Program TV | Wczoraj Sobota, 30 Maja Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 05:30
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 05:50
  • Mango - Telezakupy
   125 min
  • 07:55
  • Efekt Domina
   Oglądaj online
   35 min
   Etiopia Każdego roku w krajach rozwijających wydawanych jest za mąż ponad 14 milionów dziewczynek, które nie ukończyły 18-go roku życia. Większość z nich wbrew własnej woli. Na całym świecie żyje 700 milionów kobiet, które w dzieciństwie zostały zmuszone do ślubu. W Etiopii małżeństwa dzieci od 8 lat są nielegalne, jednak tradycja oraz względy materialne wciąż biorą górę nad prawem. W Etiopii 2 na 5 dziewczynek wydawanych jest za mąż przed ukończeniem 18 roku życia. Najwięcej takich małżeństw zawieranych jest na terenach wiejskich. Tam też jest najniższa średnia wieku dziewczynek zmuszanych do ślubu. Często z o wiele starszymi mężczyznami. Niektóre dziewczynki mają nawet po 7 lat. W odcinku z Etiopii pokażemy organizację „Yenega Tesfa”, która opiekuje się dziećmi ulicy . Dziewczynki często uciekają ze swoich wiosek, aby uniknąć małżeństwa. Tym sposobem masowo trafiają na ulicę dużych miast. Tam czeka na nie wiele zagrożeń. Najczęściej są zabierane do obcych ludzi do pracy jako służące. Często są wykorzystywane i nie chodzą do szkoły. „Yenega Tesfa”, na czele której stoi Nigitsi, 30- letnia kobieta z ogromną misją, która swoje pomaganie na ulicach miasta Gonder zaczęła 10 lat temu, prowadzi domy dla dziewcząt, które są sierotami, pochodzą z ubogich rodzin lub doświadczyły przemocy. Poznamy trzy niezwykłe bohaterki. Odważne i dumne nie dały się zniszczyć i zastraszyć. Postanowiły zmienić swoje życie, pomimo tego, że mają raptem kilkanaście lat. Serwnet ma 12 lat. Rok temu uciekła ze swojej wioski, bo rodzice postanowili wydać ją za dużo starszego, zupełnie obcego mężczyznę. Abebu to piętnastoletnia rozwódka, która została wydana za mąż w wieku 12 lat w zamian za kawałek pola. Belaynshe ma 14 lat. Od dwóch jest mężatką. Przez swojego męża jest bita, gwałcona i upokarzana. Chce się z tego życia wyzwolić. Ciąża i poród to najczęstsze przyczyny śmierci dziewczynek w wieku 13 – 18 lat. Rocznie umiera na świecie 70 tysięcy takich małoletnich żon, dlatego po kryjomu organizują sobie tabletki antykoncepcyjne. Nie chcą mieć dzieci. Poza tym wciąż marzą o pójściu do szkoły.
  • 08:30
  • Dzień dobry TVN
   150 min
   „Dzień Dobry TVN” to redakcja która pracuje bez przerwy. Nie zwalnia, a wręcz przyspiesza. Relacjonuje, komentuje, zdobywa gorące newsy z Polski i ze świata. Dlaczego? Bo widz od pierwszego odcinka jest najważniejszy. W kolejnym sezonie „Dzień Dobry TVN” pokaże cały wachlarz tematów, gości, i ekspertów. Zmierzy się z zagadnieniami trudnymi, których do tej pory nie było. W cyklu „Poradnik dobrego wychowania” - bez protekcjonalnego tonu, bez narzucania bezwzględnych zasad, pokaże młodzieży jak się zachowywać w danej sytuacji. W „Najgorszych matkach świata” zwrócimy uwagę na błędy popełniane przez rodziców w wychowaniu dzieci oraz poradzimy jak je naprawić. Redakcja pochyli się także nad związkami partnerskimi - bliskością, seksualnością, akceptacją siebie i partnera. Te panie widzowie „DDTVN” już znają. W kolejnym sezonie wezmą się za nowe zagadnienia. Davina Reeves-Ciara, Amerykanka, mieszkająca w Polsce, pokaże jak żyć ekologicznie, bez zanieczyszczeń i stresu, co warto zmienić w sobie i otoczeniu. Z kolei Agnieszka Rylik spowoduje, że nawet domatorzy zaznają silnych emocji i wrażeń. W swoim cyklu pokaże rzadkie dyscypliny sportów ekstremalnych. Będzie więc na mocnej adrenalinie, ale bezpiecznie, bo na własnej kanapie. Kto się odważy ją opuścić? Prowadzący: Anna Kalczyńska, Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller, Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk
  • 11:00
  • Na Wspólnej Omnibus 13
   105 min
  • 12:45
  • Nie rób scen
   Oglądaj online
   35 min
   Rafał odprowadzając Lilkę do przedszkola wpada na Monikę, która upomina się o dodatkową składkę na komitet rodzicielski. Rafał jest oburzony, ponieważ na początku roku wpłacił już na ten cel grube pieniądze. Rafał traktuje Monikę brutalnie, mówiąc jej nieprzyjemną prawdę o jej naturze. Słowa Rafała mocno podziałały na wyobraźnię Moniki. Tego samego dnia śni się jej erotyczny koszmar w roli głównej z Rafałem. Monika zwierza się Ewie, a ta nie jest w stanie utrzymać takiej wiadomości w tajemnicy przed Anką. Rafał będzie się musiał tłumaczyć… kiedy przyznaje, że będąc wdowcem nie pogardziłby Moniką. Anka postanawia nie umierać pierwsza. Olga ma nowego chłopaka, który propaguje „uścisk” jako czynność niezbędną do prawidłowego funkcjonowania człowieka. Początkowo Olga podejrzliwie podchodzi do jego serdeczności, ale przekonuje się do prawdy o „uścisku” po uczestnictwie w seminarium „darmowych uścisków”. Początkowo Olga stawia opór ale już po kilku minutach opowiada wszystkim zgromadzonym o swoim smutnym dzieciństwie bez przytulania. Kiedy w grupie wsparcia pojawia się Pola - piękna blondynka - Olga zauważa, że „przytulanie” Marka nabiera całkiem innego charakteru…Anka i Rafał nie mogą spać, codziennie w nocy do ich łóżka przychodzi Lilka. Anka znajduje sposób na Lilkę. Obiecuję jej nagrodę, jeśli prześpi siedem nocy we własnym łóżku. Lilka upiera się, że musi być to pies. Z nocy na noc dziewczynka jest coraz bliżej celu. Rafał robi się podejrzliwie miły wobec Moniki, Anka obserwuje to z niepokojem. Kiedy dziewczyny przecinają się w przedszkolu. Anka wybucha i atakuje Monikę. Tej nocy Monika obudzi się w środku nocy zlana potem, to kolejny „erotyczny koszmar” ale z kobietą w roli głównej!
  • 13:20
  • You Can Dance - po prostu tańcz! 8
   Oglądaj online
   105 min
   Nadszedł czas na walkę finałowej czternastki w odcinkach na żywo! To jest najtrudniejszy etap programu. Wszystko dzieje się tu i teraz: nie ma szans na poprawkę, zatrzymanie, odpuszczenie czy błaganie o litość. Tylko dwie minuty na zaprezentowanie umiejętności. Występ oceniają jurorzy, ale to widzowie za pomocą głosowania zadecydują o dalszym losie uczestnika. W pierwszym odcinku na żywo odpadną aż dwie osoby. Kto wygra nagrodę pieniężną oraz stypendium w prestiżowej szkole tańca w Nowym Jorku? Jedno jest pewne – zwycięzca jest wśród finałowej czternastki! Gra toczy się o dużą stawkę. W finale, który odbędzie się 1-go czerwca, jeden z tancerzy wygra 100 tysięcy złotych oraz stypendium w Broadway Dance Center. Uczestnicy programów na żywo zmierzą się z własnymi możliwościami, stresem oraz nietuzinkowymi układami tanecznymi. W tej edycji choreografię układać będą światowe gwiazdy współpracujące na co dzień z takimi sławami, jak Beyonce czy Rita Ora! Pojawią się również nowe techniki tańca, jak twerk czy zouk. W pojedynkach na żywo zobaczymy: Natalię Gap, Sarę Janicką, Paulinę Kubicką, Tinę Papayzan, Monikę Radziszewską, Klaudię Sadło, Agatę Stachowiak, Patryka Brdeja, Artura Golca, Włodka Kołobycza, Huberta Kozłowskiego, Michała Przybyłę, Mateusza Sobiecko i Mikołaja Strzyża. Na scenie obok rodzących się właśnie gwiazd staną utytułowani uczestnicy wszystkich ośmiu edycji, dla których program okazał się trampoliną do kariery. Niektórzy z nich przyjadą prosto z Metropolitan Opera w Nowym Jorku, która jest szczytem marzeń dla każdego tancerza. Zobaczymy ich nie tylko w roli choreografów, zaprezentują także swoje umiejętności na parkiecie. Tancerze będą mieć duże pole do popisu, gdyż tym razem scena będzie dużo większa niż w poprzednich edycjach. Nowa scenografia, zadziwiające efekty multimedialne, światowe zabiegi inscenizacyjne stosowane na wielkich show oraz trasach koncertowych. Emocji w odcinkach finałowych VIII edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!” nie zabraknie!
  • 15:05
  • Project Runway 2
   Oglądaj online
   60 min
   W finałowym odcinku „Project Runway” swoje kolekcje pokaże trzech najlepszych projektantów programu. Swoje kolekcje przygotowywali samodzielnie przez ostatnie tygodnie. Podczas finałowego odcinka zaprezentują je przed widzami zgromadzonymi w studiu oraz jurorami – Anją Rubik, Joanną Przetakiewicz, Marcinem Tyszką. Gościem specjalnym odcinka jest światowej sławy modelka Karolina Kurkova. Mentor, Tomasz Ossoliński wspiera finalistów na backstage’u i dodaje im otuchy przed pierwszym, profesjonalnym pokazem w ich życiu. Reżyserem pokazów jest Katarzyna Sokołowska. U każdego finalisty podczas pokazu pojawia się inna gwiazda. To ona kończy wybieg i przedstawia ostatnią kreację z kolekcji. Zwycięzca drugiej edycji „Project Runway” wygrywa 100 tyś zł oraz sesję własnej kolekcji w magazynie ELLE.
  • 16:05
  • Mamy Cię! 4
   Oglądaj online
   80 min
   To program, który budził grozę wśród gwiazd. Dziwne sytuacje, niezrozumiałe zachowania, niewiarygodne spotkania. Jedni twardo udawali, że wszystko jest w porządku, inni wpadali w furię, pozostali nie czuli, że coś się święci. Gdy padało słynne „Mamy Cię!” – reakcje ofiar też bywały różne. Drżyjcie! „Mamy Cię!” ponownie na antenie TVN! A wkręcać będą mistrzowie słownego sparingu, posiadacze nietuzinkowego humoru – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Sprawdzą granice wytrzymałości niejednej znanej persony... „Mamy Cię!” - polska wersja kanadyjskiego przeboju „Surprise, surprise” po 11 latach znowu na antenie TVN. Program skradł serca milionów widzów zarówno w Polsce, jak i na świecie. Oprócz Kanady, w której pobił wszelkie rekordy popularności, był emitowany m.in. w: Szwajcarii, Belgii, Francji, Niemczech, Szwecji i Danii. Prowadzący Marcin Prokop i Szymon Hołownia zdążyli już zasłynąć tym, że zdradzają swoje tajemnice na wizji. Czy uda im się również odkryć zupełnie nieznane dotąd oblicza osobowości ze świata filmu, mediów, polityki i show-biznesu? To właśnie te osoby, znane widzom z telewizji i pierwszych stron gazet, będą „ofiarami” słynnych wkrętek. W każdym odcinku zobaczymy trzy gagi z udziałem słynnych bohaterów wplątanych w śmieszne, przedziwne, a czasami wręcz absurdalne sytuacje. A to, co z pewnością pozostanie największą gratką dla widzów to szczera i zaskakująca reakcja „wkręcanych” zarejestrowana przez ukryte kamery. „Ofiary” oraz ich bliscy, którzy pomogli w realizacji żartów zagoszczą w studiu i razem z prowadzącymi po raz pierwszy obejrzą swoje reakcje. Przygotujmy się na dużą dawkę bezkompromisowego humoru, gdyż zarówno redaktor Prokop, jak i redaktor Hołownia – są mistrzami spontanicznych komentarzy, które z pewnością ubarwią odbiór całości. Kolejne „Mamy Cię!” to 12 odcinków, 36 „wkrętek” i 58 minut świetnej zabawy. Ten program nadał zupełnie nowe znaczenie słowu – niespodzianka! W zagranicznych edycjach „wkręceni” zostali m.in.: Celine Dion, Claudia Schiffer, Michael Schumacher, Liv Ulman, Paco Rabanne i Jean Reno. Lista znanych i lubianych polskich osobowości jest również długa i imponująca. Słynne „Mamy Cię!” usłyszeli m.in.: Justyna Pochanke, Monika Olejnik, Ryszard Kalisz, Daniel Olbrychski, Anna Seniuk, Małgorzata Kożuchowska, Doda oraz Agnieszka Chylińska. Kto tym razem padnie w ręce twórców „Mamy Cię!” – zobaczymy już niebawem! Prowadzący: Marcin Prokop i Szymon Hołownia
  • 17:25
  • Odlotowy ogród 3
   Oglądaj online
   35 min
   Nasza bohaterka Magda, po wielu latach mieszkania w Egipcie wróciła z dziećmi do Polski. Tęskni za kaktusami, piaskiem oraz wolnością i radością. Plaża w ogrodzie pod Warszawą? Czemu nie! W Odlotowym Ogrodzie wszystko jest możliwe….A już z pewnością dzięki Dominikowi. "Piaseczno"
  • 18:00
  • Kuchenne rewolucje 11
   Oglądaj online
   60 min
   Olsztynek „Zielarnia” W Olsztynku, w sąsiedztwie pięknego skansenu powstała 5 lat temu restauracja „Zielarnia”, którą otworzyła Ola razem ze swoim mężem. Wszystko szło w miarę dobrze do czasu kiedy jej mąż zniknął… z kelnerką i utargami z całego sezonu letniego. Oli została z upadająca restauracja z nieopłaconym czynszem za kilka miesięcy. Chociaż bliska załamania, właścicielka postanowiła się nie poddawać i udowodnić sobie i innym, że poradzi sobie sama i nie straci restauracji. Na co dzień Ola zajmuje się tu wszystkim: gotuje, zarządza, robi zakupy. Niestety, w swoim uporze nie przyjmuje do wiadomości, że sama wszystkiego nie zrobi, a gotowanie to nie jest jej żywioł. Prawdziwym żywiołem w kuchni jest za to drugi kucharz Marcin, który krytykuje swoją szefową na każdym kroku. Jak uzdrowić sytuację w „Zielarni” i zapełnić ją głodnymi gośćmi, którzy wyjdą z lokalu zadowoleni? Ola wierzy, że pomóc jej może już tylko Magda Gessler.
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   25 min
   „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
  • 19:25
  • Sport
   10 min
  • 19:35
  • Pogoda
   10 min
  • 19:45
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   15 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 20:00
  • Forrest Gump
   180 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   W ciągu trzech burzliwych dekad Forrest zmienia się z lekceważonego inwalidy w gwiazdę amerykańskiego futbolu; z bohatera wojny w Wietnamie staje się królem krewetek; od honorów Białego Domu przechodzi w ramiona ukochanej. Jest odzwierciedleniem naszej epoki, ostatnim niewinnym w czasach, kiedy Ameryka utraciła swoją niewinność. Serce podpowiada mu w sprawach, których nie ogarnie jego umysł. Jest człowiekiem zasad, a jego sukcesy inspirują wszystkich. "Forrest Gump" to historia pewnego życia. Trzydzieści lat z życia Forresta Gumpa to pretekst do opowiedzenia o trzydziestu burzliwych latach z życia całej Ameryki, od zamieszek na tle segregacji rasowych w Alabamie, poprzez wojnę w Wietnamie, aż po początek lat osiemdziesiątych. Aby uwiarygodnić losy bohatera, w filmie dokonano nowatorskiego zabiegu. Główną postać "wklejono" w autentyczne kroniki i materiały filmowe, dzięki czemu widzimy Forresta w towarzystwie gubernatora Georgea Wallace'a, prezydentów Kennedy'ego, Johnsona i Nixona oraz Johna Lennona. "Forrest Gump" zdobył Oscara w kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser i najlepszy aktor w roli pierwszoplanowej. Akademia przyznała temu filmowi Oscary również za najlepszy scenariusz, montaż i efekty specjalne. Scenariusz filmu powstał na motywach, noszącej taki sam tytuł powieści Winstona Grooma. Malowniczy, skąpany w soczystej zieleni miejski skwer, tuż przy nim przystanek autobusowy z ławeczką, na której Forrest Gump siedzi w oczekiwaniu na autobus i opowiada kolejnym przygodnym słuchaczom historię swojego życia. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że ów skwer i ławeczka są gdzieś na Południu Stanów, tam gdzie wszystko się zaczęło. Forrest Gump urodził się w niewielkiej miejscowości w stanie Alabama. Południe od zawsze słynęło z konserwatyzmu i niechlubnego przywiązania do segregacji rasowej. Mama wybrała chłopcu imię Forrest po bohaterze wojny secesyjnej, podobno jednym z założycieli Ku Klux Klanu. To imię wybrała synkowi ku przestrodze, aby pamiętał, że ludzie nie zawsze postępują rozsądnie. Mama Forresta była niezwykle mądra i potrafiła mu wszystko wytłumaczyć, umiała też poradzić sobie w czasach, w których samotne matki miały wyjątkowo ciężki los, szczególnie, gdy mieszkały na konserwatywnym Południu. Matka Forresta odziedziczyła wielki, kolonialny dom, w którym wynajmowała pokoje gościnne. Tak zdobywała środki na utrzymanie syna, który według wielu ludzi nie rokował zbyt dużych nadziei. Nikt oprócz mamy nie wierzył w to, że obdarzony niższą od przeciętnej inteligencją i cierpiący na skoliozę Forrest wyrośnie na ludzi, a jednak… Te ułomności los mu wynagrodzi obdarzając go ogromnym szczęściem. Najpierw w szkole, gdzie poznał Jenny (Robin Wright), która opiekowała się nim i była jego najlepszą przyjaciółką przez wszystkie szkolne lata. Stała się też jedyną miłością jego życia. Za sprawą Jenny Forrest zaczął biegać i czynił to z taką pasją, że "wybiegał" sobie stypendium sportowe w dobrej uczelni. Na studiach nie miał sukcesów, ale jednak dyplom otrzymał. Później nie wiedział, co ze sobą zrobić i gdy upomniała się o niego armia, nie próbował nawet wykręcić się od służby. Lubił wojsko, wszystko w nim było dla niego proste, wystarczyło robić to, czego od niego oczekiwano. Gdy powołano go do Wietnamu, Forrest obiecał mamie, że wróci do niej cały i zdrowy. Dotrzymał słowa. Wrócił w chwale bohatera, odznaczony przez kongres orderem za odwagę. W Wietnamie uratował kilku kolegów z plutonu i swego dowódcę, porucznika Dana (Gary Sinise). Niestety, nie udało mu się ocalić swego najdroższego przyjaciela. Czarnoskóry Buba (Mykelti Williamson) poległ w Wietnamie, nie spełniło się zatem jego marzenie o posiadaniu kutra do połowu krewetek, które mieli łowić wspólnie z Forrestem. Forrest został ranny i nie wrócił już na wojnę. Ale nadal zwalczał komunizm. W czasie rekonwalescencji nauczył się grać w ping-ponga, dla niego prostą grę. Nabrał takiej wprawy, że pokonał Chińczyków, stał się sławny i ku swemu zaskoczeniu zarobił pierwsze duże pieniądze. Starczyło na zakup nowego kutra do połowu krewetek, ale krewetki nie chciały brać. I znów los sprawił, że uśmiechnęło się do niego szczęście. Jego były dowódca Dan został u Forresta bosmanem, wkrótce potem potężny huragan wyeliminował konkurencję. Jedyny sprawny kuter do połowu krewetek należał teraz do Forresta i Dana. Obaj stali się bogaci i sławni. Tak bardzo bogaci, że Forrest mógł zadbać o przyszłość rodziny zmarłego przyjaciela Buby. Z czasem Forrest nie musiał już sam łowić krewetek, o interesy firmy dbał Dan, a Forrest poświęcił się ulubionemu zajęciu - koszeniu trawy. Prócz pomyślnych zbiegów okoliczności, los nie szczędził Forrestowi chwil goryczy. Mama Forresta zmarła na raka, a ukochana Jenny pozostawała zawsze w sferze niedościgłych marzeń. Wreszcie pewnego dnia niespodziewanie pojawiła się w domu Forresta, aby po kilku dniach znów zniknąć. Odezwała się ponownie dopiero po kilku latach, by powierzyć Forrestowi opiekę nad ich synkiem, Forrestem juniorem. Wkrótce potem Jenny umarła. Forrest Gump został sam z juniorem, dumny i szczęśliwy z syna, który uznawany jest za najinteligentniejszego chłopca w szkole.
  • 23:00
  • Niezaliczona
   Oglądaj online
   120 min
   Todd Phillips przyznaje, że podczas tworzenia Old School (2003) źródłem inspiracji był dla niego kontrowersyjny dokument Frat House (1998). Równocześnie jednak zaznacza: "Wszystko zaczęło się od mojego przyjaciela Courta Crandalla i jego fascynacji Frat House. Pewnego dnia Court powiedział: 'Wiesz, fajnie byłoby zrobić film o trochę starszych facetach, którzy zakładają własne bractwo'. Zaproponowałem, żeby spróbował to napisać. Za jakiś czas przyniósł mi szkic scenariusza i na jego podstawie powstał film". Scot Armstrong dodaje: "Wiele sytuacji, które miały miejsce w Old School, wydarzyło się naprawdę. Kiedyś sam byłem członkiem bractwa i dzięki temu mogłem czerpać z własnego doświadczenia". Old School to nie pierwsze przedsięwzięcie Phillipsa i Armstronga - współpracowali już przy tworzeniu scenariusza do komediowego hitu pt. Ostra jazda (2000). *** Todd Phillips - "To nie są studenci, tylko mężczyźni po trzydziestce, którzy muszą zdecydować, co dalej robić w życiu. Krótko mówiąc, mają przed sobą drogę odpowiedzialności lub jej braku. Wybierają to, co większość ludzi nazwałaby krokiem wstecz i zakłócają właściwy bieg rzeczy, ale w efekcie dobrze na tym wychodzą."
  • 01:00
  • Mission: Impossible IV - Protokół duchów
   165 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Agent IMF, Ethan Hunt (Tom Cruise), oraz jego współpracownicy zostają oskarżeni o dokonanie ataku terrorystycznego na Kreml. Ścigani zarówno przez Rosjan, jak i Amerykanów, zespół staje do nierównej walki. Agenci zmuszeni do życia w ukryciu, pozbawieni środków agenci starają się oczyścić swoje dobre imię. Trafiają na ślad spisku, mogącego doprowadzić do wojny nuklearnej.
  • 03:45
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   15 min
   „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
  • 04:00
  • Sekrety Magii (TVN noc)
   0 min
   Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
Copyright © 1997-2015 TVN S.A.