Program TV | Wczoraj Niedziela, 29 Maja Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 05:25
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 05:45
  • Mango - Telezakupy
   130 min
  • 07:55
  • Maja w ogrodzie
   Oglądaj online
   30 min
   Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.
  • 08:25
  • Akademia ogrodnika
   Oglądaj online
   5 min
   Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu.
  • 08:30
  • Dzień Dobry TVN
   150 min
   Od ponad dziesięciu lat budzą Polaków słowami „Dzień dobry TVN”. Redakcja programu każdego dnia relacjonuje, komentuje, zdobywa najświeższe informacje z Polski i ze świata. Śledzi również najnowsze trendy, a także ważne, ciekawe oraz głośne tematy z pierwszych stron gazet. Wśród gości znajdzie się plejada zagranicznych i polskich gwiazd, eksperci i specjaliści z różnych dziedzin, którzy wspomogą widzów swoimi poradami. Aby być jeszcze bliżej widzów, redakcja uruchomiła aplikację mobilną, która umożliwia m.in komentowanie na żywo wydarzeń w studiu. Wydanie codzienne poprowadzą Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. Wydanie weekendowe prowadzą Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Magda Mołek i Marcin Meller.
  • 11:00
  • Co za tydzień
   Oglądaj online
   40 min
   Magazyn „Co za tydzień” nieprzerwanie dostarcza widzom interesujących informacji ze świata kultury czy show-biznesu. Olivier Janiak doskonale wie, gdzie należy pojawić się z kamerą, a także z kim rozmawiać. Prowadzący zabierze widzów w podróż po świecie mody, planach seriali i filmów, uchyli rąbka tajemnic zza kamery.
  • 11:40
  • Vinci
   Oglądaj online
   140 min
   Po kilku latach odsiadywania kary za kradzież z włamaniem Cuma wychodzi z więzienia ze względu na zły stan zdrowia. Jego wyjście zaaranżował Gruby, paser który zleca Cumie kradzież obrazu Leonarda da Vinci "Dama z łasiczką" z Muzeum Czartoryskich w Krakowie. Cuma - specjalista od kradzieży dzieł sztuki - kompletuje ekipę. Zaczyna od wizyty u byłego wspólnika, Juliana - specjalisty od ładunków wybuchowych. Mimo, iż przyjaciel porzucił złodziejski proceder, Cuma proponuje mu udział w kradzieży. Julian ma dylemat: z jednej strony dług wdzięczności wobec przyjaciela, który nie wydał go w śledztwie, z drugiej - obawa przed powrotem do dawnego życia. Próbuje więc pogodzić wodę z ogniem. Zgadza się wziąć udział w skoku, ale jednocześnie robi wszystko, by kradzież nie doszła do skutku. Zwraca się do starego fałszerza Hagena z prośbą o wykonanie kopii "Damy z łasiczką". Ten odmawia, wymawiając się wiekiem, ale poleca mu Magdę - 28-letnią studentkę konserwacji zabytków na krakowskiej ASP. W tym samym czasie komisarz Wilk, który przed laty aresztował Cumę, dowiaduje się, że wyszedł on na wolność. Policjant podejrzewa, że nagłe pojawienie się Cumy związane jest z powrotem do Krakowa "Damy z łasiczką". Przez kilka miesięcy obraz był prezentowany w Japonii. Teraz wraca i jego przejazd z lotniska w Balicach do Muzeum Czartoryskich stwarza świetną okazją do kradzieży.
  • 14:00
  • Transformers: Wiek zagłady
   Oglądaj online
   205 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Ludzkości grozi zagłada ze strony nowego wroga. Tylko Optimus Prime i Autoboty mogą uratować świat. Lecz teraz, gdy rząd zwrócił się przeciw nim, potrzebują nowych sprzymierzeńców, wśród których są wynalazca Cade Yeager (Mark Wahlberg) i nieustraszone Dinoboty!
  • 17:25
  • Sablewskiej sposób na...
   Oglądaj online
   35 min
   Kasia ma 27 lat, waży 112 kilogramów i jest uzależniona od cukru. Tak, niestety, trzeba to głośno powiedzieć - cukier uzależnia jak narkotyk. Potrzeba wielkiej odwagi, żeby pokazać swoje znienawidzone ciało, powiedzieć o swoich najgłębiej skrywanych kompleksach, zmierzyć się ze wstydem. Taką odwagę znalazła w sobie Katarzyna, która doszła do momentu, kiedy nadwaga stała się dla niej przekleństwem. Wychowanie dwóch malutkich, ruchliwych córeczek, wizja tego, że „za chwilę” będzie się porównywała do innych mam z przedszkola, zmobilizowało ją do walki z nałogiem pochłaniania nadmiernych ilości jedzenia. I opłacało się. Chociaż po drodze, przez 6 tygodni zmiany stylu życia, bohaterka miała kilka załamań i kilka osób po kolei nie wierzyło, że da radę, ona się nie poddała. W półtora miesiąca schudła 14 kilogramów, nauczyła się zdrowo odżywiać, efektywnie ćwiczyć na siłowni i w parku podczas spacerów z dziećmi. Zobaczyła, że to wszystko nie jest tak trudne jak się wydaje, wcale nie potrzeba się głodzić. Plan żywieniowy Kasi przewidywał 1700 kcal dziennie, przy pięciu posiłkach na dzień, to naprawdę dużo i taki system gwarantuje, że nie nastąpi efekt yo-yo, który jest skutkiem ubocznym drakońskich diet. W redukcji kilogramów nie chodzi o ilość jedzenia, ale o jakość. Można jeść dużo, ale zdrowych, służących naszemu organizmowi produktów. Maja Sablewska cieszy się ogromnym zaufaniem widzów, ponieważ sama przyznaje się do swoich słabości. Często podkreśla, że sama też popełniała błędy, zanim doszła do tego, jak ważny jest zdrowy styl życia. Autorka programu wie, jak wielkim poświęceniem dla Kasi było rzucenie słodyczy z dnia na dzień. Dlatego zorganizowała dla bohaterki warsztaty kulinarne z Masterchefem Damianem Kordasem, który jest cukrzykiem, a piecze przepyszne ciasta bez cukru. Kasia dopiero rozpoczęła swoją batalię o wymarzony wygląd. Najtrudniejsze już za nią, bo teraz wspaniałe efekty pierwszych tygodni pomogą jej w codziennej mobilizacji. Metamorfoza bohaterki pokazała, jak piękna jest w środku i na zewnątrz, a od teraz także szczęśliwsza każdego dnia.
  • 18:00
  • Ugotowani 9
   Oglądaj online
   60 min
   Przed nami zmagania kolejnej czwórki pasjonatów gotowania, którzy dołożą wszelkich starań, aby zasłużyć na najwyższą ocenę i nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych! Tym razem swoimi pomysłami i sposobem ich realizacji zaskoczą nas mieszkańcy Szczecina. Czym uwiodą swoich konkurentów? Komu przypadnie uznanie i słodki smak zwycięstwa? Odważni, kreatywni i gotowi stanąć do kulinarnego boju! Oto oni: Katarzyna Safinów – pewna siebie wyznawczyni zasady, że blond to siła, na co dzień pracuje w rodzinnej firmie zajmującej się sprzedażą okien i uważnie szuka kandydata na męża, Krzysztof Lewandowski – wymagający właściciel firmy budowlanej i wielbiciel życia imprezowego, Bartłomiej Bal – wytrawny specjalista do spraw wina, pewny siebie i swoich wyjątkowych umiejętności, oraz Aleksandra Dębska – właścicielka sklepu, w którym klienci sami mogą zaprojektować obuwie, uważa, że jest połączeniem albatrosa i papugi. W tym odcinku dowiemy się, czy pierwszy piruet jest zawsze udany, komu będzie trzeba postawić wiaderko przy stole, oraz kto trafi na nieudaną randkę. Nietypowe przestrzenie, menu przyspieszające tętno i surowe werdykty - tak zapowiada się spotkanie czwórki nieznajomych z miasta kwitnących magnolii!
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   25 min
   „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
  • 19:25
  • Sport
   10 min
  • 19:35
  • Pogoda
   10 min
  • 19:45
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   15 min
   Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 20:00
  • Idealny facet dla mojej dziewczyny
   Oglądaj online
   150 min
   Przebojowa komedia romantyczna twórców "Testosteronu" i "Lejdis". Polska rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Czołowa polska feministka, Klaudia Rojek (Izabela Kuna), jest szefową Akademii Feministycznej "Wolna Polka". Szkoła ma jednak problemy finansowe. Aby je rozwiązać, Klaudia planuje produkcję feministycznego filmu porno. W roli głównej planuje obsadzić swoją partnerkę, instruktorkę sztuk walki - Lenę (Magdalena Boczarska). Ekranowym partnerem dziewczyny zostaje kompozytor Kostek (Marcin Dorociński). Mężczyzna zakochuje się w Lenie od pierwszego wejrzenia. Na przeszkodzie miłości stają jednak olbrzymie różnice w charakterze Kostka i jego wybranki. Na dodatek wujek mężczyzny (Bronisław Wrocławski) jest księdzem i dyrektorem katolickiego radia, walczącym z wszelkimi przejawami liberalizmu... Za film odpowiada duet Konecki - Saramonowicz, autorzy wielkich hitów polskiego kina: "Testosteronu" i "Lejdis".
  • 22:30
  • Oczy węża
   125 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Skorumpowany detektyw wydziału zabójstw z Atlantic City, Rick Santoro (Nicolas Cage) i jego przypadkowo spotkany przyjaciel, Kevin Dunne (Gary Sinise), wysoko postawiony oficer ministerstwa obrony, wraz z czternastoma tysiącami widzów bokserskiego meczu o tytuł mistrza wagi ciężkiej są świadkami zamachu politycznego - postrzelony zostaje sekretarz stanu. Każdy z obecnych na meczu widzów może być potencjalnym zabójcą, lub mógł widzieć zabójcę. Hala zostaje zamknięta i Rick rozpoczyna śledztwo... Powoli odkrywa prawdę, która zmusza go, by stawił czoła nie tylko morderczej intrydze, ale także własnej przeszłości.
  • 00:35
  • Sekrety lekarzy 2
   65 min
   Choroba, na którą cierpi Marek, jest wyjątkowo rzadkim schorzeniem genetycznym, które od 15 lat dewastuje jego organizm. Mężczyzna nie raz był wyszydzany i atakowany przez ludzi mijających go na ulicy. I choć sam rozumie, że jego wygląd, może wywoływać poruszenie, to coraz częściej traci ducha walki o normalną przyszłość dla siebie i ukochanej żony. Jego ostatnią szansą na nową twarz jest skomplikowana operacja, podczas której w ruch pójdą między innymi: piły oscylacyjne, młoty, śrubokręty i specjalistyczne wiertarki. Czy któryś z lekarzy podejmie się tak trudnego wyzwania? Tatuaż jako dowód młodzieńczego uczucia? Anita miała zaledwie 17-cie lat kiedy, w warunkach domowych, zdecydowała się na jego wykonanie. Planowany początkowo symbol miłości, przykryty następnie wizerunkiem smoka, nie tylko ją oszpecił, ale okazał się budzącym grozę koszmarem, którego kobieta za wszelką cenę pragnie się pozbyć.
  • 01:40
  • Wybrani
   Oglądaj online
   55 min
   W czasie prowadzenia kolejnej sprawy Reese musi wrócić wspomnieniami do swojej ostatniej akcji w CIA. Były agent ponownie przeżywa trudne chwile, nie mogąc pogodzić się z decyzją, którą musiał podjąć w przeszłości.
  • 02:35
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   15 min
   Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 02:50
  • Klub Magii (TVN noc)
   80 min
   Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
  • 04:10
  • Kuchenne rewolucje 7
   Oglądaj online
   65 min
   Restauracja "Magistrat", (Hrubieszów). Hrubieszów to miasteczko najbardziej wysunięte na wschód Polski przy granicy z Ukrainą. To miejsce trzech kultur: polskiej, ukraińskiej i żydowskiej. To właśnie tu, w dawnej siedzibie władz miejskich, swoją restaurację „Magistrat” prowadzi pani Justyna, a wspomaga ją zespół złożony z czterech kobiet. I choć wiadomo, że gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść, to w Magistracie głodny gość może skosztować wszystkiego, czego zapragnie. Króluje tu chińszczyzna, kuchnia włoska, fast food, a także obiady domowe. Wszystko dlatego, że kobiety nie wiedzą na którą część świata się zdecydować. Tej restauracji dobry kierunek może wskazać tylko Magda Gessler. Nie będzie to zadanie łatwe, więc znana restauratorka poprosi o pomoc siłę wyższą, a także obudzi … duchy przeszłości.
Copyright © 1997-2016 TVN S.A.