Program TV | Wczoraj Niedziela, 02 Sierpnia Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 05:30
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 05:50
  • Mango - Telezakupy
   125 min
  • 07:55
  • Maja w ogrodzie
   Oglądaj online
   30 min
   Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.
  • 08:25
  • Akademia ogrodnika
   Oglądaj online
   5 min
   Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu.
  • 08:30
  • Dzień Dobry Wakacje
   150 min
   Wakacyjne wydanie „Dzień Dobry TVN”
  • 11:00
  • Co za tydzień
   Oglądaj online
   40 min
   Magazyn „Co za tydzień” kolejny rok będzie dostarczał zakulisowych informacji z czerwonych dywanów, planów filmowych, festiwali czy produkcji TVN. Olivier Janiak w towarzystwie kamery pojawi się na wszystkich najważniejszych wydarzeniach świata kultury czy show-biznesu i porozmawia z najbardziej rozchwytywanymi gwiazdami zarówno polskimi jak i zagranicznymi. „Co za tydzień” zajrzy za kulisy wydarzeń modowych i muzycznych, a premiery kinowe i słynne „ścianki” pokaże od kulis. Widzowie po raz kolejny będą mieli szansę poznać swoich idoli poza ekranem kina czy telewizji. Do tej pory Olivier Janiak rozmawiał z takimi gwiazdami, jak: Angelina Jolie, Nicole Kidman, Brad Pitt, Johnny Depp, a nawet odwiedził Andrea Bocelli w jego domu we Włoszech. Przed nami kolejne wywiady i spotkania z wielkimi nazwiskami. W najbliższych odcinkach programu nie zabraknie wizyt na planach nowych seriali TVN, jak „Mąż czy nie mąż”, „Nie rób scen” oraz produkcji jak „You Can Dance – Po prostu tańcz!” oraz „Mali Giganci”. Kamery „Co za tydzień” pojawią się zawsze wszędzie tam, gdzie są emocje, flesze, kreacje, niezwykłe projekty i nietuzinkowi ludzie ze świata kultury i show-biznesu. Prowadzący: Olivier Janiak
  • 11:40
  • Piekielny hotel
   Oglądaj online
   60 min
   „Evotel” w Zielonce pod Warszawą początkowo był szwalnią, ale został przerobiony na hotel robotniczy. Następnie przeprowadzono generalny remont i tak powstał dzisiejszy obiekt, który nastawiony jest na grupy wycieczkowe oraz przedstawicieli handlowych. Setki tysięcy złotych zainwestowane w interes niestety nie przyciągnęły klientów. Właścicielka nie potrafi znaleźć przyczyny problemu. Jednak ciężko jej to zrobić, ponieważ większość czasu spędza poza hotelem. Personel, pozostawiony bez nadzoru, zajmuje się wszystkim, ale za nic nie odpowiada. Pomimo, że to pracownikom zależy najbardziej, nikt o nich nie walczy. Dlatego odchodzą po kilku miesiącach i nikt nie zagrzał miejsca na dłużej. Pani Ewa jest bliska rezygnacji. Eksperci podpowiedzą właścicielce, jak zarządzać swoim biznesem oraz personelem, który jest zwarty i gotowy, by walczyć o sukces hotelu. Jaki kierunek wybiorą dla „Evotelu”?
  • 12:40
  • Nie rób scen
   Oglądaj online
   35 min
   Karolina i Staś dzieciaki Ewy sprawiają coraz większe kłopoty w domu. Ewa nie może znieść ich kłótni dlatego wraz z mężem udają się ze swoimi problemami rodzicielskimi do popularnego psychoterapeuty profesora Czerwińskiego. Profesor radzi im aby zachowywać się bardziej stanowczo i konsekwentnie w stosunku do dzieci. Ewa i Krzysztof biorą sobie do serca rady profesora. Pewnego dnia zostawiają więc kłócące się dzieci na skrzyżowaniu, a sami odjeżdżają samochodem. Cała sytuacja kończy się nieprzyjemnymi doświadczeniami z …policją. Rafał w czasie kąpieli córeczki zauważa, że Lilka dotyka się i jest tym faktem przerażony. Anka nie wierzy Rafałowi. Anka nakrywa Lilkę dotykającą się w intymnych miejscach. Koleżanki radzą jej aby nie okazywała uczuć Rafałowi, kiedy w pobliżu jest Lilka. Anka ma nadzieję, że tak pozbędzie się kłopotu z Lilką. Kłopot powraca jednak w dniu przedstawienia szkolnego, w czasie występu córeczki na scenie. Olga spotyka się z Piotrem, który rozpieszcza jej podniebienie. Umawiają się głównie w restauracjach. Mężczyźnie zależy na tym aby Olga przytyła. Olga z przejedzenia trafia do szpitala i orientuje się, że jej sylwetka jest daleko od ideału Piotra, który to lubi bardzo pulchne kobiety.
  • 13:15
  • Nie rób scen
   Oglądaj online
   35 min
   Dziewczyny spędzają popołudnie z dziećmi na ławeczce przy placu zabaw. Monika i Anka zwracają uwagę Ewy na biust Karoliny, podejrzewając ją o wypychanie stanika. Ewa śmieje się z koleżanek, ale po powrocie do domu przeszukuje pokój Karoliny. Znajduje tam podejrzaną ilość podwójnie skompletowanych przedmiotów, idealnie nadających się do wypychania stanika… Lilka jest chora, Anka i Rafał podejmują szybką decyzję i zabierają córkę na pogotowie. Na miejscu okazuje się, że muszą czekać na przyjęcie kilka godzin. Niespodziewanie zaczepia ich Grzesiek, nowy chłopak Olgi. Waśnie skończył dyżur i leci na randkę z Olgą. Proponuje im przyjęcie Lilki bez kolejki. Grzesiek wcześniej prosi Ankę o pieniądze na kolę gdyż zabrakło mu drobnych. Anka daje mu banknot, ale ku jej zaskoczeniu nie dostaje reszty. Na randce z Olgą natomiast okazuje się, że Grześkowi zabrakło portfela. Kto zapłaci ten rachunek? Oczywiście Olga. Anka i Rafał nie dogadują się w sprawie opieki nad chorą Lilką. Rafał wychodzi do pracy zmuszając Ankę do pozostania w domu. Anka jak gdyby nigdy nic, zawozi chorą Lilkę do przedszkola, szybko odzywa się przedszkolanka z prośbą, aby Anka zabrała chore dziecko z powrotem do domu. W przedszkolu zapanowała epidemia zapalenia oczu. Monika organizuje przeciwko Ance komitet rodzicielski. Anka prosi Olgę o załatwienie lewego zaświadczenia dla Lilki, musi udowodnić innym rodzicom, że dziewczynka nie rozprzestrzenia choroby. Olga zgadza się ostatni raz spotkać się z lekarzem Grześkiem. Rozprawi się z nim wówczas boleśnie, Anka nie dostanie już zaświadczenia… Karolina nie może wytrzymać dziwnych aluzji mamy, postanawia udowodnić matce, że nie wypycha piersi. Ewa przejrzy na oczy… Anka wraz z agentem Tomkiem odkrywają źródło epidemii. W kryzysową sytuację w przedszkolu jest zamieszana sama Monika.
  • 13:50
  • Nie ma tego złego
   Oglądaj online
   115 min
   Whitney zmuszona jest zmienić miejsce zamieszkania, po tym jak jej rodzice znaleźli się w gorszej sytuacji finansowej. Na obcym terenie czuje się nieswojo, z dala od przyjaciół straciła swoją strefę komfortu. Jej przyjacielem zostaje niesamowity koń, nowa więź pozwala jej również odkryć, jak wiele znaczy dla niej rodzina.
  • 15:45
  • Harry Potter i czara ognia
   195 min
   Harry Potter i czara ognia jest filmową adaptacją czwartej już części niezwykle popularnej serii książek J.K. Rowling. Harry Potter zaczyna czwarty rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Wkrótce okaże się, że będzie to najbardziej ekscytujący a jednocześnie najtrudniejszy rok w jego życiu. Harry nie tylko będzie musiał wziąć udział w niebezpiecznym międzynarodowym turnieju magicznym, w którym będzie konkurował ze starszymi i bardziej doświadczonymi kolegami, ale także będzie musiał zmierzyć się z swoim Nemezis, złym Lordem Voldemortem, który zrobi wszystko, by powrócić do władzy - i tym razem zniszczyć Harry'ego raz na zawsze. Te wstrząsające wieści bledną jednak w porównaniu z największym wyzwaniem przed jakim stanie Harry - znalezieniem partnerki na wielki Bal Bożonarodzeniowy. Ten rok szkolny przyniesie także znaczące zmiany dla najlepszych przyjaciół Harry'ego Rona i Hermiony, którzy może w końcu przyznają się sami przed sobą, że coś do siebie czują. Podczas gdy nastolatki walczą z burzą hormonów także wśród dorosłych zakwitnie romans. Iskrzy się pomiędzy zaufanym doradcą Harry'ego Hagridem, a madame Maxime, posągową dyrektorką Beauxbatons. - Pod wieloma względami ten film jest najbardziej wymagający z całego cyklu. - mówi David Heyman, producent filmów o Harrym Potterze. - Szukaliśmy kogoś, kto mógłby wyreżyserować mroczny, pełen napięcia thriller, a jednocześnie dałby sobie radę w scenach akcji i z wyczuciem oraz humorem potraktował sceny, w których widoczne jest zniecierpliwienie i złość, charakterystyczna dla nastolatków. Kiedy zobaczy się filmy tak zróżnicowane jak Taniec z nieznajomym, Donnie Brasco i Cztery wesela i pogrzeb, widać wyraźnie, że niewielu jest reżyserów równie utalentowanych i znających się na swoim fachu jak Mike Newell. - Pomyślałem, że ta historia to w gruncie rzeczy thriller - mówi Newell. - Oczywiście, mamy w niej wspaniałe wątki, od ekscytującego Turnieju Trójmagicznego począwszy, na humorze i problemach sercowych związanych z Balem Bożonarodzeniowym skończywszy. Ale głównym motywem książki jest niesamowity thriller, w którym coś nieskończenie złego poluje na Harry'ego i tym razem Harry jest zdany tylko na siebie. Zwiastunem nadchodzącego niebezpieczeństwa jest nękający Harry'ego upiorny sen, który sprawia, że słynna blizna na czole w kształcie błyskawicy przeszywa go bólem. Ten ból przekształca się podczas Mistrzostw Świata w quidditchu w przerażenie, kiedy to śmierciożercy, zwolennicy Lorda Voldemorta, wyczarowują na niebie symbol złego czarodzieja Mroczny Znak, po raz pierwszy od jego tajemniczego zniknięcia trzynaście lat wcześniej publicznie zapowiadając powrót ich przywódcy. Nawet czcigodny Profesor Dumbledore nie jest pewny jak interpretować te tajemnicze wydarzenia. Pragnąc zadzierzgnąć trwałe więzi między trzema największymi w Europie szkołami magii Dumbledore ogłasza, że Hogwart będzie organizatorem Turnieju Trójmagicznego. Na zaproszenie Hogwartu przybywają z dwóch europejskich szkół magii delegacje uczniów wraz z opiekunami. Będą oni mieszkać i uczyć się w Hogwarcie podczas roku szkolnego. - Dumbledore stara się przygotować świat czarodziejów na nadchodzące mroczne czasy - mówi Heyman. - Jego gest podkreśla także temat przewodni filmu, czyli uczenie się życia w zgodzie z ludźmi, którzy różnią się od siebie. Jeśli są dobrzy, to nieważne przecież skąd pochodzą. Nieodłączną częścią Turnieju Trójmagicznego są wyjątkowo trudne i niebezpieczne magiczne zadania, dlatego też Barty Crouch, dyrektor Departamentu Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów, postanawia, że w turnieju będą mogli wziąć udział tylko uczniowie powyżej siedemnastego roku życia. To automatycznie wyklucza czternastoletniego Harry'ego i jego przyjaciół. Magiczna Czara Ognia wybiera po jednym reprezentancie z każdej z trzech szkół magii. Ku ogromnemu zdziwieniu wszystkich Czara wybiera także czwartego zawodnika: Harry'ego Pottera. Pomimo protestów Harry'ego decyzja Czary jest nieodwołalna i nie ma on innego wyjścia jak tylko wziąć udział w tym wyczerpującym Turnieju stając w szranki ze starszymi uczniami, których umiejętności magiczne są o wiele lepsze. - W Harrym bardzo podoba mi się to, że nie jest bohaterem w klasycznym znaczeniu tego słowa, nie jest odważnym, nieustraszonym Supermanem - mówi Daniel Radcliffe, który przygotowując się do tego filmu obejrzał za sugestią Newella thrillery takie jak Północ, północny zachód. - Harry jest bezbronny i przerażony. Mimo tego, że pomógł tak wielu ludziom, myślę, że zawsze bardzo chciał zostawić przeszłość za sobą i przestać być bohaterem. Ale kiedy Czara wybiera jego imię, znowu znajduje się w centrum zainteresowania. Nie tylko musi stawić czoła krytyce z każdej strony, ale także jest świadomy tego, że to nie on włożył kartkę ze swoim nazwiskiem do Czary, a więc ktoś inny musiał to zrobić. Kiedy Harry zwraca się do swego zaufanego mentora po radę i ochronę z zaskoczeniem odkrywa, że sam Dumbledore nie jest w stanie znaleźć wytłumaczenia tych tajemniczych wydarzeń. - Świat Harry'ego zadrżał w posadach - mówi Radcliffe. - Po raz pierwszy Harry dostrzega w Dumbledorze starego człowieka, który nie jest już u szczytu swoich możliwości. Świadomość tego jest bardzo niepokojąca. Ktoś lub coś przeniknęło do Hogwartu i stara się dotrzeć do Harry'ego, a Dumbledore nie wie, co to jest, skąd to pochodzi ani jak to powstrzymać. Dumbledore już nie ma wszystkiego pod kontrolą i sam jest przerażony - mówi Michael Gambon, który zagrał już wielce szanowanego Dyrektora w Harry Potter i więzień Azkabanu. - Niesie na swych barkach ogromny ciężar, starając się zapewnić swym uczniom bezpieczeństwo i dobrobyt. Kiedy zło przenika do murów Hogwartu nie wie jak sobie ma z nim poradzić. Dumbledore podejrzewa, że ktokolwiek umieścił nazwisko Harry'ego w Czarze nie zrobił tego po to, by Harry wygrał Turniej. Prosi więc Alastora "Szalonookiego" Moody'ego, ekscentrycznego nowego nauczyciela obrony przed czarną magią, by póki nie odkryją prawdziwego znaczenia złowróżbnych wydarzeń, bacznie przyglądał się swym jakże spostrzegawczym okiem nastoletniemu czarodziejowi. - Moody przypomina rewolwerowca, tyle że z różdżką - mówi Brendan Gleeson, aktor, który udowodnił swój talent w tak różnych filmach jak Braveheart: Waleczne Serce, Wzgórze nadziei, Troja i Gangi Nowego Jorku. - Zwalczał demony i chronił dobro tak długo, że praca ta odcisnęła na nim swe piętno. Podczas pierwszych rozmów o tym, jak powinien wyglądać mój bohater, Mike Newell zasugerował między innymi by było widać, że rany, jakie Moody odniósł podczas tej "pracy" były nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Jest to bardzo interesujące wyzwanie pod względem aktorskim. Kiedy Moody przybywa do Hogwartu wygląda jak własna śmierć, lecz powoli zmienia się, co wyraża się tym, że uczniowie zaczynają mu ufać. W szaleństwie Moody'ego jest jednak metoda, chociaż jego szorstki sposób bycia często przeraża uczniów i ściąga na niego krytykę ze strony innych nauczycieli. - Najbardziej przemówiło do mnie w tej postaci to, że przypomina mi niektórych z moich dawnych nauczycieli - mówi w zamyśleniu Gleeson. - Moody nie ma czasu na uczenie z książek czy owijanie rzeczy w bawełnę. Chce pokazać tym młodym mężczyznom i kobietom, czego mogą się spodziewać. Chce by byli świadomi, że zło istnieje i lepiej żeby od razu wiedzieli, co ich czeka. Jest on ceremonią inicjacji w jednej osobie, chodzącym rytuałem inicjacyjnym. Chce rzucić Harry'ego i innych uczniów na głęboką wodę, gdyż tylko tak może przygotować ich na prawdziwy świat.
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   25 min
   „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
  • 19:25
  • Sport
   5 min
  • 19:30
  • Kroniki Męskiego grania 2015
   Oglądaj online
   5 min
   Męskie granie to projekt, który łączy wyjątkowych, kreatywnych i nieprzewidywalnych muzyków. Oni nie dają się zaszufladkować, nieustannie przekraczają muzyczne granice. Na jednej scenie wystąpią m.in.: Smolik, Organek, Fisz, Mela Koteluk, Krzysztof Zalewski, Hey, Artur Rojek, Natalia Przybysz, Skubas, Maria Peszek. Artyści w trasie koncertowej odwiedzą: Kraków, Wrocław, Chorzów, Poznań, Warszawę oraz Żywiec.
  • 19:35
  • Pogoda
   10 min
  • 19:45
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   15 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 20:00
  • World Trade Center
   165 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Oparta na faktach historia dwóch strażaków, którzy 11 września 2001 roku zostali uwięzieni w gruzach World Trade Center. Tuż po uderzeniu samolotu w budynki WTC sierżant John McLoughlin (Nicolas Cage), William J. Jimeno (Michael Pena) i ich koledzy wchodzą do jednego z budynków, by pomóc w ewakuacji uwięzionych w nim ludzi. Dochodzi do zawalenia budynku. Strażacy zostają uwięzieni pod gruzami. Rozpoczyna się bezprecedensowa akcja ratunkowa mająca na celu odkopanie ocalałych.
  • 22:45
  • Długi pocałunek na dobranoc
   145 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Samantha Caine (Geena Davis) ma trzydzieści pięć lat, męża i córkę. Mieszka w niewielkim miasteczku, gdzie wszyscy ją znają i poważają, ponieważ uczy w tutejszej szkole. Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem Samantha występuje w transmitowanej przez telewizję paradzie świątecznej. Okazuje się, że osoby powiązane ze służbami specjalnymi rządu Stanów Zjednoczonych rozpoznają w tej nauczycielce byłą agentkę - zawodowego mordercę o imieniu Charlie. Samantha nie pamięta swej przeszłości. Po wypadku samochodowym cierpi na amnezję, miewa również koszmarne sny, w których widzi siebie jako zupełnie inną kobietę - okrutną, bezwzględną, doskonale posługującą się bronią. Pewnego dnia Samantha, przygotowując kolację, sieka warzywa. Nożem posługuje się perfekcyjnie, potrafi nawet celnie nim rzucać. W chwilę później do jej domu wdziera się uzbrojony mężczyzna. Ona walczy z nim, jak równy z równym i na oczach swojej rodziny zabija go. W chwilę po tym zajściu w domu Samanthy zjawia się prywatny detektyw Mitch (Samuel L. Jackson). Od pewnego czasu interesowała go tajemnicza przeszłość przykładnej nauczycielki. Samantha przekonuje go, by wspólnie ustalili jej prawdziwą tożsamość. Za wszelką cenę chce dowiedzieć się, dlaczego próbowano ją zabić. Pozostawia córkę pod opieką męża i wyjeżdża. Mitch dostarcza Samancie walizkę, jedno z ogniw łączących ją z przeszłością. Samantha, przeglądając znajdujące się tam rzeczy, trafia na książkę z dedykacją dla Charliego, podpisaną pełnym imieniem i nazwiskiem. Za namową Mitcha ustala numer telefonu ofiarodawcy i dzwoni do niego. Mężczyzna odbierający telefon natychmiast rozpoznaje jej głos i zwraca się do niej używając, jak twierdzi, jej prawdziwego imienia - Charlie. Ostrzega Samanthę, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie chce podawać szczegółów przez telefon, umawia się z nią następnego dnia na dworcu. Samantha pojawia się tam z Mitchem. To zasadzka, na dworcu pełno jest uzbrojonych agentów, wywiązuje się strzelanina, Samantha i Mitch uciekają dzięki pomocy nieznajomego rozmówcy. To on opowiada jej, że w przeszłości była agentką do zadań specjalnych i ma na koncie załatwienie kilku poważnych spraw dla rządu, po których stała się niewygodna. Mitch nie ufa mężczyźnie. Jest przekonany, że to on ich zdradził i zorganizował zasadzkę. Namawia Samanthę do ucieczki i dalszych poszukiwań. Wspólnie trafiają do, jak podejrzewają, byłego narzeczonego. Ten usiłuje zamordować Samanthę. Udaje jej się uwolnić dzięki niesamowitym wprost umiejętnościom nabytym w przeszłości. Już wie, że musi opuścić kraj, w którym wszyscy starają się ją zabić. Zmienia swój wygląd i przygotowuje się do wyjazdu. Jednak w tym samym czasie byli współpracownicy porywają jej córkę i kolejny raz ściągają byłą agentkę w zasadzkę. Ona uwalnia córkę, jednak prześladowcy mają nad nią przewagę. Nie ma szans, by wywieźć dziecko. Każe małej uciekać. Dziewczynka, nieświadoma niebezpieczeństwa, ukrywa się w ciężarówce, w której zainstalowano bombę przeznaczoną do zniszczenia miasteczka. Dzięki pomocy Mitcha Samantha dostaje się do ciężarówki. Uciekając przed pościgiem agentów wyprowadza ciężarówkę na odludzie. Dzięki temu ratuje miasto od zagłady. Ranna, uwalnia z ciężarówki córkę, ale nie ma siły uciekać. I znów z pomocą przychodzi jej Mitch. Wszystko kończy się szczęśliwie. Samantha wraca do rodziny i wraz z nią przeprowadza się w piękne i bardzo odległe miejsce, gdzie nikt nie będzie jej niepokoić. Zyskuje uznanie w oczach prezydenta USA, jednak za okazaną pomoc nie chce niczego dla siebie. Prosi jedynie o pewną przysługę dla Mitcha. Prezydent spełnia jej prośbę. Dzięki temu żona i syn Mitcha, którzy dotąd mieli do niego pretensje o wszystko dowiadują się z telewizji, że to właśnie Mitch był bohaterem tamtych dramatycznych wydarzeń.
  • 01:10
  • Partnerki
   60 min
   Gwiazda boysbandu powraca do rodzinnej miejscowości na występ i pada ofiarą morderstwa. Jane i Frankie, którzy znali ofiarę od dziecka, starają się rozwikłać sprawę. Tymczasem Jane i Maura muszą zdecydować, czy nadszedł czas, by wyjawić Angeli prawdę o ciąży Lydii (w tej roli gościnnie ALEXANDRA HOLDEN - gwiazda serialu „Franklin & Bash”), która przygotowuje się do wydania przyjęcia dla Lydii. "HOMETOWN GLORY"
  • 02:10
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 02:30
  • Sekrety Magii (TVN noc)
   0 min
   Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
Copyright © 1997-2015 TVN S.A.