Program TV | Wczoraj Poniedziałek, 22 Grudnia Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 06:00
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   Od lat najlepszy program interwencyjno-śledczy w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Program, który zrewolucjonizował polskie dziennikarstwo. Dla reporterów „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Tropiąc ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Niekompetencję i indolencję urzędników – również tych zajmujących najwyższe stanowiska - demaskują bez litości. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W redakcji „Uwagi!” powstają reportaże, które nadają ton debacie publicznej. Reporterka programu Edyta Krześniak po wielomiesięcznym śledztwie ujawniła faszerowanie zwierząt hodowlanych antybiotykami. Jej praca została uhonorowana nagrodą im. Teresy Torańskiej oraz „Nagrodą Watergate” przyznawaną przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Najbardziej prestiżowe branżowe nagrody reporterzy „Uwagi!” odbierają regularnie. Afera solna, odświeżanie mięsa w zakładach „Viola” i „Constar”, kontrowersje wokół żywności GMO „Obcy gen” – te wszystkie reportaże powstały także w „Uwadze!”. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. W poniedziałki, zaraz po głównym wydaniu „Uwagi!”, tematy poruszane w magazynie będą kontynuowane na antenie TTV w „Uwadze po Uwadze!”. Prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat
  • 06:20
  • Mango - Telezakupy
   65 min
  • 07:25
  • Detektywi
   35 min
   "Bandyta po godzinach". Do szpitala trafia pobity do nieprzytomności nastolatek. Jego matka prosi detektywów o znalezienie sprawcy. Jest przekonana, że syn miał problemy. Śledztwo doprowadza do kolegi pobitego. Okazuje się że obaj mieli ostatnio dużą gotówkę. Detektywi są świadkami jak jakiś mężczyzna zmusza chłopaka do włamania do sklepu. W czasie ucieczki z miejsca zdarzenia dochodzi do wypadku. Chłopak trafia do szpitala, a wkrótce potem umiera. Tymczasem klientka rozpoznaje mężczyznę, który go szantażował.
  • 08:00
  • Dzień dobry TVN
   175 min
   Nic tak rano nie stawia na nogi jak „Dzień Dobry TVN”. Porcja zawsze najświeższych newsów, gwiazdy z pierwszych stron gazet, muzyczne odkrycia, eksperci, porady i przepisy kulinarne dla każdego. Do tego znani prowadzący i reporterzy, którzy nie ugną się przed najtrudniejszymi i kontrowersyjnymi tematami. Bo dla redakcji najważniejszy jest widz. To on wyznacza kierunek i nadaje rytm programowi. W kolejnym sezonie obie redakcje, zarówno codzienna jak i weekendowa, będą jeszcze bliżej ludzi i ich potrzeb. Przed nami: ślubne reality z elementami poradnika, w którym poznamy kilka par przygotowujących się do tej najważniejszej w ich życiu uroczystości. Zaobserwujemy jak sobie radzą ze stresem, jakich dokonują wyborów, jakie towarzyszą im emocje. Magazyn ekonomiczny będzie natomiast pokazywał przykłady osób mających problemy o podłożu ekonomicznym. Redakcja postara się je w prosty sposób wyjaśnić i rozwiązać. Kolejna propozycja to cykl reportaży, w których bohaterami będą rodziny, które dziedziczą po swoich przodkach zawody, pasje, firmy. Jak sobie z tym radzą? Czy zawód uwielbiany przez ojca jest też wymarzonym zawodem dla syna? Czy firma wymyślona przez pradziadka cieszy i satysfakcjonuje równie mocno jego prawnuka? Na antenie pojawi się również cykl o kobietach, które nie mogą uporać się z problemami swojego ciała po ciąży: jego estetyką, kondycją, zdrowiem. W wydaniu weekendowym jeszcze więcej gwiazd, tematów z pierwszych stron gazet i wydarzeń! Na przykład cykl „Kobiety rządzą światem”, czyli największe nazwiska polityki, biznesu i kultury według Kingi Rusin. „Meller na służbie” – będzie odkrywał tajniki pracy funkcjonariuszy BOR, GROM, GOPR itp. Ponadto, cykl „To był rocznik” – zdradzi przyjaźnie sławnych osób z czasów studenckich. A reportaże pod tytułem „Ja w Twoim wieku” przybliżą widzom najtrudniejszy czas w życiu gwiazd, czyli dorastanie. Z bliska przyjrzymy się też polskiej rodzinie, która „rzuciła wszystko”, by poznać kulturę i szkoły na pięciu kontynentach. Jak uczuć by nauczyć? Czyli współczesne podejście do edukacji młodego człowieka. Prowadzący: Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller, Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk
  • 10:55
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Tematy: Produkcja dopalaczy w pracowni chemicznej. Przemoc domowa. Dwaj koledzy z licealnej III d, Kacper Borek i Damian Wojtas, nie są najpopularniejsi w klasie. Chcą poderwać dwie dziewczyny, ale nie udaje im się. Żeby wkupić się na klasową imprezę, wymyślają, że mogą przynieść dopalacze. Maja kłopot, bo nigdy nie kupowali narkotyków i nie znają żadnych dilerów. Zdesperowani chłopcy postanawiają sami wyprodukować dopalacze w szkolnej pracowni chemicznej. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem… Szymon Jackowski ostatnio opuszcza lekcje. Jego wychowawczyni, Barbara Gruszka, jest tym zaniepokojona. Niedawno został fałszywie oskarżony o zniszczenie tabletu kolegi. Sprawa została wyjaśniona, ale nauczycielka obawia się, że uczniowie znów prześladują Szymona i dlatego on nie chce przychodzić do szkoły. Chłopiec okłamuje nauczycielkę, bo boi się powiedzieć, że ojciec go bije. Szymon nie chce pokazywać się z siniakami w szkole. Wychowawczyni zamierza pomóc uczniowi, próbuje nakłonić jego mamę do zwrócenia się do organizacji pomagającej ofiarom przemocy. Mąż znęca się nie tylko nad synem, ale i nad żoną. Po kolejnym pobiciu, Szymon traci przytomność w szkole, pogotowie zabiera ucznia do szpitala.
  • 11:55
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   Dwie studentki przywożą do szpitala kolegę – Michała, który podczas imprezy zaczął mieć kłopoty z oddychaniem. Chłopak w izbie przyjęć nagle traci przytomność. Zajmuje się nim dr Eryk, który po wstępnym wywiadzie i badaniu podejrzewa, że jego pacjent może być pod wpływem narkotyków…Chwilę później do szpitala dociera karetka pogotowia, która przywozi Karolinę Żurawską. Kobieta prawdopodobnie przytruta się czadem, gdy brała prysznic. Jej mąż wezwał pomoc w ostatniej chwili i cudem uniknął tragedii!
  • 12:55
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   Zosia samotnie wychowuje Janka i Julkę. Ledwo wiąże koniec z końcem. Kiedy koledzy jej syna odkrywają, że pracuje jako striptizerka w nocnym klubie, zaczynają go prześladować. Janek przekonuje się, że mówią prawdę i ucieka z domu. Po zażyciu dużej ilości narkotyków trafia do szpitala. Zosia postanawia opowiedzieć synowi prawdę o jego ojcu, mając nadzieję, że wtedy zrozumie dlaczego zdecydowała się na taką pracę….
  • 13:55
  • Ugotowani 7
   Oglądaj online
   30 min
   UGOTOWANI W WARSZAWIE Jako pierwsza w Warszawie o dobry wieczór zadba Joanna Dobrowolska – do niedawna dzielna pani menadżer w agencji reklamowej, a obecnie dzielna mama małego Stasia. Gdy znajduje chwilę dla siebie, zwinnie kręci się wokół rury. Jest na tyle pewna siebie, że wygrana w programie jest dla niej oczywista… Joanna zabierze swoich konkurentów w bardzo egzotyczną podróż. Dowiemy się, dokąd zawiezie gości Orient Express, kogo do rymowania zmusi kombinezon oraz czemu jedno z dań wpłynie na łódce.
  • 14:25
  • Ugotowani 7
   Oglądaj online
   35 min
   Kolejny wieczór będzie należał do Ewy Glińskiej – zafascynowanej Anglią właścicielki szkoły języka angielskiego. W wieku 10 lat zdecydowała, że zostanie poetką i tak też się stało. Kocha słowa, do tego stopnia, że umieszcza je w dość zaskakujących miejscach. W wolnych chwilach dzieli się swoimi umiejętnościami kulinarnymi na blogu. Podczas kolacji u Ewy przekonamy się, czy będzie trzeba wzywać saperów, gdzie jest umywalka oraz kto komu będzie chciał składać kolejne wizyty.
  • 15:00
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Tematy: Presja ambitnej matki. „Botoks party” licealistek. 13-letni gimnazjalista Jacek jest pod ogromną presją matki, która oczekuje, że syn będzie się najlepiej uczył. Kiedy okazuje się, że nie wygrał konkursu geograficznego, chłopiec jest załamany i boi się, że mama będzie na niego zła. Nie chce jej rozczarować. Matka chłopca każe mu się wciąż więcej się uczyć. W końcu uczeń z przemęczenia mdleje na lekcji… Wychowawczyni Anna Turczyn podejrzewa początkowo, że chłopiec ma nadmierne ambicje. Wezwana do szkoły matka ucznia nie zdaje sobie sprawy, że wymaga od syna za dużo! Jacek postanawia uciec i spędza noc w szkolnej bibliotece. Mimo to matka chłopca nie rozumie, że źle postępuje. Wkrótce załamany Jacek postanawia popełnić w szkole samobójstwo… Natalia, Emilia i Klaudia to szkolne przyjaciółki. Natalia i Emilia zazdroszczą urody Klaudii, która uchodzi za klasową piękność. Dziewczyny marzą o karierze modelki i chcą być takie ładne jak Klaudia. Postanawiają same wstrzyknąć sobie botoks, który kupują w internecie! Początkowo postanawiają wstrzyknąć sobie preparat w szkole, ostatecznie umawiają się na wieczór u jednej z nich. Niestety botoks party nie kończy się dobrze, jedna z dziewczyn dostaje poważnego uczulenia.
  • 16:00
  • Rozmowy w toku
   Oglądaj online
   60 min
   Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać! Valerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą. Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski? Ewa zaprosi też do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. To wszystko i wiele więcej w "Rozmowach w toku". "Zniszczyłam naszą przyjaźń i chcę to naprawić…"
  • 17:00
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   Kinga (38l.) leczy rany po niedawnym rozwodzie z mężem Tomkiem (30l.), który zostawił ją dla dziewczyny poznanej w pracy. Kinga nie może pogodzić się z rozstaniem. Nachodzi Tomasza w pracy i robi mu awantury. Tomasz jest zły na jej zachowanie, a potęguje to również decyzja sądu o przyznaniu Kindze ich wspólnego mieszkania. Wściekłość na Kingę i poczucie krzywdy sprawiają, że Tomek zaczyna myśleć o zemście…
  • 18:00
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   Krzysztof Czajka przyprowadza do szpitala przyjaciółkę - Alinę Mielnicką, która od jakiegoś czasu źle się czuje i nagle zasłabła. Kobieta jest przerażona i martwi się, że nastąpił u niej nawrót choroby. Pięć lat temu zdiagnozowano u niej nowotwór okrężnicy. Przerażoną pacjentką zajmuje się dr Piotr. Tymczasem do szpitala trafia dwóch chłopców, którzy wpadli do lodowatej wody w rzece. Stan nastolatków jest bardzo ciężki. Trwa dramatyczna walka o ich życie!
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   35 min
   „Fakty" to program informacyjny telewizji TVN nadawany w prime time, który wyznacza trendy w swoim gatunku. To rzetelne i obiektywne źródło informacji, które zawiera najważniejsze informacje społeczne, polityczne i kulturalne. Codziennie o godzinie 19:00 profesjonalni prezenterzy i reporterzy programu przygotowują skrótowe podsumowanie wydarzeń minionej doby. Siłą „Faktów” są relacje na żywo oraz wydania specjalne z miejsc, w których dzieje się coś ważnego. Korespondenci zagraniczni na bieżąco śledzą najważniejsze wydarzenia na całym świecie. W ostatnim czasie „Fakty” relacjonowały m.in. uroczystości poświęcone beatyfikacji Jana Pawła II i Jana XXIII z Watykanu, wybory prezydenckie na Ukrainie z Kijowa, wybory do Europarlamentu czy wizytę prezydenta USA w Polsce. Poza anteną „Fakty” dostępne są w Internecie, w tym w mediach społecznościowych. To największa facebookowa strona polskiego programu informacyjnego i jedna z największych w Europie. Na potrzeby redakcji online powstają ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały, a dziennikarze tworzą własne felietony, udostępniają opinie i komentarze oraz prowadzą popularne wideoblogi.
  • 19:35
  • Sport
   10 min
  • 19:45
  • Pogoda
   5 min
  • 19:50
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   15 min
   Od lat najlepszy program interwencyjno-śledczy w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Program, który zrewolucjonizował polskie dziennikarstwo. Dla reporterów „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Tropiąc ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Niekompetencję i indolencję urzędników – również tych zajmujących najwyższe stanowiska - demaskują bez litości. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W redakcji „Uwagi!” powstają reportaże, które nadają ton debacie publicznej. Reporterka programu Edyta Krześniak po wielomiesięcznym śledztwie ujawniła faszerowanie zwierząt hodowlanych antybiotykami. Jej praca została uhonorowana nagrodą im. Teresy Torańskiej oraz „Nagrodą Watergate” przyznawaną przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Najbardziej prestiżowe branżowe nagrody reporterzy „Uwagi!” odbierają regularnie. Afera solna, odświeżanie mięsa w zakładach „Viola” i „Constar”, kontrowersje wokół żywności GMO „Obcy gen” – te wszystkie reportaże powstały także w „Uwadze!”. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. W poniedziałki, zaraz po głównym wydaniu „Uwagi!”, tematy poruszane w magazynie będą kontynuowane na antenie TTV w „Uwadze po Uwadze!”. Prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat
  • 20:05
  • Doradca smaku
   5 min
   Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
  • 20:10
  • Na Wspólnej 12
   Oglądaj online
   40 min
   Zszokowany Bogdan słyszy jak Joanna umawia się na spotkanie z Piterem - kumplem z czasów studiów. Berg śledzi narzeczoną i widzi czułe powitanie pary. Piter jest bardzo zadowolony z wizyty Joasi, przygotował wino oraz jej ulubioną melodię. Wszystko po to, by stworzyć romantyczny nastrój. Dominik czuje się winny. Przeprasza Renatę i Sławka za to, jak ich wczoraj potraktował. Ale Dziedzic nie odpuszcza, oznajmia chłopcu, że ma szlaban na imprezy! Dla Dominika to potężny cios, tym bardziej, że na wieczór umówił się z Angeliką. Po wywiadzie w TV Zuzę atakuje namolny paparazzi. Hofferową ratuje Roztocki. Tymczasem Kamil zostaje odsunięty od operacji, to również efekt rozgłosu medialnego ich sprawy. Na szczęście są również pozytywne skutki ich występu w programie, Hofferowie dostają od sądu adres, pod którym znajdą Ulę.
  • 20:50
  • Życie bez wstydu 2
   60 min
   Jadwiga 7 lat temu pochowała córkę. Ciężka choroba genetyczna nie pozwoliła im się sobą nacieszyć. Kobieta pamięta każdy szczegół z ostatniego wspólnego dnia, który zmienił jej życie na zawsze... Jeden telefon wywrócił życie Michała do góry nogami. Ciągły strach o przyszłość najbliższych spowodował, że mężczyzna pomimo swojego wieku zaczął przypominać 50 latka. Robert przez swój wygląd, czuje się jak ktoś poszukiwany listem gończym. Czy zdecyduje się na skomplikowany zabieg, który pozwoliłby mu raz na zawsze odciąć się od zgryźliwych uwag? Oto nasi nowi bohaterowie kolejnego odcinka „Życia bez wstydu”. Zapraszamy!
  • 21:50
  • Kto poślubi mojego syna?
   Oglądaj online
   60 min
   W czwartym odcinku “Kto poślubi mojego syna?” matki naszych kawalerów ruszą wreszcie do akcji, aby poznać lepiej kandydatki swoich synów. Bedą mieć niepowtarzalną okazję do spędzenia czasu z wybranymi sześcioma kandydatkami. Matki wcale nie zamierzają tego czasu zmarnować i rozmawiać o pogodzie. Postanowią sprawdzić kandydatki na narzeczoną syna na swój sposób. Każda z matek ma wybór jak może przetestować młode kobiety. Niejedna z matek postanowi zastawić na dziewczyny pułapkę i nie zdradzi celu danej czynności, do której namawia dziewczyny. Żadna z matek tej sposobności nie zmarnuje i po teście będzie miała już wyrobione swoje zdanie o kandydatkach, którego oczywiście nie omieszka przedstawić swojemu synowi. Pytanie czy kawalerowie posłuchają opinii swoich matek, czy też sami, po kolejnej randce z dziewczętami, podejmą dezyzje. Nawet jeśli synowie będą upierać się przy swoich wyborach, matki będą mieć jeszcze jedną sposobność, aby dowiedzieć się czegoś więcej o kandydatkach na żonę. W tajemnicy przed synami otrzymają informacje o dziewczynach, które te najchętniej ukryłyby przed mężczyznami. Czy matki wykorzystają tę wiedzę przeciwko tym kandydatkom, których nie lubią? Czy zdradzą to swoim synom? A może matki zachowają dla siebie te tajne informacje, aby je wykorzystać później? Wszystkie metody dozwolone i wszystko zależy teraz od podejścia matek do dziewczyn, które starają się o ich ukochanych synków. Tak czy inaczej, to syn musi ogłosić dziewczynom, ktore z nich zostaną z nim dłużej, a które muszą już teraz odejść.
  • 22:50
  • Prawo Agaty 6
   Oglądaj online
   60 min
   W czasie lotu dochodzi do śmierci pasażera. Lekarz, który był na pokładzie, nie podjął decyzji o awaryjnym lądowaniu. Agata próbuje zrozumieć, postępowanie swojego klienta. Historia lekarza daje jej do myślenia o własnym podejściu do pracy… Agata spotyka się w sądzie z Dębskim, który nie jest w dobrym nastroju. Ostatnio często krąży między Warszawą a Gdańskiem, gdzie kancelaria Czerskiej prowadzi kancelarię partnerską. W dodatku uczestniczy w sprawie, w której orzeka… Dorota. Dębski reprezentuje Góreckiego – pozwanego męża. Wydaje się, że to mężczyzna jest poszkodowany, a nie jego żona. Aniela czuje, że Bartek traktują ją już nie jak przyjaciółkę, ale opiekunkę do jego dziecka. Pomaga mu załatwiać wszystkie sprawy. Wreszcie nie wytrzymuje takiego traktowania i dochodzi między nimi do konfliktu. Dorota otrzymuje maila z zdjęciami z Tulińskim, kiedy odwiedził ją pamiętnej nocy. Wygląda na to, że jest szantażowana…
  • 23:50
  • Wybrani
   Oglądaj online
   60 min
   Czy najnowszym obiektem zainteresowania Maszyny jest sam Reese? Reese, który zupełnie niespodziewanie znalazł się w samym środku intrygi dawnego znajomego, a teraz przestępcy planującego masowy cyber-atak, zostaje porwany. Teraz jego zespół musi go ratować, zanim będzie za późno. "Dead Reckoning"
  • 00:50
  • Gra pozorów
   60 min
   Ty i Dean rozpracowują duży koreański gang, który zajmuje się wszystkim począwszy od narkotyków aż po fałszerstwa. Ich cel jest znany jako Prezydent Lee (Byron Chung). To gangsterski boss, który nie znosi sprzeciwu. Jednak największym problemem mogą być tarcia pomiędzy Tyem a Deanem. Mężczyźni spierają się o prawie każdy aspekt sprawy. Nadmiernie zachowawcze podejście Tya kłóci się z postanowieniem Deana, który chce porzucić wszelką ostrożność. "K-Town".
  • 01:50
  • Co za tydzień
   Oglądaj online
   30 min
   Magazyn „Co za tydzień” znalazł swoje stałe miejsce w naszej ramówce, nieprzerwanie dostarcza widzom interesujących informacji ze świata kultury czy show-biznesu. Olivier Janiak doskonale wie, gdzie należy pojawić się z kamerą, a także z kim rozmawiać. Rozmówcami Oliviera są najpopularniejsi aktorzy, przedstawiciele mody, muzycy, o których w świecie kultury czy rozrywki jest najgłośniej. Nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wśród nich są: piosenkarki Shakira, Kylie Minogue, aktorzy Johnny Depp, Keanu Reeves, Nicolle Kidman, Salma Hayek, David Lynch, Juliette Binoche i Angelina Jolie, z którą prowadzący program spotkał się w związku z promocją filmu „Czarownica”. Kamera „Co za tydzień” podąży jak zawsze za modą, ale nie tylko na pokazach. Podejrzy, jak wyglądają przygotowania do nowatorskiej kampanii reklamowej jednej z polskich marek w sercu Francji, w Paryżu. Przyjrzy się pracy jurorów programu „Top model” oraz zmaganiom jego uczestników. Nie ominie kulis produkcji seriali, między innymi: „Lekarzy”, „Prawo Agaty”, „Szkoły” oraz programów – „Mam talent!”, „MasterChef”, „Kto poślubi mojego syna?”, a także filmów, które wejdą na ekrany kin. Krótko mówiąc - „Co za tydzień” będzie zawsze tam, gdzie warto być i pokaże to, co najciekawsze! Prowadzący: Olivier Janiak
  • 02:20
  • MasterChef 3
   Oglądaj online
   60 min
   W trzecim odcinku, dla 44 kucharzy amatorów, którzy otrzymali fartuchy zaczyna się prawdziwa walka o ich zatrzymanie. Tylko 14 osób wyjdzie z tego boju zwycięsko. Nikt jednak nie ma zamiaru się poddawać, tym bardziej, że zmagania toczą się na stadionie. Kucharze jak prawdziwi sportowcy walczą o to, aby do mety „przybiec” w pierwszej 14, bo tylko to gwarantuje dalszy udział w programie. Zawodnicy muszą przekonać do siebie jury gotując swoje popisowe danie mięsne. Na potrzeby tego zadania spiżarnia MasterChefa zmieniła się w najlepiej zaopatrzoną masarnię na świecie. Jak w sporcie tak i w zmaganiach kucharzy czasem potrzebna jest dogrywka, a w niej rolę główną odegrają jajka…
  • 03:20
  • MasterChef 3
   Oglądaj online
   55 min
   Czternastu szczęśliwców, którym udało się zachować fartuchy, zaczyna zmagania w kuchni MasterChefa! Zadaniem odcinka będzie przygotowanie potrawy ze składnika znajdującego się w tajemniczej skrzynce. W teście słony – słodki jurorzy zaprezentują swoje 3 ulubione składniki. Zawodnik, który wygrał poprzednią konkurencję, decyduje się na jeden z nich. Uczestnicy ugotują dwie potrawy - jedną słoną, a druga słodką, z wybranym składnikiem w roli głównej.
  • 04:15
  • Sekrety Magii (TVN noc)
   65 min
   Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
Copyright © 1997-2014 TVN S.A.