Program TV | Wczoraj Piątek, 01 Lipca Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 05:45
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   30 min
   Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 06:15
  • Mango - Telezakupy
   105 min
  • 08:00
  • Detektywi
   Oglądaj online
   35 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Historia Justyny".
  • 08:35
  • Doradca smaku
   10 min
   Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program "Doradca Smaku”, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. W czwartej edycji programu nie zabraknie przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Wszystko do zrobienia w magiczne 5 minut. Obok autorskich przepisów Andrzeja Polana pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami użytkowników portalu "Doradca Smaku"! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.
  • 08:45
  • Mali Giganci 2
   Oglądaj online
   115 min
   Czwarty odcinek to kolejne trzy drużyny na scenie – Magdy Mołek o nazwie „Niezłomni”, Grzegorza Hyżnego o nazwie „Chyżaki” oraz Soni Bohosiewicz o nazwie „Soni paka”. W każdej drużynie mamy 3 występy: wokal, maluch, taniec. Jury za te występy przyznaje punkty od 1 do 10. W tym odcinku, po występach, zostaną zaproszone na scenę wszystkie drużyny. Ta, która zdobyła najmniej punktów, odpadnie. Również w tym odcinku maluchy będą odpowiadać na pytania w specjalnym quizie. Dodatkowo w tym sezonie, są także konkurencje drużynowe, gdzie opiekunowie mają szansę się wykazać. W tym odcinku będą to kalambury. Ta drużyna, która najszybciej odgadnie hasła, zdobędzie dodatkowy punkt.
  • 10:40
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Do szkoły przychodzi nowa uczennica, Dagmara Iwańska. To jej pierwszy dzień w nowej klasie i uczennica jest tym faktem bardzo zdenerwowana. W szkole czeka ją jednak duże zaskoczenie – wszyscy witają Dagmarę, jakby znali ją od lat. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, że uczniowie mylą ją z Arletą Witowską – uczennicą klasy 1b liceum, do której jest uderzająco podobna. Kiedy nastolatki poznają się, są zszokowane, bo wyglądają jak dwie krople wody. Arleta i Dagmara zaczynają podejrzewać, że są bliźniaczkami rozdzielonymi podczas adopcji… Uczennica 2d gimnazjum, Edyta Chojnowska, przygotowuje z koleżankami referat na kółko biologiczne. Czytając o wszechobecnych bakteriach nastolatki zaczynają być coraz bardziej przerażone… Postanawiają walczyć z bakteriami i rozpoczynają w szkole kampanię informacyjną na temat higieny. Jedna z nich przynosi do gimnazjum urządzenie monitorujące poziom czystości. Dziewczyny ogarnia fobia, gdy dowiadują się, że w szkole jest mnóstwo bakterii. Wpadają na pomysł, żeby zdezynfekować szkołę samodzielnie przygotowaną miksturą. Nie zdają sobie jednak sprawy, że mieszanka, którą sporządziły może być toksyczna…
  • 11:40
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   20-letnia Agnieszka Barycz, która jest w siódmym miesiącu ciąży zostaje przywieziona do szpitala z wypadku samochodowego. Dziewczyna nie miała zapiętych pasów i podczas zderzenia poważnie zraniła się w głowę. Samochód prowadziła Ewa Tomkiewicz, która podaje się za siostrę pacjentki, ale w rzeczywistości nią nie jest. Ewa i jej mąż umówili się z Agnieszką, że urodzi im dziecko za pieniądze. Teraz nie chcą, żeby personel szpitala dowiedział się o ich układzie. Poszkodowaną kobietę przyjmuje dr Dominka.
  • 12:40
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   Robert jest człowiekiem sukcesu. Za kilka tygodni ma wstąpić w związek małżeński. Jednak jego życie zaczyna zmieniać się w koszmar. Okazuje się, że Robert nie pamięta tego co robi i jakie podejmuje decyzje. Kiedy jego narzeczona zarzuca mu niewierność, a rzekoma kochanka oczekuje od niego spełnienia obietnic, Maciek zaczyna obawiać się, że jest chory psychicznie. Wkrótce traci pracę i popada w długi. Czy choroba Roberta to prawda czy tylko fikcja, która pozwala mu prowadzić podwójne życie?
  • 13:40
  • W-11 Wydział Śledczy
   Oglądaj online
   40 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   "Spokój", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Komisarz Anna Palka jest świadkiem wypadku. Kierowca umiera w szpitalu. Okazuje się, że ktoś celowo uszkodził przewody hamulcowe w samochodzie. Wszystko wskazuje na to, że motywem zabójstwa kierowcy była zemsta. Ofiara otrzymywała bowiem listy z pogróżkami. Podejrzenie pada na szwagra zamordowanego, wiadomo, że mężczyźni byli ze sobą skłóceni.
  • 14:20
  • W-11 Wydział Śledczy
   Oglądaj online
   40 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   "Śmieci", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W osiedlowym śmietniku znaleziono zwłoki noworodka. Mieszkańcy wskazują dziewczynę, która może być matką dziecka. Okazuje się, że rzeczywiście urodziła dziecko dzień wcześniej w domu, ale noworodek został sprzedany bezdzietnemu małżeństwu.
  • 15:00
  • Kuchenne rewolucje 9
   Oglądaj online
   60 min
   Villa „Bianco”, (Wrocław). Villa Bianco to piękna restauracja, która mieści się na obrzeżach Wrocławia. Jest ona spełnieniem marzeń młodego małżeństwa – Marty i Pawła. Niestety miejsce, które miało tętnić życiem, świeci pustkami. Nie pomogła pomoc finansowa rodziców, nie pomógł doświadczony zespół, nie pomogła nowa menadżerka. W tym miejscu rządzi znudzenie, zniechęcenie i brak pomysłu na to, co dalej. Tu potrzebna jest wyrafinowana ręka Magdy Gessler! Tym razem znana restauratorka zorganizuje tajemniczy konkurs, którego wyniki zaskoczą nawet… ją samą.
  • 16:00
  • Szkoła
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niewidomych i słabowidzących
   Magda Kotlarska z gimnazjalnej klasy 2a chce wyglądać jak żywa lalka i zdobyć sławę. Wbrew zakazowi matki przychodzi do szkoły w ostrym makijażu i kolorowych ubraniach. Dziewczyna wzbudza zachwyt koleżanek, które chcą wyglądać jak ona. Nastolatki zakładają klub żywych lalek. Za wszelką cenę chcą wygrać międzynarodowy konkurs na najlepszy wizerunek i wyjechać do Nowego Jorku. Jednak matka dziewczyny i nauczyciele nie zgadzają się na ostre makijaże i kolorowe ubrania. Magda, by zrobić im na złość, postanawia wykonać samodzielnie makijaż permanentny twarzy. Nastolatka ignoruje ostrzeżenia koleżanek, że zabieg może być niebezpieczny… Licealista z 2a, Konrad Muszyński, wygrał walkę z rakiem. Chłopak wraca do szkoły po operacji usunięcia jądra. Mimo powrotu do zdrowia nastolatek ma problem z akceptacją siebie i zaczyna unikać swojej dziewczyny, Kai. Na dodatek, jego koledzy zaczynają traktować go w inny niż dotychczas sposób – wyręczają we wszystkim i traktują jak inwalidę. Konrad chce im za wszelką cenę zaimponować i odzyskać dawną pewność siebie. Organizuje nocną imprezę w szkole podczas której dochodzi do wypadku …
  • 17:00
  • Ukryta prawda
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Iwona nie pracuje, zajmuje się domem. Ma starszego męża Mariusza, który 10 lat temu zostawił dla niej żonę. Któregoś dnia Iwona widzi męża z młodą dziewczyną. Kobieta zaczyna podejrzewać, że mąż zdradza ją i wkrótce porzuci. Kobieta nie wie, co zrobić ze swoim problemem - obawia się, że jeśli rozwiedzie się z doskonale zarabiającym mężczyzną, zostanie z niczym. Przed ślubem podpisali intercyzę. Choć przyjaciółka Iwony tłumaczy jej, że nie może tak dalej żyć, panicznie boi się zareagować. Wreszcie nie wytrzymuje - sprawdza telefon i komputer męża. Dowiaduje się, kim jest jego kochanka - studiuje, a do tego tworzy i sprzedaje biżuterię. Historia przelewów wskazuje na to, że mąż Iwony daje jej sporo pieniędzy - najpewniej ją utrzymuje. Iwona zbliża się do dziewczyny, proponując jej wspólny biznes. Liczy, że w ten sposób zdobędzie dowód zdrady i wywalczy rozwód z orzeczeniem o wyłącznej winie męża, co otworzyłoby jej drogę do alimentów.
  • 18:00
  • Szpital
   Oglądaj online
   60 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Dziadkowie przywożą do szpitala 4-letniego wnuka, Franka. Chłopiec od wczoraj wymiotuje i ma biegunkę. Dziecko zatruło się zagrzybionym mlekiem, które piło prosto od krowy. Pacjentem zajmować się będzie pediatra, dr Anna Nowicka. Pogotowie przywozi na oddział ratunkowy 19-letniego Krzysztofa Michno. Chłopak dostał silnego ataku kaszlu i zaczął się dusić. Pogotowie wezwał ojciec, który właśnie go odwiedził. Pacjentem zajmie się dr Eryk Wajman. Dr Anna zajmująca się 4-letnim chłopcem prosi jego dziadków, żeby wezwali do szpitala matkę dziecka. Babcia nie chce tego zrobić. Jest zła na córkę, bo uważa, że porzuciła dziecko. Mimo to, mąż kobiety zawiadamia dziewczynę, że jej syn leży chory w szpitalu. Okazuje się, że matka chłopca opuściła synka, bo jest nosicielką wirusa HIV i bała się nim opiekować. Teraz jednak chce odzyskać dziecko. W międzyczasie dr Anna podejrzewa, że chłopiec może mieć HIV. Ostatecznie lekarz diagnozuje u małego pacjenta zatrucie toksyną pleśni. Jego mama z pomocą partnera stara się pokonać lęk i zbliżyć do synka. Tymczasem 19-latek, którym zajmuje się dr Eryk, jest uzależniony od alkoholu. Zaczął pić po śmieci matki, która zmarła rok temu. Ojciec nie mieszka z nim i rzadko go odwiedza. Nie wie, że chłopak jest alkoholikiem. Mężczyzna nigdy nie interesował się synem i ukrywał przed obecną żoną, że ma dziecko. Niespodziewanie kobieta pojawia się w szpitalu i dowiaduje się prawdy.
  • 19:00
  • Fakty
   Oglądaj online
   35 min
   „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
  • 19:35
  • Sport
   10 min
  • 19:45
  • Pogoda
   5 min
  • 19:50
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   10 min
   Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 20:00
  • Harry Potter i zakon Feniksa
   175 min
   Adaptacja piątego już tomu opowieści o młodym czarodzieju. Harry dorasta, jednak jest traktowany jak niepoważny dzieciak. Ministerstwo Magii ze wszystkich sił stara się zdyskredytować pogłoski o powrocie Sam Wiesz Kogo i ośmiesza Harry'ego. Kiedy w okolicach domu na Privet Driver, gdzie Harry spędza wakacje, pojawiają się Dementorzy i Harry używa magii obronnej, Ministerstwo chce go wyrzucić ze szkoły. To jednak dopiero początek kłopotów…
  • 22:55
  • Morderstwo doskonałe
   135 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Człowiek tak wpływowy i bogaty jak Steven Taylor nie zniósłby nawet myśli o porażce, a co dopiero wiadomości o zdradzie własnej żony. A jednak piękna i bogata Emily, która na co dzień udaje kochającą żonę, w rzeczywistości darzy uczuciem kogoś innego. Jej kochankiem jest kontrowersyjny artysta David Shaw (Viggo Mortensen). Gdy Steven zdobywa wystarczającą ilość dowodów potwierdzających niewierność żony, postanawia zemścić się na niej i jej kochanku. Nie wpada jednak w złość i nie rzuca się na nich, by dokonać krwawej zemsty, wręcz przeciwnie, powoli i bardzo dokładnie opracowuje plan zbrodni doskonałej. Gdy wszystkie szczegóły są już dopracowane, plan zostaje wprowadzony w życie i wtedy właśnie okazuje się, że to ono pisze naprawdę zaskakujące scenariusze.
  • 01:10
  • Kuba Wojewódzki 9
   Oglądaj online
   65 min
   Goście programu: Omenaa Mensah i Artur Andrus
  • 02:15
  • Uwaga!
   Oglądaj online
   20 min
   Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
  • 02:35
  • Klub Magii (TVN noc)
   80 min
   Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów.
  • 03:55
  • Kuchenne rewolucje 9
   Oglądaj online
   60 min
   Villa „Bianco”, (Wrocław). Villa Bianco to piękna restauracja, która mieści się na obrzeżach Wrocławia. Jest ona spełnieniem marzeń młodego małżeństwa – Marty i Pawła. Niestety miejsce, które miało tętnić życiem, świeci pustkami. Nie pomogła pomoc finansowa rodziców, nie pomógł doświadczony zespół, nie pomogła nowa menadżerka. W tym miejscu rządzi znudzenie, zniechęcenie i brak pomysłu na to, co dalej. Tu potrzebna jest wyrafinowana ręka Magdy Gessler! Tym razem znana restauratorka zorganizuje tajemniczy konkurs, którego wyniki zaskoczą nawet… ją samą.
  • 04:55
  • Kto was tak urządził
   45 min
Copyright © 1997-2016 TVN S.A.