Program TV | Wczoraj Czwartek, 31 Lipca Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 06:30
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!”. Najgłośniejsze afery, ludzkie tragedie, sensacyjne śledztwa, program poruszy gorące, kontrowersyjne tematy, takie jak korupcja, dramaty ludzkie, niekompetencję. W tym sezonie na widzów czekają kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i trudne sytuacje. Dowodem, że im się udaje są liczne nagrody. „Uwaga!” dodatkowo zaprasza na cykl „Kulisy sławy”, w którym przedstawiane są sylwetki znanych Polaków. Program prowadzą Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.
  • 06:50
  • Mango - Telezakupy
   65 min
  • 07:55
  • Detektywi
   35 min
   W nowym sezonie "Detektywów" na pewno nie zabraknie emocji, niespodziewanych zwrotów akcji i zaskakujących rozwiązań. Detektywi znajdą się w różnych niebezpiecznych sytuacjach, które będą czasem wymagały współpracy z komisarzami z Wydziału W-11.
  • 08:30
  • W-11 Wydział Śledczy
   40 min
   "Zabójstwo Anety", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Na osiedlu znaleziono ciało szesnastolatki. Pierwszym podejrzanym jest brat ofiary, który był w konflikcie z siostrą. Policja znajduje nagranie, na którym słychać jak jej grozi. Uwagę komisarzy zwracają osiedlowi chuligani, nie ma jednak dowodów, że coś ich łączy ze śmiercią dziewczyny. Tymczasem znika koleżanka zamordowanej. Jej matka mówi, że dziewczyny ostatnio często się kłóciły. Policja ma dowody, które mogą świadczyć o jej związku z zabójstwem.
  • 09:10
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   60 min
   Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać! Valerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą. Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski? Ewa zaprosi też do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. To wszystko i wiele więcej w "Rozmowach w toku". "To przez ciebie mamy długi!".
  • 10:10
  • Milion w minutę 2
   Oglądaj online
   60 min
   Ponownie, pod okiem najwyższego prezentera w polskiej telewizji zawodnicy zawalczą o duże pieniądze. Czy w tym sezonie Marcin Prokop będzie w końcu mógł wręczyć komuś milion złotych? Dziesięć zadań. Sześćdziesiąt sekund na każde. Ten, kto rozwiąże wszystkie, zgranie MILION złotych. Zasadniczo prosta gra. To dlaczego jeszcze nikomu nie udało się sięgnąć najwyższej wygranej? Trudno się dziwić skoro w grze wykorzystywane są przedmioty codziennego użytku domowego w czynnościach diametralnie różnych od ich normalnego zastosowania. Trzeba nie lada sprytu, by wiedzieć jak je wykorzystać w tak niecodziennej sytuacji. Jedno jest pewne – tylko w tym teleturnieju uczestnicy mają do czynienia z najdziwniejszymi dyscyplinami, jakie można sobie wyobrazić. W kolejnej odsłonie programu będzie można zobaczyć zupełnie nowe zadania. „Z ręki do ręki”, podczas którego, uczestnik trzyma w dłoniach po trzy puszki. W jednym ręku czerwone - pełne, w drugim niebieskie - puste. Problem polega na tym, że musi zamienić ręce bez odstawiania puszek… Kolejna nowość to „Biurowa piramida”, w której uczestnik musi ułożyć wieżę z piętnastu ryz papieru. Na wykonanie każdego zadania uczestnicy niezmiennie mają jedynie 60 sekund. Kolejne poprawnie wykonane zadania zwiększają kwotę wygranej, ale rośnie też ich poziom trudności. Zawodnik w każdej chwili może zakończyć grę i zgarnąć pieniądze, albo wykonać wszystkie dziesięć zadań i odejść z pełnym milionem. Każdy zawodnik ma do wykorzystania „trzy życia”, po ich wyczerpaniu musi liczyć już tylko na swoją sprawność...
  • 11:10
  • Dr House II
   60 min
   Kalvin, człowiek w zaawansowanym stadium AIDS, czeka na House'a pod jego domem i żąda od lekarza, aby ustalił, co oprócz HIV, wywołuje jego chorobę. Chwilę później traci przytomność. Kiedy Kalvin twierdzi, że House go zaatakaował, Cuddy namawia lekarza, żeby opowiedział Stacy, jak to było faktycznie. W czasie badania Kalvin odkasłuje krwią, którą przypadkiem mogła zarazić się Cameron. Dziewczyna musi pogodzić się z myślą, że jej życie zmieni się diametralnie. Kluczem do rozwiązania zagadkowej choroby Kalvina może być jego ojciec, który także cierpi na nietypowe objawy.
  • 12:10
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Na oddział ratunkowy zostaje przywieziona Katarzyna Styrchała, która jest kompletnie pijana i właśnie zaczęła rodzić. Młoda kobieta trafia pod opiekę dr Dominiki. Tymczasem nauczycielka - Ewa Wielecka przywozi do szpitala swoich uczniów, których podejrzewa o to, że wzięli narkotyki. Wkrótce okazuje się, że chłopcy podczas szkolnej wycieczki zjedli grzybki halucynogenne a jeden z nich – 14-letni Kacper, bardzo się nimi zatruł…
  • 13:10
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Andrzej nie może pogodzić się z rozwodem. Zofia była posłuszna, uległa, jak mogła od niego odejść? Cały czas nachodzi i śledzi kobietę podejrzewając, że zostawiła go dla kochanka. Każda jego wizyta w domu Zofii kończy się interwencją policji. Sprawę pogarsza fakt, że dzieci stoją po stronie ojca. Samotna kobieta w końcu spotyka mężczyznę i planuje z nim wspólną przyszłość. Czy rodzina pogodzi się z jej decyzją?
  • 14:10
  • W-11 Wydział Śledczy
   Oglądaj online
   45 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   "Złodziej", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Policja znajduje szczątki zamordowanego przed czterema laty mężczyzny. Ofiara była poszukiwana listem gończym za kradzież sprzętu elektronicznego z hurtowni, w której pracowała. Podejrzenie pada na jego żonę, nigdy nie szukała męża, a niedługo po zaginięciu zamieszkała z nowym partnerem. Komisarze podejrzewają także, że zamordowany miał wspólnika i to on może być zabójcą.
  • 14:55
  • Kuchenne rewolucje 6
   Oglądaj online
   65 min
   Restauracja "Gaumarjos", (Warszawa). Na warszawskim Ursynowie znajduje się gruzińska knajpka Gaumarjos. Jest to wybitnie rodzinne miejsce. Restaurację prowadzi Liana i David, na sali pomaga im ich syn, na kuchni zaś kuzynka. Małżeństwo wyjechało z Gruzji w poszukiwaniu lepszego życia. I chociaż oboje ukończyli szkoły artystyczne, w Polsce postanowili robić coś innego. Jednak, gdy się prowadzi własny interes, nie zawsze jest zabawa i są toasty. Dlatego Liana postanowiła poprosić o pomoc Magdę Gessler!
  • 16:00
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   60 min
   Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać! Valerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą. Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski? Ewa zaprosi też do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. To wszystko i wiele więcej w "Rozmowach w toku". "Mam 80 cm wzrostu, ale będę wielka!".
  • 17:00
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Justyna jest szczęśliwą żoną i matką. Jej mąż, Michał, pracuje w międzynarodowej korporacji i dobrze zarabia. Dzień po tym, kiedy kobieta informuje męża, że spodziewa się drugiego dziecka, mężczyzna znika i nikt nie wie gdzie może być. Wkrótce Justynę nachodzi nieznajomy mężczyzna, żądając zwrotu pieniędzy, które pożyczył jej mężowi. Justyna zgłasza zaginięcie Michała na policji. Niedługo potem okazuje się, że kobieta i jej syn są w poważnym niebezpieczeństwie.
  • 18:00
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do poważnego wypadku. Ranni to: 21-letni Jakub Piekarz i 17-letnia Izabela Jadowicz, która jest z nim w ciąży. Zakochani uciekali właśnie przed rodzicami dziewczyny, którzy sprzeciwiają się ich związkowi i za wszelką cenę chcą ich rozdzielić. Ciężko rannym Jakubem zajmuje się ordynator oddziału dr Piotr. Przerażona nastolatka trafia pod opiekę dr Dominiki.
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   30 min
   Najlepszy program informacyjny w kraju. Dociekliwi i wiarygodni reporterzy. Profesjonalni prowadzący. Rzetelne, obiektywne, szybkie – informacje podane na najwyższym poziomie. Na antenie i w Internecie. Na Facebooku i Twitterze. Takie są „Fakty”.
  • 19:30
  • Sport
   10 min
  • 19:40
  • Pogoda
   10 min
  • 19:50
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   15 min
   Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!”. Najgłośniejsze afery, ludzkie tragedie, sensacyjne śledztwa, program poruszy gorące, kontrowersyjne tematy, takie jak korupcja, dramaty ludzkie, niekompetencję. W tym sezonie na widzów czekają kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i trudne sytuacje. Dowodem, że im się udaje są liczne nagrody. „Uwaga!” dodatkowo zaprasza na cykl „Kulisy sławy”, w którym przedstawiane są sylwetki znanych Polaków. Program prowadzą Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.
  • 20:05
  • W-11 Wydział Śledczy
   Oglądaj online
   45 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   "Kochani rodzice", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W domu na przedmieściach doszło do porwania sześciolatka i zabójstwa mężczyzny. Ofiara wraz z żoną był rodziną zastępczą dla chłopca i jego rodzeństwa. Wkrótce okazuje się, że dziecko porwał biologiczny ojciec. Zatrzymany nie przyznaje się do zabójstwa i twierdzi, że rodzice zastępczy znęcali się nad dziećmi.
  • 20:50
  • Kuchenne rewolucje 8
   Oglądaj online
   60 min
   Chata Paprocańska (Tychy). W Tychach, blisko lasów i jeziora, swoją „Chatę Paprocańską" prowadzi Dorota, którą na co dzień dzielnie wspiera mąż Jerzy. Ona gotuje, zarządza i wymyśla. On słucha, realizuje jej pomysły i bardzo często ucieka z restauracji do swoich koni. Bo w tej Chacie, choć bywa smacznie, nie zawsze bywa wesoło. Tej dwójce humory poprawić może tylko Magda Gessler.
  • 21:50
  • Wirus Apokalipsy
   Oglądaj online
   120 min
   Na pokładzie samolotu, lecącego nad Oceanem Indyjskim; jedna z pasażerek – Marianne, zaczyna się dziwnie zachowywać, ma trudności z oddychaniem. Personel wzywa lekarza, ale kilka minut później kobieta umiera. Wkrótce po jej śmierci pasażerów dotykają te same objawy. Okazuje się, że na pokładzie szerzy się śmiertelny wirus. Maszyna musi wylądować na starym lotnisku wojskowym i zostać poddana kwarantannie. Nikt nie ma prawa opuścić samolotu. Rozpoczyna się zacięta walka o przetrwanie…
  • 23:50
  • Tożsamość szpiega 1
   55 min
   Michael i Fiona - łowca nagród, ścigają złodzieja biżuterii. Gdy udaje im się go złapać, ten uparcie twierdzi, że nie skradł wartej dwa miliony dolarów broszki. Michael dociera do człowieka, który stoi za notatką, za sprawą której została ujawniona jego tożsamość.
  • 00:45
  • Sama słodycz
   Oglądaj online
   60 min
   Marta, po długiej ciszy, odzywa się do Fryderyka i Stasia. Syn, po raz pierwszy, szczerze przyznaje, że dobrze mu u ojca! Marta jest mocno zaskoczona tą zmianą nastawienia. Czy zechce ich rozdzielić? Staś spędza dzień u babci i cioci, z którymi również ma coraz lepszy kontakt. Uważa, że Izabella kompromituje Fryderyka, nosząc mu kanapki na uczelnię. Gosia tłumaczy bratankowi, że Musia ma nadmiar miłości i często daje temu wyraz… Niedługo później Izabella wybiera się na uniwersytet. Kanapki, które przygotowała dla Fryderyka oddaje jednak napotkanemu pod budynkiem mężczyźnie na wózku inwalidzkim. Tym mężczyzną okazuje się Benedykt, dziadek Marianny, który przyjechał na lekcję języka włoskiego. Między nim a Musią od razu wytwarza się nić porozumienia i sympatii… Z kolei Gosia przepytuje Wiktora na okoliczność adwokata Marianny. Mężczyzna przyznaje, że to Patrycja zmusiła go do pomocy Mariannie. Gosia nie kryje zawodu jego postawą. Stasiek, słysząc tę rozmowę, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. I znowu znika z domu… Okazuje się, że Stasiek pojechał sam do Józefowa, żeby porwać Olę! W domu Tadeusza (Grzegorz Małecki) zjawia się również Marianna, Osa, Patrycja i Fryderyk, ale bez adwokata… Okazuje się, że ten wystawił Mariannę w ostatniej chwili. Rekrut podejmuje się fortelu i postanawia udawać przed Tadeuszem jej mecenasa. Marianna jest mocno przestraszona zaistniałą sytuacją. Ma bowiem świadomość, że każde słowo Fryderyka w starciu z Tadeuszem może mieć ogromne znaczenie… Stasiek z kolei, w tym całym zamieszaniu, zapomniał, że to właśnie dziś umówił Fryderyka na randkę z Janinką (Agnieszka Sienkiewicz)!
  • 01:45
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   15 min
   Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!”. Najgłośniejsze afery, ludzkie tragedie, sensacyjne śledztwa, program poruszy gorące, kontrowersyjne tematy, takie jak korupcja, dramaty ludzkie, niekompetencję. W tym sezonie na widzów czekają kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i trudne sytuacje. Dowodem, że im się udaje są liczne nagrody. „Uwaga!” dodatkowo zaprasza na cykl „Kulisy sławy”, w którym przedstawiane są sylwetki znanych Polaków. Program prowadzą Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.
  • 02:00
  • Sekrety Magii (TVN noc)
   80 min
   Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
  • 03:20
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   55 min
   Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać! Valerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą. Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski? Ewa zaprosi też do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. To wszystko i wiele więcej w "Rozmowach w toku". "Mam 80 cm wzrostu, ale będę wielka!".
  • 04:15
  • Kto was tak urządził
   50 min
Copyright © 1997-2014 TVN S.A.