Okłamuje Agnieszkę, że selekcjonerka nie wpuści jej do klubu w ubraniu z lumpeksu. Zdesperowana dziewczyna kradnie ze sklepu drogą sukienkę. Irek Marzec z 2c gimnazjum wstydzi się tego, że bardzo pocą mu się ręce. Chłopak jest wyśmiewany w klasie, a koledzy przezywają go „Ryba”. Irkowi bardzo podoba się nowa uczennica, Milena. Jednak z powodu wiecznie spoconych dłoni nastolatek unika z nią kontaktu. Jest pewien, że nie ma szans u atrakcyjnej koleżanki. Zakochany chłopak za wszelką cenę stara się ukryć przed Mileną swój sekret.
  • 13:00
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Karetka przywozi do szpitala 18-letnią Dagmarę Iwan. Chłopak, który chciał ją poderwać, zabrał ją na przejażdżkę samochodem z rozsuwanym dachem. Niespodziewanie zerwała się silna wichura, a na auto spadła duża gałąź i mocno poraniła dziewczynie nogi. Dziewczynę przyjmuje dr Eryk Wajman. Wkrótce okazuje się, że chłopak, z którym była na przejażdżce kabrioletem okłamał ją i nie ma luksusowego auta, dziewczyna zwraca uwagę na jego kuzyna. Wierzy, że ten ma kilka samochodów. Kuzyni kłócą się o pacjentkę i każdy z nich chce ją zdobyć. W końcu do chłopaków dociera, że dziewczynie nie zależy na żadnym z nich, tylko na pieniądzach. Pacjentem szpitala jest Tomasz Sobieraj. Mężczyzna trafił na oddział z powodu silnych bólów brzucha, jest z nim żona. Mimo ciężkiego stanu wyszedł z sali. Czeka na przyjazd córki z jej nowym partnerem. Mężczyźni jeszcze się nie znają i 60-latek nie chce, żeby przyszły zięć uznał go za schorowanego staruszka. Mężczyzną zajmuje się dr Dominika Gajda. Pacjent i jego żona martwią się o jedyną córkę, która po rozwodzie samotnie wychowuje synka. Chcą poznać jej nowego partnera. Kobieta ukrywa przed rodzicami, że mężczyzna jest transseksualistą i jest w trakcie zmiany płci. Ojciec dziewczyny zamierza rozdzielić parę, dlatego sprowadza do szpitala byłego męża córki. Ma nadzieję, że ten ją odzyska. Kiedy jej matka widzi, że wnuk bardzo przywiązał się do nowego partnera córki, chce przekonać męża, żeby zaakceptował jej wybór.
  • 14:00
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Danuta (56), dowiaduje się, że jej syn Artur (29), pracownik firmy ubezpieczeniowej, próbował popełnić samobójstwo. Kochająca matka stara się dowiedzieć, dlaczego mężczyzna targnął się na swoje życie. Podejrzewa, że ma to związek z jego nadchodzącym rozwodem z żoną Karoliną, którą 29-latek przyłapał na zdradzie. Danuta próbuje wpłynąć na kobietę, by zmieniła decyzję w sprawie rozwodu, zakończyła romans i dała swojemu małżeństwu drugą szansę, ale kobieta nie zamierza wycofać pozwu. Danuta nie wie, co robić, by poprawić nastrój synowi. Niedługo potem Artur dzwoni do matki, żeby się z nią pożegnać...
  • 15:00
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   60 min
   Już od 15 lat prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
  • 16:00
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Gimnazjaliści Jadzia Bilska i Jonatan Klimek są parą od kilku miesięcy. Oboje już się sobą znudzili i chcą zerwać ze sobą, jednak żadne z nich nie ma odwagi tego zrobić. Wkrótce w szkole pojawia się nowa nauczycielka informatyki Karina Kłosek, której uczniowie bardzo się boją. Jadzia nie myśli już o zerwaniu z Jonatanem, teraz jej największy problem to nauczycielka. Nastolatka bardzo się jej boi i uważa, że kobieta uwzięła się na nią. Jonatan Klimek chce by nauczycielka zniknęła, bo zamierza zerwać z Jadzią, i jest przekonany, że przez kobietę nie może tego zrobić. Ula Gładysz i Milena Mróz z licealnej 3 a chcą pojechać na wymarzony koncert do Warszawy, jednak brakuje im pieniędzy na bilet. Wpadają na pomysł, że założą w szkole firmę ochroniarską dla uczniów i w ten sposób zbiorą potrzebną sumę. Chcą bronić kolegów przed prześladowaniami i hejtem ze strony innych i w ten sposób zdobyć pieniądze na bilety. Ula pomaga koledze odbić dziewczynę swojemu dawnemu chłopakowi Adrianowi i próbuje go sprowokować do bójki. Nastolatek jednak nie chce się bić, nie wie, że Ula nadal go kocha i dlatego wciąż nie daje mu spokoju.
  • 17:00
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Ewa pracuje w sklepie meblowym. Pół roku temu dowiedziała się, że jej mąż Tomasz przez jakiś czas ją zdradzał. Mężczyzna się przyznał, prosił o wybaczenie. Ewa próbuje o wszystkim zapomnieć – przede wszystkim dla dobra 10-letniego syna - jednak ciągle nie potrafi sobie z tym poradzić. Od miesiąca Ewa chodzi z mężem do poleconego przez koleżankę terapeuty Krzysztofa. Niestety kobieta nie widzi żadnych efektów terapii. Czuje się nieatrakcyjna, ma coraz większe kompleksy. Nie potrafi zaufać Tomaszowi – cały czas wydaje jej się, że mógłby znowu ją zdradzić. Związek przeżywa kryzys. Terapeuta proponuje małżeństwu sesje indywidualne. Ewa zaczyna chodzić do niego sama. Nieoczekiwania czuje się coraz lepiej. Krzysztof – spokojny, opanowany i przystojny – bardzo jej imponuje. Dobrze czuje się w jego towarzystwie. Niespodziewanie kobieta zaczyna zdawać sobie sprawę, że zakochała się w terapeucie. Nie wie, jak sobie z tym poradzić. Tymczasem przez przypadek odkrywa kolejne fakty na temat romansu męża.
  • 18:00
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   W izbie przyjęć czeka 55-letnia Maria Tarska, opiekunka dwójki dzieci. Kobieta ma mdłości i źle się czuje. Kilka godzin wcześniej 11-letni wychowanek dolał jej do kawy płynu do robienia baniek mydlanych. Jego 9-letnia siostra jest w niego zapatrzona i podoba jej się wszystko co robi brat. Kobietę przyjmuje dr Anna Nowicka. Córka opiekunki namawia samotnego ojca dzieci, by wyznał im prawdę o matce, która ich opuściła. Chłopiec nie może sobie z tym poradzić i chce się zemścić na niani. Wsypuje jej do torebki tłuczone szkło. Ojciec zdaje sobie sprawę, że chłopiec cierpi po odejściu matki, ale nie może tolerować takiego zachowania syna. Karetka przywozi 20-letniego Jacka Stasiewicza, który wpadł do kanału samochodowego w warsztacie swojego wujka, gdzie pracuje i złamał nogę. Mechanik wraz ze swoja dziewczyną planowali niegroźny wypadek, żeby wyłudzić odszkodowanie na nowy samochód. Zajmować się nim będzie dr Michał Morawski. Okazuje się jednak, że chłopak był zatrudniony na czarno i nie mogą liczyć na odszkodowanie. Pacjent i jego dziewczyna zamierzają skłonić wujka do zapłacenia z własnej kieszeni. Jego dziewczyna postanawia szantażować mężczyznę. Wkrótce oszustko wychodzi na jaw, mimo to, właściciel warsztatu postanawia opiekować się bratankiem.
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   35 min
   „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
  • 19:35
  • Sport
   10 min
  • 19:45
  • Pogoda
   5 min
  • 19:50
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 20:10
  • Doradca smaku
   5 min
   Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
  • 20:15
  • Na Wspólnej 14
   Oglądaj online
   40 min
   Michał chce zapomnieć o zbliżeniu z Kingą… Michał od rana jest mocno rozkojarzony. Zauważa to Julia – Brzozowski tłumaczy się kłopotami w pracy. Po południu spotyka się z Kingą. Oboje są bardzo skrępowani – Michał prosi byłą żonę, żeby ich wczorajsze miłosne uniesienia puścili w niepamięć. Kinga się zgadza – ale po powrocie do domu płacze… Ola ma nową przyjaciółkę – koledzy szaleją z zazdrości! Na roku Oli pojawia się nowa studentka – Klaudia. Dziewczyna robi na wszystkich duże wrażenie swoją błyskotliwą i oryginalną osobowością. Błyskawicznie zaprzyjaźnia się z młodą Zimińską - Indiana i Konrad wprost szaleją z zazdrości! Basia zostaje dyrektorem! Basia obawia się pierwszego dnia na dyrektorskim „stołku”. Krzysztof obiecuje pomóc żonie. Kończy się to jednak wyproszeniem go z dyrektorskiego gabinetu Brzozowskiej! Teraz przed Smolnym kolejna próba – jak poradzi sobie jako szary pracownik wydawnictwa? I to wśród ludzi, którymi wcześniej pomiatał…
  • 20:55
  • Singielka
   Oglądaj online
   35 min
   Tomasz wraca do redakcji! Elka nie potrafi ukryć radości i zaprasza go do nowo otwartej cukierni. On jednak wypiera się nawałem pracy… Natalia, która utknęła na drodze dzwoni do Arka. Gdy ten przyjeżdża jej pomóc, Natalia proponuje kawę w ramach przeprosin. Elka przyjeżdża do matki i chwali się awansem w pracy! Natalia zwierza się, że nie ma sposobu na Arka i znowu się przed nim zbłaźniła. Sława słysząc narzekania córki bierze sprawy w swoje ręce i dzwoni do Arka! Staszek próbuje zbliżyć Wojtka i Elkę. Gdy docierają do jej mieszkania podchmielona Elka zaprasza Wojtka na kawę. Nie wie, że Tomasz, którego wystawiła Sylwia, właśnie do niej dzwoni…
  • 21:30
  • Kuchenne rewolucje 11
   Oglądaj online
   60 min
   Reda „Dzikie wino” Restauracja „Dzikie wino” to okazała i rodzinna inwestycja, którą wymyśliła matka dorosłych dzieci Asi i Marcina, i żona pana Stanisława. „Dzikie wino” miało zapewnić dobrobyt całej rodzinie. Niestety zanim ukończono budowę pomysłodawczyni tej inwestycji zmarła. Rodzina dołożyła wszelkich starań, żeby zrealizować marzenie matki i żony i doprowadzili inwestycję do końca. Szybko okazało się, że prowadzenie restauracji ich przerasta, bo restauracja wpędziła rodzinę w długi. Dlatego pan Stanisław do rodzinnego biznesu włączył swoją nową partnerkę Marię – specjalistkę od gastronomii. Jego decyzja jednak nie poprawiła sytuacji materialnej, ale pogorszyła i tak już złe relacje z dziećmi. Trudno im znaleźć wśród wzajemnych oskarżeń wspólny język – zgadzają się wszyscy tylko w jednym – pomóc im może tylko Magda Gessler!
  • 22:30
  • Wredne dziewczyny
   120 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Szesnastoletnia Cady Heron (Lindsay Lohan) do tej pory mieszkała i uczyła się w Afryce. Jej rodzice postanowili jednak powrócić do Stanów i tam wysłać ją do liceum. Już pierwsze dni pokazują nastolatce, że sztuka przetrwania w amerykańskiej szkole jest równie trudna, co sztuka przetrwania w dżungli. Niekwestionowaną królową szkolnej fauny jest Regina (Rachel McAdams). Uroda i inteligencja Cady oraz fakt, że zwraca na nią uwagę były chłopak Reginy, sprawiają, że zawistna dziewczyna postanawia ośmieszyć nową uczennicę. Pierwszym krokiem makiawelicznego planu jest przyjęcie Cady do grona swoich koleżanek.
  • 00:30
  • Kto poślubi mojego syna? 2
   Oglądaj online
   60 min
   Nieuchronnie nadchodzi w naszym programie czas rozstań i najważniejszych wyborów. Dziś emocjonujące chwile przed Martą i jej absztyfikantami, oraz przed Darkiem, Mateuszem i kandydatkami do ich serc. Po ostatnich dramatycznych eliminacjach w domu Darka, stało się jasne, że dla chłopaka liczą się już jedynie dwie dziewczyny i właśnie te dwie piękności zabiera dziś w urocze miejsce pełne urzekającej przyrody. Darek spodziewał się zapewne iskrzenia na wielu frontach, ale z pewnością nie spodziewał, że on sam znajdzie się na linii ognia i to z trzech stron. Krysia bowiem ma swoją zdecydowaną faworytkę i nie przyjmuje do wiadomości sprzeciwu syna. Matczyne serce pełne najgorliwszych uczuć i najszczerszej troski mieści w sobie też wiele podejrzliwości i zastrzeżeń. Czy jednak po dzisiejszych eliminacjach Krysia będzie jeszcze mogła nazywać się najważniejszą kobietą w życiu swego syna? Marta wybierze dziś spośród dwóch młodych mężczyzn z aspiracjami. Istnieje jednak obawa, że przynajmniej jeden z nich nie jest szczery w swym postępowaniu, bo Marzena z łatwością wyczuwa fałsz. Marta natomiast, zaślepiona siłą zupełnie dla niej nowych emocji, ulokowała swe uczucia znów niezgodnie z wolą mamy. Czy to tylko chwilowe zauroczenie? A może intymny wspólny czas w romantycznym miejscu wzbudził w dziewczynie dziką namiętność, na którą nie pomogą rady mamy? Dzisiejsze eliminacje nie mogą obejść się bez skrajnych emocji, reakcja odrzuconego mężczyzny zaszokuje wszystkich. Klęską, fiaskiem i niepowodzeniami usypane są ścieżki Urszuli, które prowadzić miały do przeforsowania swego zdania. Mateuszowi pozostały już tylko ostatnie dni, by zdecydować która z panien ostatecznie najtrwalej wryła swe inicjały w jego wielkie serce. Urszula także czuje niezwykłą presję czasu, bo jak w ciągu kilku chwil przemówić do świadomości syna, który ignorował jej rady przez ostatnie tygodnie? I czy to w ogóle możliwe, by mama była w stanie wybrać dla syna lepiej niż on sam dla siebie? Ostatnie decyzje kosztowały wszystkich naszych bohaterów wiele stresu, nierzadko największymi emocjami targane były nie zakochane pary, a przyszłe teściowe. Przed nami przyszłotygodniowy finał programu i czas gorących wyznań lub chłodnych pożegnań. To właśnie wtedy rozkochani młodzi ludzie będą mogli potwierdzić swoje gorliwe uczucia i postawić ostateczne weto wszystkim oponentom na drodze do słodkiej miłości.
  • 01:30
  • Kto poślubi mojego syna? 2
   Oglądaj online
   60 min
   Wyjątkowy pod każdym względem, drugi sezon programu „Kto poślubi mojego syna?” obfitował w emocje, których nie mógł spodziewać się nikt, nawet najbardziej biegli w sztuce miłosnej eksperci. Przez 14 tygodni obserwowaliśmy naszych bohaterów na drodze romantycznych uniesień, zaciekłych zmagań, sercowych rozterek, ognistych namiętności, ale niekiedy też wielkich rozczarowań. Przekonaliśmy się też o ogromnej sile matczynej miłości i o mocy nadzwyczajnej więzi pomiędzy matką i dorosłym dzieckiem. Byliśmy świadkami nieprzewidywalnych roszad w sercach przyszłych teściowych, które nie ustawały w testowaniu kandydatek i kandydatów do serc ich dzieci. Staliśmy się obserwatorami rodzących się nieśmiało uczuć, niewinnych flirtów, ale wszystko wskazuje też na to, że na naszych oczach narodziła się prawdziwa miłość. Dziś nadszedł dla naszych bohaterów dzień ostatecznej decyzji. Marta, Darek, Mateusz i Tomek muszą samodzielnie zdecydować o tym, komu ofiarują najważniejsze miejsce w swoim sercu. Czy ich wybory będą zgodne z oczekiwaniami matek? Jakie niespodzianki zgotują młodzi mężczyźni i czy ktokolwiek jest w stanie przewidzieć wybór pięknej modelki? Finałowy odcinek udowodni, że nawet najbardziej kręta i wyboista droga nie jest przeszkodą nie do pokonania dla prawdziwego uczucia, a tę właściwą osobę można spotkać wszędzie i w każdych okolicznościach. Wystarczy mocno wierzyć w miłość i mieć oczy szeroko otwarte.
  • 02:30
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   25 min
   Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 02:55
  • Klub Magii (TVN noc)
   80 min
   Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
  • 04:15
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   50 min
   Już od 15 lat prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
Copyright © 1997-2016 TVN S.A.