Program TV | Wczoraj Poniedziałek, 30 Marca Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 06:00
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 06:20
  • Mango - Telezakupy
   65 min
  • 07:25
  • Odlotowy ogród 3
   Oglądaj online
   35 min
   Marcin i Adrian zakochali się w sobie, a chwilę później Marcin, który jest marynarzem wypłynął w długi rejs. Po powrocie zdecydowali, że dla dobra ich relacji Marcin zmieni zawód. A Adrian w podzięce za to poświęcenie zmieni ich ogród, z pomocą Dominika. Jest tylko jeden kłopot, gdyż Marcin jest alergikiem i w ogrodzie nie może być traw. Czy w trzy dni uda się zmienić prostokątną działkę w piękną portową marinę? Dominik lubi takie wyzwania. "Banino"
  • 08:00
  • Dzień dobry TVN
   175 min
   „Dzień Dobry TVN” to redakcja która pracuje bez przerwy. Nie zwalnia, a wręcz przyspiesza. Relacjonuje, komentuje, zdobywa gorące newsy z Polski i ze świata. Dlaczego? Bo widz od pierwszego odcinka jest najważniejszy. W kolejnym sezonie „Dzień Dobry TVN” pokaże cały wachlarz tematów, gości, i ekspertów. Zmierzy się z zagadnieniami trudnymi, których do tej pory nie było. W cyklu „Poradnik dobrego wychowania” - bez protekcjonalnego tonu, bez narzucania bezwzględnych zasad, pokaże młodzieży jak się zachowywać w danej sytuacji. W „Najgorszych matkach świata” zwrócimy uwagę na błędy popełniane przez rodziców w wychowaniu dzieci oraz poradzimy jak je naprawić. Redakcja pochyli się także nad związkami partnerskimi - bliskością, seksualnością, akceptacją siebie i partnera. Te panie widzowie „DDTVN” już znają. W kolejnym sezonie wezmą się za nowe zagadnienia. Davina Reeves-Ciara, Amerykanka, mieszkająca w Polsce, pokaże jak żyć ekologicznie, bez zanieczyszczeń i stresu, co warto zmienić w sobie i otoczeniu. Z kolei Agnieszka Rylik spowoduje, że nawet domatorzy zaznają silnych emocji i wrażeń. W swoim cyklu pokaże rzadkie dyscypliny sportów ekstremalnych. Będzie więc na mocnej adrenalinie, ale bezpiecznie, bo na własnej kanapie. Kto się odważy ją opuścić? Prowadzący: Anna Kalczyńska, Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller, Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk
  • 10:55
  • Szkoła
   Oglądaj online
   65 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   15-letnia Alina jest zakochana w Jurku z licealnej I c. Wkrótce 17-latek zostaje przyłapany na paleniu marihuany przez ojca Aliny, który prowadzi w szkole warsztaty przyrodnicze. Mężczyzna o wszystkim mówi nauczycielce biologii. Licealista bardzo denerwuje się, kiedy spotyka na zajęciach mężczyznę, który nakrył go przed szkołą. Wezwany do szkoły ojciec chłopaka zabrania mu jechać na obóz. Wściekły licealista mści się na ekologu i dolewa mu do herbaty alkohol. 17-latkowi pomaga córka mężczyzny, która w ten sposób chce zdobyć względy ukochanego. Dziewczyna nie ma zamiaru mówić mu , że to jej ojciec przyłapał go na paleniu marihuany… Fabian i Maciek z gimnazjalnej Ic, są znani w szkole ze swoich żartów i złego zachowania. Ostatnio także coraz bardziej opuszczają się w nauce. Nauczyciel fizyki ostrzega 14-latków, że mogą nie zdać do następnej klasy. Chłopcy są przekonani, że fizyk się na nich uwziął i postanawiają stworzyć kompromitujący go fotomontaż. Jednak kolega z ich klasy kasuje zdjęcie oraz mówi o wszystkim nauczycielowi. Gimnazjaliści nie zamierzają jednak odpuścić i szykują zemstę na koledze oraz nauczycieli fizyki.
  • 12:00
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Do szpitala przyjeżdża 16-letni Łukasz Kubiak. Przywozi go starsza siostra, Ola. Chłopak tydzień temu wytatuował sobie gałkę oczną, żeby zwrócić na siebie uwagę rodziców. Od tej pory bardzo źle się czuje. Dzisiaj jego stan gwałtownie się pogorszył. Nastolatka przyjmuje dr Dominika Gajda. Rodzeństwo było samo przez kilka dni, bo ich opiekunowie byli zajęci swoimi sprawami. Chłopak czuje się odrzucony przez rodziców. Tylko siostra naprawdę przejmuje się jego losem. W czasie nieobecności matki pacjenta, która wyjechała w delegację, synem miał się zajmować ojciec. Jednak mężczyzna wykorzystał okazję, żeby spędzić ten czas z kochanką. Kiedy dowiaduje się, że chłopak zrobił sobie na oku tatuaż jest w szoku i ma pretensje do córki, że nie dopilnowała brata. Wkrótce w szpitalu pojawia się mama 16-latka. Kobieta obwinia o wszystko męża. Poznaje również prawdę o jego kochance. Między małżonkami dochodzi od awantury. Tymczasem okazuje się, że konieczne będzie usunięcie oka. Rodzice chłopaka są zszokowani. Zdenerwowana Edyta Sawicka razem ze swoim partnerem przywożą do szpitala 5-letniego synka kobiety, który nagle dostał silnych duszności i wysypki na całym ciele. Matka nie wie, że chłopiec jest uczulony na lateks, który występuje między innymi w bananach. Mały jadł rano płatki z owocami i dostał silnego uczulenia. Pacjentem zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Malucha dotychczas wychowywała babcia, bo jego matka zajęta była pracą. Niedawno kobieta zabrała synka do siebie, bo chce sama się nim zajmować. Tymczasem babcia chłopca lekceważy swoją córkę i nie chce oddać wnuczka. Przez lata opiekowała się nim i traktuje go jak własne dziecko. Teraz boi się, że zostanie zupełnie sama. Od śmierci męża kobieta czuje się samotna. Ma pretensje do córki, że zabrała jej wnuka i oskarża ją, że nie potrafi się nim zająć i to przez nią trafił do szpitala. Matka pacjenta nie miała pojęcia, że syn jest uczulony na lateks.
  • 13:00
  • Piekielny hotel
   Oglądaj online
   60 min
   W samym centrum Ostrowa Wielkopolskiego znajduje się książkowy przykład „Piekielnego Hotelu” - Hotel Granada. Obiekt ten jest też w centrum problemów Agaty i Andrzeja. Małżeństwo kupiło go w 2004 roku. Wydawało się, że jest to interes skazany na sukces: lokalizacja na trasie Ostrów-Wrocław, sala konferencyjna, restauracja. Idealne miejsce na imprezy firmowe i wesela, ale tylko w teorii. W praktyce hotel świeci pustkami. W restauracji można zjeść tylko śniadanie, a przy odrobinie szczęścia dostać odgrzewane danie, o ile recepcjonistka znajdzie na to czas... Jedyną osobą dostrzegającą problem jest Oskar – syn właścicieli. To on wezwie na pomoc Małgorzatę Rozenek. Czy uda jej się przekonać niedostrzegające problemu małżeństwo do zmian?
  • 14:00
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   35-letnia Dagmara przeżywa ciężkie chwile. Ponad rok temu jej 10-letni syn Kacper został śmiertelnie potrącony przez samochód, gdy jechał na rowerze. Jej małżeństwo z Patrykiem sypie się, ponieważ para nie może się pozbierać po stracie dziecka. Nigdy nie odnaleziono sprawcy wypadku. Jedyny świadek zdarzenia, skromny rencista Wiesiek, zeznał na policji, że była to kobieta. Dagmara nie czuje wsparcia męża i zaczyna spotykać się z Jarkiem – klientem apteki, w której pracuje. Kochanek jest notariuszem i radnym dzielnicy. Dagmara coraz bardziej angażuje się w nową relację, w której czuje się rozumiana. W międzyczasie zaczyna podejrzewać, że za śmiercią jej syna może stać sąsiadka, która ma w zwyczaju jeździć za szybko po osiedlu. Czy to ona okaże się sprawczynią wypadku?
  • 15:00
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Szkolna drużyna cheerleaderek przygotowuje się do pierwszego występu. W trakcie próby generalnej dochodzi do konfliktu między dwiema dziewczynami o to, która będzie kapitanem. Gdy koleżanki wybierają Dominikę Sochę, Iwona Rusek odchodzi z drużyny. Planuje jednak zepsuć występ koleżanek i udowodnić, że źle wybrały kapitana… Obie dziewczyny czują się liderkami zespołu i żadna z nich nie zamierza ustąpić. Iwona postanawia poprosić o pomoc kolegę, który był zakochany w Dominice, ale dostał kosza. Chłopak także chętnie zemści się na dziewczynie. Iwona namawia go, by podmienił dziewczynom płytę z muzyką do tańca. Występ jest poważnie zagrożony… Ola Bojarska z licealnej Id i Kaja Rogalska z IIa niedawno odkryły, że są przyrodnimi siostrami. Ojciec Kai ukrywał nieślubne dziecko, a gdy to wyszło na jaw, żona wyrzuciła go z domu i wniosła sprawę o rozwód. Mężczyzna został bez pieniędzy. Wymyślił sobie, że wyjściem z sytuacji będzie powrót do dawnej kochanki. Chce do tego wykorzystać swoją młodszą córkę i wmawia jej, że będzie dobrym ojcem. Ola wierzy w kłamstwa ojca, bo zawsze chciała mieć pełną rodzinę i tęskniła za tatą. Nie chce stawać przeciwko Kai, ale nadzieja, że w końcu będzie miała kochającego ojca, jest silniejsza od lojalności wobec siostry… Co na to Ola?
  • 16:00
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   60 min
   „Rozmowy w toku” to niekwestionowany lider wśród polskich programów typu talk show. Od 15 lat Ewa Drzyzga – wraz z ekspertami obecnymi w studiu – pochyla się nad problemami swoich gości. W kolejnym sezonie głównym tematem będzie odnalezienie płaszczyzny porozumienia z najbliższymi. Program zyska też nową oprawę graficzną. Całkowicie zmieni się wystrój studia, logo i czołówka programu. Wśród gości Ewy znajdą się rodzice wraz ze swymi nastoletnimi zbuntowanymi dziećmi oraz pary przechodzące kryzys. Wszyscy oni nie potrafią już ze sobą rozmawiać i nie są w stanie samodzielnie rozwiązać problemów. Wizyta u Ewy Drzyzgi jest dla nich ostatnią deską ratunku. Obecność w programie może pomóc im w wypracowaniu kompromisu i ponownym odnalezieniu wspólnego języka. Często jedyną możliwością zrozumienia drugiej strony jest spojrzenie na problem jej oczami. Najlepszym na to sposobem bywa „wejście w czyjeś buty”. Takie dosłowne rozwiązanie zaproponuje swoim gościom prowadząca. Czy po tym eksperymencie goście „Rozmów w toku” zmienią swoje zachowanie? W jaki sposób to doświadczenie wpłynie na relacje z ich najbliższymi? Kolejnym poruszanym problemem będzie sposób na znalezienie swojej drugiej połówki. Problem ten istnieje tak długo jak sama ludzkość, jednak pomysłowość kobiet wciąż dostarcza nowych rozwiązań, które mają pomóc w odnalezieniu miłości. Singielki goszczące w studio opowiedzą o swoich randkowych sukcesach i wpadkach. Z kolei eksperci wprowadzą widzów w tajniki udanego randkowania. Gościem programu będzie również niezwykły mężczyzna, który za życiowy cel postawił sobie upodobnienie się do towarzysza Barbie – Kena. Za pomocą licznych operacji plastycznych coraz bardziej przybliża się do upragnionego ideału. Jaką drogę musiał przejść, żeby spełnić swoje marzenie? Jakie motywacje nim kierują i co o jego pomyśle sądzi rodzina? Życie w sieci kwitnie, ale – jak się coraz częściej przekonujemy - niesie też ze sobą nieprzyjemne niespodzianki. Historie gości Ewy pokazują, że znajomości internetowe mogą być źródłem wielu rozczarowań, bo dają pole do udawania kogoś, kim się nie jest, kłamstw i niedomówień. Jak więc nie dać się oszukać? Prowadząca: Ewa Drzyzga
  • 17:00
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   30-letni Daniel jest analitykiem medycznym. Mieszka z narzeczoną Ewą. Para powoli przygotowuje się do ślubu. Dziewczyna jest w trzecim miesiącu ciąży. Na co dzień pracuje w zakładzie fotograficznym, którego właścicielem jest jej brat (Kacper, 29). Kobieta spędza z bratem prawie każdą wolną chwilę, zaniedbując sprawy związane ze ślubem. Daniel ma do niej coraz większe pretensje, czuje się lekceważony. Co więcej, do mężczyzny coraz częściej docierają plotki, że jego wybranka od lat pozostaje w kazirodczym związku ze swoim bratem. Początkowo przyszły pan młody nie daje im wiary, jednak zaczyna bacznie obserwować narzeczoną. Odkrywa coraz więcej przesłanek świadczących o tym, że jego druga połówka nie potrafi uwolnić się od chorej relacji z bratem.
  • 18:00
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   10-letnia Marysia Kasprzycka przywozi do szpitala swojego półrocznego braciszka. Dziewczynka zauważyła, że chłopiec jest bardzo osłabiony i martwi się, że może być poważnie chory. Dziecko jest niedożywione, bo od dwóch tygodni matka podaje mu tylko zioła, które przepisała znachorka. Maluchem zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Stan pacjenta jest bardzo poważny, personel zawiadamia więc jego ojca. Matka nie chce się zgodzić, żeby jej syn został w szpitalu. Straciła już jedno dziecko i obwinia o to lekarzy. Tymczasem na oddział dociera tata chłopca. Mężczyzna nie wiedział, że żona leczy syna u znachorki. Lekarze uświadamiają mu, że jego żona powinna leczyć się psychiatrycznie. Pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 38-letniego Grzegorza Miśtala. Mężczyzna miał wypadek podczas naprawiania samochodu – jego kochanka niechcący przejechała po nim autem. Pacjentem zajmie się dr Michał Morawski. Poszkodowany kilka miesięcy temu zdradził żonę z jej młodszą kuzynką, która przyjechała do Krakowa na studia i zamieszkała u nich w domu. Niewierny małżonek porzucił partnerkę, ale jeszcze się z nią nie rozwiódł. Teraz jest wściekły na swoją kochankę, że przez nią trafił do szpitala. Zaczyna żałować, że odszedł od żony i chciałby do niej wrócić. Porzucona kobieta zaczęła się już jednak spotykać się z kolegą z pracy.
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   35 min
   „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
  • 19:35
  • Sport
   10 min
  • 19:45
  • Pogoda
   5 min
  • 19:50
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 20:10
  • Doradca smaku
   5 min
   Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
  • 20:15
  • Na Wspólnej 13
   Oglądaj online
   35 min
   Na imprezie u Hofferów dochodzi do kolejnej scysji Marty z Filipem. Zdenerwowana Konarska sięga po kieliszek. Olaf (Maciej Brzoska) protestuje. Marta reaguje agresywnie i wychodzi z imprezy! W nocnym sklepie kupuje dwa wina… Burzyński (Jan Jankowski) z towarami mieszkańców Rogali rusza do Warszawy. Jedzie z nim sklepowa. Nagle drogę zajeżdżają im osiłki wysłane przez wierzyciela Burzy. Mietek zostaje porwany wraz autem pełnym towaru! Sklepowa alarmuje wieś. Wzburzeni rolnicy, z widłami i siekierami, ruszają w pościg! Na Wspólną przyjeżdża Kopeć (Jan Pęczek) – chce prosić Helenę (Małgorzata Peczyńska), by wróciła do domu. Jednak ich rozmowa przeradza się w totalną awanturę! Przysłuchuje się jej dystyngowany jegomość, wyraźnie będący pod wrażeniem urody Heleny…
  • 20:50
  • Ugotowani 8
   Oglądaj online
   40 min
   UGOTOWANI W RZESZOWIE W kolejnym tygodniu smakowitych zmagań sprawdzimy, jak w kuchni radzą sobie mieszkańcy Rzeszowa. Na pierwszy ogień pójdzie Marcelina Siwiec – na co dzień zajmująca się… reutylizacją dializatorów kapilarnych w jednym z rzeszowskich szpitali. Od dziecka związana jest jednak ze sztuką. Maluje, rysuje i szyje ubrania. W wolnych chwilach biegnie na boisko, by oddać się swojej kolejnej pasji, czyli grze w piłkę nożną. Sama o sobie mówi, że za dużo gada, a co więcej, czasami zupełnie od rzeczy. Podczas spotkania u Marceliny, dowiemy się jak wygląda skompromitowany jeż oraz kto jest mistrzem ubierania.
  • 21:30
  • You can dance - Po prostu tańcz! 8
   Oglądaj online
   60 min
   „You can dance – Po prostu tańcz!” wraca po trzech latach na antenę TVN! Wszystko za sprawą niezwykle uzdolnionych tancerzy, którzy byli wówczas za młodzi, by wystartować w castingu. Teraz przyszła kolej na nich! Poprzednicy podnieśli poprzeczkę bardzo wysoko. Kolejnych uczestników czeka krew, pot i łzy. Ciężka praca, zarówno fizyczna jak i psychiczna oraz ocena surowego jury. Dopingować ich będzie Patricia Kazadi. Najlepszy z najlepszych wygra kurs w prestiżowej szkole tańca oraz 100 tysięcy złotych! Zwycięzcy siedmiu ostatnich sezonów „You Can Dance – Po prostu tańcz!”: Maciej Florek, Artur Cieciórski, Wiola Fiuk, Anna Kapera, Jakub Jóźwiak, Dominik Olechowski oraz Brian Poniatowski przeżyli przygodę swojego życia. Ich niezwykłe występy przeszły do historii programu. Kto dostarczy takich emocji tym razem? Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg oraz Agustin Egurrola będzie bacznie przyglądać się tancerzom i szukać wyjątkowych osobowości. Na castingach w pięciu miastach Polski wyłonią 36 szczęśliwców, którzy pojadą na warsztaty za granicę i będą się szkolić pod okiem najlepszych choreografów na świecie! W tej edycji finałowa czternastka zostanie wybrana w Sewilli. Hiszpańskie słońce dodatkowo podgrzeje atmosferę. Otuchą dla uczestników będzie Patricia Kazadii, która wspierać ich będzie na każdym etapie programu. Wzruszające choreografie, ciekawe duety oraz niezapomniane solówki. Z tym kojarzony jest ostatni etap programu – odcinki na żywo. To widzowie będą decydować o losach uczestników i wskażą tancerza, który dołączy do grona zwycięzców poprzednich edycji. Kto tym razem spełni swoje marzenia i dostanie się do jednej z najlepszych szkół tanecznych na świecie oraz wygra 100 tysięcy złotych? Odpowiedź już niebawem! Prowadząca: Patricia Kazadi Jury: Kinga Rusin, Agustin Egurrola i Michał Piróg
  • 22:30
  • Żony Hollywood
   Oglądaj online
   60 min
   Depresja psa, spotkanie z księciem z bajki, wystrzałowa niespodzianka na rocznicę ślubu. Trzeci odcinek „Żon Hollywood” pokazuje kolejny dzień z życia Polek, które w poszukiwaniu szczęścia i sukcesu, wyjechały do Los Angeles, gdzie od wielu lat żyją, pracują i spełniają swoje marzenia o amerykańskim śnie. W kolejnym odcinku poznajemy znajomych, przyjaciół i byłych narzeczonych Kasi. Tym razem, co prawda tylko na fotografiach, ale nazwiska oszałamiają. Kasia wspomina między innymi związki z Liamem Neesonem, Johnem Deppem. Opowiada o przyjaźniach z Georgem Clooneyem, Andre Agassim czy znajomości z Billem Clintonem. Wielu z nich poznała dzięki swojej pracy jako aktorka i producentka filmowa. Zawodowe życie Kasi to pasmo sukcesów, niestety nie przekłada się to na życie prywatne. Kasia mimo licznych sercowych podbojów, jest cały czas singielką… W tym odcinku Kasia wybiera się na randkę z Justinem, przystojnym Brytyjczykiem, z którym ma nadzieję na coś więcej niż tylko przelotny romans. To ich pierwsza prawdziwa randka, dlatego Kasia chce wyglądać oszałamiająco i cały dzień spędza na przygotowaniach. Randka odbywa się w jej ulubionej restauracji, punktualnie o 18:00, Justin już na nią czeka. Wybrał stolik na uboczu, nad samym oceanem... sceneria sprzyja romantycznym uniesieniom. Jak ten wieczór się zakończy? W tym samym czasie, po drugiej stronie tęczy, w Malibu, radosny poranek celebrują Helena z narzeczonym Rodrigo oraz ich psem Onyxem. Jak zwykle dzień zaczynają od szampana. Niestety pupil jest bardzo osowiały i nie chce nawet picia, pomimo że dzień jest bardzo upalny. Diagnoza jest tylko jedna – Onyx ma depresję! Aby poprawić mu nastrój, Helena zamawia psie spa i organizuje przyjęcie… Eva i Chris pobrali się 14 lat temu, za dwa dni wypada ich kolejna rocznica ślubu. Eva chciałaby ten dzień spędzić wyjątkowo, zaplanowała kolację w ekskluzywnej restauracji, ale liczy też na pomysłowość męża. Niestety on chyba zapomniał o ich święcie. Kiedy się okazuje, że to już za kilka dni, zaczyna gorączkowo szukać pomysłu na prezent. Może wymiana kamienia w obrączce, weekend na ranczo... Chris obdzwania przyjaciół. Z pomocą przychodzi jeden z nich, który obiecuje, że przygotuje dla Evy wyjątkową niespodziankę. Czy Chrisowi uda się zaskoczyć pozytywnie Evę?
  • 23:30
  • Following, The
   60 min
   Nowy naśladowca Carolla, Rick Kestera (Michael Drayer), z pełną determinacją wykonuje rozkazy mordercy. Hardy i FBI starają się przewidzieć, jak będzie przebiegać zemsta Ricka, co doprowadza ich do zaskakującego odkrycia. W tym samym czasie Paul ujawnia swoją zazdrość wobec Emmy i Jacoba. "The Poet's Fire".
  • 00:30
  • Kamuflaż II
   60 min
   Annie Walker (Piper Perabo) to młoda agentka CIA o niezwykłych zdolnościach lingwistycznych, która zostaje jednak oddelegowana do pracy w terenie. „W cywilu” występuje jako pracownica znanej i szanowanej na całym świecie placówki naukowej, Smithsonian Institute. Odtwarzająca główna rolę Piper Perabo otrzymała nominację do Złotego Globu dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym. Kiedy udaje się przekonać chińskiego naukowca do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, przed Annie otwierają się nowe możliwości kariery zawodowej…
  • 01:30
  • Co za tydzień
   Oglądaj online
   30 min
   Magazyn „Co za tydzień” kolejny rok będzie dostarczał zakulisowych informacji z czerwonych dywanów, planów filmowych, festiwali czy produkcji TVN. Olivier Janiak w towarzystwie kamery pojawi się na wszystkich najważniejszych wydarzeniach świata kultury czy show-biznesu i porozmawia z najbardziej rozchwytywanymi gwiazdami zarówno polskimi jak i zagranicznymi. „Co za tydzień” zajrzy za kulisy wydarzeń modowych i muzycznych, a premiery kinowe i słynne „ścianki” pokaże od kulis. Widzowie po raz kolejny będą mieli szansę poznać swoich idoli poza ekranem kina czy telewizji. Do tej pory Olivier Janiak rozmawiał z takimi gwiazdami, jak: Angelina Jolie, Nicole Kidman, Brad Pitt, Johnny Depp, a nawet odwiedził Andrea Bocelli w jego domu we Włoszech. Przed nami kolejne wywiady i spotkania z wielkimi nazwiskami. W najbliższych odcinkach programu nie zabraknie wizyt na planach nowych seriali TVN, jak „Mąż czy nie mąż”, „Nie rób scen” oraz produkcji jak „You Can Dance – Po prostu tańcz!” oraz „Mali Giganci”. Kamery „Co za tydzień” pojawią się zawsze wszędzie tam, gdzie są emocje, flesze, kreacje, niezwykłe projekty i nietuzinkowi ludzie ze świata kultury i show-biznesu. Prowadzący: Olivier Janiak
  • 02:00
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   25 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 02:25
  • Sekrety Magii (TVN noc)
   80 min
   Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
  • 03:45
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   45 min
   „Rozmowy w toku” to niekwestionowany lider wśród polskich programów typu talk show. Od 15 lat Ewa Drzyzga – wraz z ekspertami obecnymi w studiu – pochyla się nad problemami swoich gości. W kolejnym sezonie głównym tematem będzie odnalezienie płaszczyzny porozumienia z najbliższymi. Program zyska też nową oprawę graficzną. Całkowicie zmieni się wystrój studia, logo i czołówka programu. Wśród gości Ewy znajdą się rodzice wraz ze swymi nastoletnimi zbuntowanymi dziećmi oraz pary przechodzące kryzys. Wszyscy oni nie potrafią już ze sobą rozmawiać i nie są w stanie samodzielnie rozwiązać problemów. Wizyta u Ewy Drzyzgi jest dla nich ostatnią deską ratunku. Obecność w programie może pomóc im w wypracowaniu kompromisu i ponownym odnalezieniu wspólnego języka. Często jedyną możliwością zrozumienia drugiej strony jest spojrzenie na problem jej oczami. Najlepszym na to sposobem bywa „wejście w czyjeś buty”. Takie dosłowne rozwiązanie zaproponuje swoim gościom prowadząca. Czy po tym eksperymencie goście „Rozmów w toku” zmienią swoje zachowanie? W jaki sposób to doświadczenie wpłynie na relacje z ich najbliższymi? Kolejnym poruszanym problemem będzie sposób na znalezienie swojej drugiej połówki. Problem ten istnieje tak długo jak sama ludzkość, jednak pomysłowość kobiet wciąż dostarcza nowych rozwiązań, które mają pomóc w odnalezieniu miłości. Singielki goszczące w studio opowiedzą o swoich randkowych sukcesach i wpadkach. Z kolei eksperci wprowadzą widzów w tajniki udanego randkowania. Gościem programu będzie również niezwykły mężczyzna, który za życiowy cel postawił sobie upodobnienie się do towarzysza Barbie – Kena. Za pomocą licznych operacji plastycznych coraz bardziej przybliża się do upragnionego ideału. Jaką drogę musiał przejść, żeby spełnić swoje marzenie? Jakie motywacje nim kierują i co o jego pomyśle sądzi rodzina? Życie w sieci kwitnie, ale – jak się coraz częściej przekonujemy - niesie też ze sobą nieprzyjemne niespodzianki. Historie gości Ewy pokazują, że znajomości internetowe mogą być źródłem wielu rozczarowań, bo dają pole do udawania kogoś, kim się nie jest, kłamstw i niedomówień. Jak więc nie dać się oszukać? Prowadząca: Ewa Drzyzga
  • 04:30
  • Nauka jazdy 3
   Oglądaj online
   10 min
   Możesz pochwalić się swoim prawem jazdy? Niestety są tacy, którym nauka jazdy idzie nieco gorzej. Przyszli kierowcy szkolą się po okiem Malgosi Mandryk - doświadczonej i bardzo kobiecej pani instruktorki oraz Grzegorza Stasiaka, który z zawodu jest komikiem. Każdą stresującą sytuacje drogową obrócą w żart. Dzięki zainstalowanym w samochodzie kamerom pokażemy prawdziwe emocje bohaterów i ich instruktorów.
  • 04:40
  • Usterka 2
   Oglądaj online
   25 min
   „Pomoc drogowa” Wszystko zaczęło się od silnika… Został dołożony do bryczki i niebawem bryki zaczęły wyjeżdżać z fabryki! Automobile, auta, samochody, wozy… Ruszyły w świat, „najpierw powoli, jak żółw ociężale”, potem szybciej, szybciej i szybko też ruszyła ich produkcja na skalę masową… Nieco wolniej, zwłaszcza w naszym kraju, auta stały się własnością mas. I mamy dziś z nimi masę kłopotów. Tych większych i tych mniejszych. Ot, czasem po prostu nasza bryka trochę bryka… I wymaga naprawy.
Copyright © 1997-2015 TVN S.A.