Program TV | Wczoraj Niedziela, 25 Stycznia Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 05:30
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   Od lat najlepszy program interwencyjno-śledczy w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Program, który zrewolucjonizował polskie dziennikarstwo. Dla reporterów „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Tropiąc ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Niekompetencję i indolencję urzędników – również tych zajmujących najwyższe stanowiska - demaskują bez litości. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W redakcji „Uwagi!” powstają reportaże, które nadają ton debacie publicznej.
  • 05:50
  • Mango - Telezakupy
   125 min
  • 07:55
  • Maja w ogrodzie
   Oglądaj online
   30 min
   Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.
  • 08:25
  • Akademia ogrodnika
   5 min
   Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu.
  • 08:30
  • Dzień dobry TVN
   150 min
   Nic tak rano nie stawia na nogi jak „Dzień Dobry TVN”. Porcja zawsze najświeższych newsów, gwiazdy z pierwszych stron gazet, muzyczne odkrycia, eksperci, porady i przepisy kulinarne dla każdego. Do tego znani prowadzący i reporterzy, którzy nie ugną się przed najtrudniejszymi i kontrowersyjnymi tematami. Bo dla redakcji najważniejszy jest widz. To on wyznacza kierunek i nadaje rytm programowi. W kolejnym sezonie obie redakcje, zarówno codzienna jak i weekendowa, będą jeszcze bliżej ludzi i ich potrzeb.
  • 11:00
  • Co za tydzień
   Oglądaj online
   30 min
   Magazyn „Co za tydzień” znalazł swoje stałe miejsce w naszej ramówce, nieprzerwanie dostarcza widzom interesujących informacji ze świata kultury czy show-biznesu. Olivier Janiak doskonale wie, gdzie należy pojawić się z kamerą, a także z kim rozmawiać. Rozmówcami Oliviera są najpopularniejsi aktorzy, przedstawiciele mody, muzycy, o których w świecie kultury czy rozrywki jest najgłośniej. Nie tylko w Polsce, ale i za granicą.
  • 11:30
  • Kobieta na krańcu świata 6
   Oglądaj online
   35 min
   „Królestwo kobiet”, Chiny W południowych Chinach u podnóża Himalajów mieszka niesamowite plemię – Mosuo. Tutejsze kobiety noszą barwne stroje, długie plisowane spódnice i zwoje włosów na głowie – to wyróżnia je na pierwszy rzut oka. Ale najciekawsze jest to, w jaki sposób kobiety Mosuo żyją. Nie ma w ich języku słowa mąż, ani ojciec. Wszyscy mężczyźni są wujkami. Nikt nigdy nie wyprowadza się od matki. To ona jest głową domu i podejmuje wszystkie ważne decyzje. Jej nazwisko dziedziczą wszyscy członkowie rodu. Kobiety nigdy nie wychodzą za mąż, a kochanków przyjmują pod osłoną nocy. Mosuo sami o sobie mówią - królestwo kobiet. Trzeba się niezwykle natrudzić, żeby do nich dotrzeć, bo wioski Mosuo położone są nad malowniczym jeziorem Lugu, na wysokości 2700 m.n.p.m. A jednak dla Martyny to żadna bariera. W poszukiwaniu swojej bohaterki jest w stanie wyruszyć nawet na kraniec świata! Martyna pozna panie, które mają posłuch absolutny. Podejmują wszystkie ważne decyzje i sprawują pełną kontrolę nad mężczyznami. Martyna spotka między innymi LaSuo, która wraz z córeczką na co dzień mieszka z mamą, babcią i … wujkiem. Ojciec LaSuo mieszka z własną matką. Ojciec córeczki – LaSuo – ze swoją. Martyna sprawdzi, jak funkcjonują takie rodziny. Skontroluje porządek w gospodarstwie, gdzie mieszka tyle kobiet i zajrzy do spichlerza, gdzie specjalnie spreparowana wieprzowina nadaje się do spożycia przez kilka następnych lat. Martyna nauczy się też tańca Mosuo, w którym to padają pierwsze deklaracje między mężczyzną a kobietą.
  • 12:05
  • Flipper
   120 min
   Remake filmu z 1963 roku pod tym samym tytułem
  • 14:05
  • Niesforna Zuzia
   130 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Bill darzy Zakręconą Sue ogromnym uczuciem, ale równie silne są jego nadzieje, że uda mu się znaleźć dla niej odpowiedni dom i rodziców, którzy zapewniliby jej opiekę i wykształcenie - wszystko to czego nie może dostać od niego. Jeżeli chodzi o Sue, to Bill jest jej jedyną rodziną jaką znała i według niej jest jedyną osobą, której potrzebuje. Los chce jednak, aby było inaczej. Zmiany w ich życiu rozpoczynają się w pewien zimowy dzień w Chicago, gdy planują zrealizować niegroźny żart, aby "załapać się" na darmowy obiad. Ich ofiarą staje się Grey Allison, zamożna pani prokurator. Będąc przekonaną, że potrąciła Bill'a swoim samochodem, Grey zaprasza ich na obiad do restauracji. Wspólny posiłek okazuje się tylko początkiem wspólnie spędzonego czasu - Sue i Bill zostają zaproszeni również do domu. Dziewczynka podbija cyniczne i chłodne serce gospodyni swoim niewinnym entuzjazmem. W miarę jak Grey poznaje Sue, odkrywa w sobie ciepło, dobroć i poczucie humoru. Buduje stopniowo swoje relacje z nią i wkrótce Bill, Zakręcona Sue i Grey tworzą już nietypową rodzinkę. Przyjaźń, rodzina i miłość pokonują wszelkie bariery.
  • 16:15
  • Akademia policyjna III: Ponowne szkolenie
   105 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Dotychczasowy zastępca komendanta Lassarda, karierowicz Mauser (Art Metrano) został szefem drugiej w mieście uczelni dla policjantów. Dzięki swoim układom Mauser dowiaduje się, że opętany manią oszczędzania gubernator postanowił zlikwidować jedną z policyjnych uczelni. W tym celu powołał specjalną komisję, która przez określony czas ma nadzorować przebieg szkoleń organizowanych przez obie szkoły, a następnie zadecydować, która z nich rokuje większe nadzieje na zmniejszenie wskaźnika przestępczości w mieście. Przebiegły Mauser postanawia sabotować zajęcia w Akademii kierowanej przez Lassarda. W tym celu podstawia dwóch swoich ludzi, którzy udając studentów, torpedują wszelkie wysiłki wykładowców Lassarda prowadzące do ocalenia ich uczelni. Zrozpaczony Lassard zwraca się o pomoc do swych najlepszych absolwentów, między innymi do sierżanta Mahoneya (Steve Guttenberg). W przeddzień ostatecznej próby okazuje się, że w prowadzonej klasyfikacji studenci Lassarda wypadają fatalnie, co oznacza, że Mauser jest na dobrej drodze, by zostać komendantem jedynej policyjnej szkoły w mieście. I wtedy zdarza się cud. Ostatnią próbą, przed rozstrzygającym werdyktem powołanej przez gubernatora komisji, jest zapewnienie jemu samemu ochrony w czasie uroczystych regat. Podczas uroczystości jeden z ludzi Lassarda zauważa zamaskowanych bandytów. Gubernator zostaje uprowadzony. Mahoney i jego studenci bez chwili wahania spieszą na ratunek. Bezradni ludzie Mausera mogą jedynie obserwować brawurową akcję konkurencji. Akademia Policyjna dowodzona przez komendanta Lassarda zwycięża.
  • 18:00
  • Ugotowani 6
   Oglądaj online
   60 min
   W „Ugotowanych” przyszedł czas na Białystok! Zobaczymy czterech niezwykłych bohaterów i cztery pomysły na niezapomniany wieczór. Będziemy świadkami wielu zabawnych sytuacji i jednocześnie walki o kulinarne uznanie i główną wygraną w wysokości 5 tysięcy zł! Jako pierwszy zaprezentuje się Sebastian Piwański współwłaściciel studia budowlanego. Kolejni uczestnicy to: Joanna Staniszewska – specjalistka do spraw BHP, Sylwia Świsłowska – prowadząca własną mobilną szkołę tańca, specjalizująca się również w pokazach tańca orientalnego oraz Paweł Danilczuk – właściciel firmy sprzedającej urządzenia klimatyzacyjne a także kierowca rajdowy. W odcinku białostockim na stole pojawią się między innymi: „Zima w Wiedniu” z waniliowym akcentem, czekoladowy „Francuski pocałunek”, gruszkowa „Rajdowa faworytka” oraz bananowy „Uśmiech Adama” ze szczyptą imbiru. Niezwykłe kulinarne doznania. Szampańska zabawa z domieszką flirtu. Wirujący seks i niebezpieczna prędkość. Piękne kobiety, męska siła i rywalizacja to niewątpliwie przepis na prawdziwie wybuchowy odcinek! [Białystok]
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   25 min
   „Fakty" to program informacyjny telewizji TVN nadawany w prime time, który wyznacza trendy w swoim gatunku. To rzetelne i obiektywne źródło informacji, które zawiera najważniejsze informacje społeczne, polityczne i kulturalne. Codziennie o godzinie 19:00 profesjonalni prezenterzy i reporterzy programu przygotowują skrótowe podsumowanie wydarzeń minionej doby. Siłą „Faktów” są relacje na żywo oraz wydania specjalne z miejsc, w których dzieje się coś ważnego. Korespondenci zagraniczni na bieżąco śledzą najważniejsze wydarzenia na całym świecie. W ostatnim czasie „Fakty” relacjonowały m.in. uroczystości poświęcone beatyfikacji Jana Pawła II i Jana XXIII z Watykanu, wybory prezydenckie na Ukrainie z Kijowa, wybory do Europarlamentu czy wizytę prezydenta USA w Polsce.
  • 19:25
  • Sport
   10 min
  • 19:35
  • Pogoda
   10 min
  • 19:45
  • Uwaga!
   15 min
   Od lat najlepszy program interwencyjno-śledczy w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Program, który zrewolucjonizował polskie dziennikarstwo. Dla reporterów „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Tropiąc ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Niekompetencję i indolencję urzędników – również tych zajmujących najwyższe stanowiska - demaskują bez litości. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W redakcji „Uwagi!” powstają reportaże, które nadają ton debacie publicznej.
  • 20:00
  • Wydział pościgowy
   165 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   W gmachu ONZ w Nowym Jorku zastrzelono dwóch dyplomatów. Z miejsca zbrodni przestępca zabrał teczkę ze ściśle tajnymi dokumentami. Natomiast w Chicago, podczas rutynowego śledztwa w sprawie wypadku, policja znajduje broń. Są na niej odciski palców, dokładnie takie same jak te, które zdjęto na miejscu zbrodni w Nowym Jorku. Właściciel broni, Mark Roberts zostaje aresztowany. Ma być przewieziony do Nowego Jorku. W czasie podróży eskortuje go szeryf Gerard. Samolot, którym lecą musi lądować. W czasie zamieszania Roberts ucieka. Gerard rozpoczyna pościg za nim. Wkrótce odkrywa prawdziwą tożsamość Robertsa, który w rzeczywistości nazywa się Sheridan i jest byłym agentem CIA. Sheridan usiłuje dotrzeć do Nowego Jorku. Chce dowiedzieć się, kto go w to wszystko wrobił. Tego pechowego dnia znalazł się w gmachu ONZ, ponieważ otrzymał takie zadanie. Nie zabił z premedytacją, został zaatakowany i działał w obronie własnej. Gerard i Sheridan to godni siebie przeciwnicy, lecz ich pojedynek to nierówna walka. Sheridan jest sam, a przeciw sobie ma bezwzględnego szeryfa, jego ludzi i skorumpowanych agentów CIA. Ten film można polecić każdemu, kto z podziwem i napięciem śledził brawurowy pościg Tommy Lee Jonesa za Harrisonem Fordem w głośnym filmie "Ścigany". "Wydział pościgowy" dostarcza równie mocnych i ekscytujących wrażeń.
  • 22:45
  • Siedem
   150 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Detektyw David Mills przeprowadza się do dużego miasta, ponieważ marzą mu się wielkie sprawy. Chce prowadzić poważne dochodzenia, a nie drobne śledztwa, którymi zajmował się na prowincji. Jego żona Tracy (Gwyneth Paltrow), nie bez oporów, zgadza się na tę zmianę. Początki nowej pracy Millsa nie są łatwe. Detektyw Somerset, od którego ma przejąć obowiązki przepracował w policji ponad trzydzieści lat i nie może pogodzić się z tym, że musi odejść na emeryturę. Obaj mężczyźni reprezentują dwa zupełnie odmienne style pracy i nie potrafią dogadać się w żadnej sprawie. Akurat w tym czasie dochodzi do serii wyjątkowo okrutnych zbrodni. Aby je rozwikłać, Mills i Somerset muszą nawiązać ścisłą współpracę. Pierwszego dnia śledztwa policjanci znajdują zwłoki mężczyzny, którego żołądek pękł z przejedzenia. Wkrótce okazuje się, że każdy kolejny dzień przynosi kolejną ofiarę psychopatycznego mordercy. Obaj detektywi dochodzą do wniosku, że morderca tak inscenizuje zbrodnie, aby każda z nich przywodziła na myśl skojarzenia z jednym z siedmiu biblijnych grzechów głównych. Jego ofiary giną, aby odpokutować z powodu swego łakomstwa, chciwości, pychy, pożądliwości, gniewu, zazdrości i lenistwa. Gdy przepełniony makabrycznymi wydarzeniami tydzień zbliża się do końca, a śledztwo nadal nie przynosi żadnych rezultatów, morderca sam zgłasza się na policję. Jego poddanie się nie oznacza wcale, że ma wyrzuty sumienia. Chce być w pobliżu Millsa i Somerseta w chwili, gdy odkryją ostatnią zbrodnię, chce na własne oczy zobaczyć ich reakcję. Siódme morderstwo zaplanował tak, aby zadać cios bezpośrednio im obu.
  • 01:15
  • MasterChef 3
   Oglądaj online
   60 min
   W pierwszej części odcinka kucharze będą wykazywać się umiejętnościami cukierniczymi. Za zadanie dostaną przygotowanie pysznego i pięknego tortu na specjalna okazję. Ten, komu pójdzie najlepiej będzie miał dużo szczęścia. Kolejna konkurencja eliminacyjna będzie bardzo trudna i wyczerpująca, a autor najlepszego tortu w nagrodę nie będzie brał w niej udziału. Niektórzy kucharze będą musieli ugotować nawet 3 potrawy, a presja czasu będzie ogromna… Ten, kto jej nie wytrzyma będzie musiał się pożegnać z programem.
  • 02:15
  • Uwaga!
   15 min
   Od lat najlepszy program interwencyjno-śledczy w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Program, który zrewolucjonizował polskie dziennikarstwo. Dla reporterów „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Tropiąc ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Niekompetencję i indolencję urzędników – również tych zajmujących najwyższe stanowiska - demaskują bez litości. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W redakcji „Uwagi!” powstają reportaże, które nadają ton debacie publicznej.
  • 02:30
  • Sekrety Magii (TVN noc)
   90 min
   Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
  • 04:00
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   40 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Nikt inny nie potrafi słuchać tak jak Ewa Drzyzga. Dlatego do "Rozmów w Toku" tak chętnie przychodzą ludzie, by opowiedzieć swoje historie. To są zarówno zwierzenia smutne jak i zabawne, poważne jak i lekkie, wzruszające jak i oburzające. Szukają u Ewy zrozumienia, porady i pomocy. Nic więc dziwnego, że program od lat przyciąga przed telewizory wierną publiczność. Gościliśmy m.in.: Corinne Hofmann , która znana jest jako„Biała Masajka", Waris Dirie (obrzezana Somalijka, autorka książki "Kwiat pustyni"), Izabelle Caro (najsławniejsza anorektyczka w Europie - twarz kampanii przeciwko modelkom - anorektyczkom) czy Carmen bin Laden (była szwagierka Osamy bin Ladena). "Rozmowy w Toku" to pierwszy w Polsce talk show emitowany codziennie. Zapraszamy na nowe cykle: „Akademia nastoletniej mamy” i „Biuro matrymonialne Rozmów w toku”. Czy Ewa Drzyzga sprawdzi się w roli swatki? "Wariograf sprawdzi czy przyjaciółka spała z moim chłopakiem!".
  • 04:40
  • Nauka jazdy
   Oglądaj online
   25 min
   Możesz pochwalić się swoim prawem jazdy? Niestety są tacy, którym nauka jazdy idzie nieco gorzej. Przyszli kierowcy szkolą się po okiem Małgosi Mandryk - doświadczonej i bardzo kobiecej pani instruktorki oraz Grzegorza Stasiaka, który z zawodu jest komikiem. Każdą stresującą sytuację drogową obrócą w żart. Dzięki zainstalowanym w samochodzie kamerom pokażemy prawdziwe emocje bohaterów i ich instruktorów.
Copyright © 1997-2015 TVN S.A.