Program TV | Wczoraj Sobota, 21 Stycznia Jutro | dziś wieczór | teraz

  • 05:45
  • Mango - Telezakupy
   135 min
  • 08:00
  • Dzień Dobry TVN
   180 min
  • 11:00
  • Na Wspólnej Omnibus 15
   110 min
  • 12:50
  • Projekt Lady
   Oglądaj online
   65 min
   W Pałacu w Radziejowicach zawitają bliscy uczestniczek. To szczególne chwile, zważywszy na fakt, że dziewczęta już od 6 tygodni nie miały możliwości spotkania z nimi. Mnóstwo emocji, ale też stresu, będzie im towarzyszyło w tym wyjątkowym dniu. Tym bardziej, że przyjęciem gości zajmą się same. Jak wypadnie wieczór przygotowany przez kandydatki na przyszłe damy? Mentorki zadbają o to, by nabyły one podstawowe umiejętności, potrzebne do zorganizowania przyjęcia dla rodzin. Ceniony na świecie kucharz - Mikołaj Rey - zaprosi je na warsztaty. Nauka pod okiem mistrza bardzo przypadnie uczestniczkom do gustu. I choć wśród nich są takie, które nigdy nie założyły fartucha i nie ugotowały nic w swoim życiu, praca z Mikołajem zainspiruje je do zgłębiania tej sztuki. Próbna kolacja, którą przygotują dla Małgosi i mentorek, nie przebiegnie jednak perfekcyjnie. Wizyta bliskich to doskonała okazja by porozmawiać o relacjach z nimi. A przede wszystkim o stosunkach z najważniejszymi osobami w życiu dziewcząt, czyli rodzicami. Podczas warsztatów Tatiana znów dotknie bardzo czułych punktów. Każda z dziewcząt napisze do nich list. Weekendowy ojciec, problem alkoholowy w rodzinie, brak czasu lub zaufania ze strony najbliższych – to tylko część bolączek i traum, z którymi borykają się uczestniczki „Projektu Lady”. Po zrzuceniu z siebie wszystkich gryzących problemów, dziewczęta zajmą się organizacją wyjątkowego dla nich wieczoru. W przygotowania wielkiego wspólnego stołu, za którym wszyscy zasiądą, wkradnie się chaos. Część uczestniczek będzie chciała forsować swoje kontrowersyjne pomysły, co spotka się ze sprzeciwem pozostałych z nich. Która z dziewcząt zaangażuje się najbardziej? A dla której z nich taka dbałość o szczegóły nie będzie miała najmniejszego znaczenia i wywoła niechęć do współpracy? Oczywiście nie obejdzie się bez ostrej wymiany zdań… Podczas pracy w kuchni przywództwo obejmie wyznaczona przez mentorki uczestniczka. To test dla dziewczyny, której brakuje pewności siebie, a szybkie i samodzielne podejmowanie decyzji oraz wychodzenie przed szereg nie leży w jej naturze. Czy będzie potrafiła pokierować grupą indywidualistek? Jak uda się kolacja dla najbliższych? Na finał - długo wyczekiwany moment, czyli wspólna kolacja z rodzinami. Łzy wzruszenia, szczere rozmowy, okazje do zwierzeń, wyrzucenia swoich żali, to obfitujące w emocje chwile spędzone z dawno niewidzianymi ukochanymi osobami. Chcąc jak najlepiej wypaść oraz udowodnić, jak duże zmiany w nich zaszły przez ostatnie tygodnie, dziewczęta podczas krótkiej kolacji będą starały się przekazać jak najwięcej wiedzy swoim bliskim. Czy brak stosownych manier gości może być powodem do zakłopotania ze strony gospodyń wieczoru? I czy bezustanna edukacja nie odbierze przypadkiem niektórym apetytu? Jak zakończy się wizyta rodzin uczestniczek w Pałacu w Radziejowicach? Jakie wrażenie zrobią na rodzicach odmienione córki?
  • 13:55
  • Top Model 6
   Oglądaj online
   60 min
   Tym razem uczestnicy uczą się pozować w dosyć trudnych warunkach. Pozują stojąc na torze wyścigowym, a dookoła nich driftuje Karolina Pilarczyk. Nastepnie, uczestnicy jadą na prawdziwy pokaz Mariusza Przybylskiego na Fashion Week w Białymstoku. Idą w pokazie na takich samym zasadach co profesjonalni modele. Uczestnicy najpierw mają fitting, później próbę i pokaz. W tym dniu odbywają się dwie sesje z Marcinem Tyszką. Pierwsza sesja odbywa się w domu Top Model. Sesja naturalna, w bieliźnie. Druga sesja bardzo modowa. Uczestnicy muszą pozować w rytm niesłyszalnej muzyki. Gościem na panelu jest Mariusz Przybylski.
  • 14:55
  • Kobieta na krańcu świata 8
   Oglądaj online
   35 min
   W Rumunii Martyna odwiedzi Ianę Matei, wulkan miłości! Iana jest założycielką organizacji „Reaching Out”, która pomaga ofiarom handlu ludźmi. Według danych Parlamentu Europejskiego, każdego roku ofiarami handlu padają 4 miliony osób. Sama Rumunia uznawana jest za europejskie centrum niewolnictwa. Bohaterka Martyny, Iana Matei, od 18 lat walczy z handlarzami. Wykrada wykorzystywane przez nich dzieci. Próbuje zwrócić dzieciństwo i dać im dom. Dziewczynki nazywają ją “Mamą”, są spragnione miłości, bezpieczeństwa i rodziny. Pod opieką Iany ukrywa się obecnie 15 dziewczynek. Najmłodsza została sprzedana, gdy miała 9 lat, inna została wymieniona na 4 papierosy. Iana poświęciła walce z handlarzami 18 lat swojego życia. W tym czasie uratowała ponad 500 dziewczynek. Jej marzeniem jest powstrzymanie handlu ludźmi i chociaż ma świadomość, że jest to mało realne, to głęboko wierzy, że marzenia się spełniają.
  • 15:30
  • Domowe rewolucje
   Oglądaj online
   60 min
   Panią Krystynę do programu zgłosiła córka Aleksandra, która jest jej najlepszą przyjaciółką. Pani Krystyna jest pełną wigoru kobietą, która kiedyś pracowała jako nauczycielka w szkole z dziećmi niedowidzącymi. Z racji trudnego zawodu i warunków pracy jest już na emeryturze. Teraz cieszy się życiem, mimo tego że walczy z nowotworem. Nie przejmuje się chorobą, podróżuje z córką po Europie i cieszy się każdą chwilą. Pani Krystyna marzy o pięknym przestronnym pokoju gdzie będzie mogła wypoczywać. O jasnym pomieszczeniu pełnym światła oraz wygodnym fotelu gdzie będzie mogła czytać swoje ulubione książki. Bohaterka jest bardzo otwartą i towarzyską osobą, która uwielbia spotkania wśród przyjaciół. Metamorfoza mieszkania ma sprawić, żeby dom był pełny ludzi.
  • 16:30
  • Azja Express
   Oglądaj online
   90 min
   Kolejny etap wyścigu w Kambodży rozpoczął się na plantacji drzew kauczukowych. Pierwsza misja wymagała szybkości, precyzji i pomysłowości. Wszystkie pary poradziły sobie świetnie i błyskawicznie zaczęły się przemieszczać w kierunku punktu kontrolnego gry. Pierwszy duet, który zameldował się u prowadzącej zmierzył się z parą immunitetową o Amulet wart dziesięć tysięcy złotych. Pozornie łatwa gra, która odbyła się w piekielnym kambodżańskim upale okazała się bardzo wymagająca, a nawet niebezpieczna. Kolejne misje wywołały u uczestników ogromne emocje i momentami nerwy zaczęły brać górę. Podróżnicy musieli pokonać kolejne granice i błyskawicznie podjąć bardzo ważne decyzje. Wyścig na ostatniej prostej był morderczy, uczestnicy deptali sobie nawzajem po piętach, a atmosferę podgrzewał fakt, że jedna z par wiedziała, że spada o oczko niżej w końcowej klasyfikacji. Na mecie jedna z par pożegnała się z programem.
  • 18:00
  • Kuchenne rewolucje 13
   Oglądaj online
   60 min
   Mińsk Mazowiecki „Mazowianka” Restauracja „Mazowianka” w Mińsku Mazowieckim istniej od lat siedemdziesiątych i znana jest chyba wszystkim w tym mieście. Trzy lata temu przeszła gruntowny remont, ponieważ restauracja zmieniła właścicieleli. Krzysztof i Marek obecni właściciele restauracji i przyjaciele z dzieciństwa, wspólnie prowadzą z sukcesem firmę budowlaną, a restauracja miała być dla nich miłą odmianą i miejscem, do którego będą mogli zapraszać też swoich znajomych. Panowie założyli, że zatrudnią tam specjalistów, czyli kucharzy, kelnerki i interes będzie się kręcił, a siebie widzieli tam raczej jako gości, wpadających na chwilę wytchnienia po pracy. Szybko jednak okazało się, że kondycja finansowa Mazowianki nie jest powodem dumy, tylko symbolem klęski, do czego Markowi i Krzysztofowi trudno się przyznać. Chociaż pewności siebie im nie brakuje, a restauracja jest wg nich kolejnym biznesem, a oni na biznesie przecież znają się świetnie, postanowili wezwać na pomoc Magdę Gessler. Tym razem Magda Gessler będzie miała bardzo trudny orzech do zgryzienia, ponieważ właściciele zupełnie nie znają się na jedzeniu, ale też nie chcą przyznać się do błędów i nie traktują poważnie uwag restauratorki. Gościom serwuje się tutaj nie tylko mrożonki, ale też ziemniaki paszowe, a kucharz bez cienia zażenowania twierdzi, że tutaj ludzie przychodzą się „nażreć”… Zmienić menu jest łatwo, ale sposób myślenia ludzi znacznie trudniej, więc tym razem rewolucja może nie przynieść spodziewanych rezultatów.
  • 19:25
  • Sport
   10 min
  • 19:35
  • Pogoda
   10 min
  • 20:00
  • Dwa tygodnie na miłość
   130 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Przystojny milioner George Wade ma pewną wadę, która utrudnia mu ułożenie sobie poprawnych stosunków w pracy ze swym bratem i wspólnikiem, Howardem (David Haig). George niestety zbyt często zatrudnia nowych radców prawnych, same piękne kobiety, których wiedza prawnicza pozostawia wiele do życzenia. Jak łatwo zgadnąć, romanse George'a trwają krótko, a firma cierpi z powodu braku właściwej opieki prawnej. Zniecierpliwiony brat postanawia sam wybrać następnego prawnika, albo pozbawi rozwiązłego brata znacznej części udziałów w firmie. Akurat postawione przez Howarda ultimatum zbiega się w czasie z pewnym spotkaniem. Zdolna prawniczka, Lucy Kelson, zamierza zmusić firmę George'a do zaniechania wyburzania starych kamienic. Umawia się z Georgem na spotkanie, by przekonać go do swych racji. George zauroczony wyjątkową urodą pani mecenas i jej profesjonalizmem, składa jej ofertę pracy. Używa przy tym małego podstępu. Lucy przyjmuje propozycję z jednego ważkiego powodu. Bliska współpraca z firmą George'a być może pozwoli jej wpłynąć na politykę firmy i powstrzymać ją od wyburzania pięknych starych kamienic. Po miesiącu współpracy z George'em Lucy jest przemęczona z niewyspania i cierpi na wrzody żołądka. Z całą pewnością nie jest to praca, o której marzyła kończąc Harvard. George nie tylko absorbuje ją w dzień, ale i nie daje jej spokoju po godzinach pracy. Zadręcza ją telefonami i prośbami o rady ze wszystkich dziedzin życia, które nie zawsze wymagają akurat kompetencji prawnika. Zdesperowana Lucy składa wypowiedzenie. George wypowiedzenia nie przyjmuje. Wręcz przeciwnie zaczyna szukać pretekstów, aby uniemożliwić jej odejście, wreszcie grozi, że użyje swoich wpływów, aby nigdzie więcej nie znalazła pracy. Na koniec żąda, aby Lucy sama znalazła dla siebie zastępstwo. Tak oto w firmie pojawia się June Carter (Alicia Witt), idealne zastępstwo za Lucy i wymarzona kandydatka na nową dziewczynę George'a. Dopiero teraz Lucy zaczyna pojmować, że George był dla niej kimś więcej, niż tylko wymagającym i absorbującym szefem.
  • 22:10
  • Szczęściarz
   130 min
   program nadajemy w wersji z udogodnieniem dla niedosłyszących
   Film na podstawie powieści "Szczęściarz" Nicholasa Sparksa, autora bestsellerów: "Pamiętnik", "List w butelce", "Noce w Rodanthe" i wielu innych. Historia miłości wracającego z wojny w Iraku żołnierza marines - sierżanta Logana Thibaulta i tajemniczej kobiety ze zdjęcia, które pomogło Loganowi przetrwać koszmar wojny. Żołnierz marines, sierżant Logan Thibault (Zac Efron) powraca z trzeciej wyprawy w Iraku. Wierzy, że jedyną rzeczą, która sprawiła, że przeżył, jest znaleziona fotografia kobiety, której nawet nie zna.Thibault dowiaduje się, że kobieta ze zdjęcia ma na imię Beth (Taylor Schilling), poznaje także jej adres. Wkrótce zjawia się u niej w domu i podejmuje pracę w prowadzonym przez jej rodzinę schronisku dla zwierząt. Mimo początkowej nieufności i skomplikowanej sytuacji życiowej Beth między kobietą a Thibaultem nawiązuje się romans. Logan zaczyna mieć nadzieję, że Beth może stać się dla niego kimś więcej niż tylko kobietą ze zdjęcia, które przyniosło mu szczęście.
  • 00:20
  • Fatum
   Oglądaj online
   135 min
   Amerykańska wersja japońskiego horroru z 2001 roku. Młoda kobieta usiłuje sobie ułożyć na nowo życie po przykrym rozwodzie. Wraz z córeczką wynajmuje nowe mieszkanie w bloku. Wkrótce po przeprowadzce kobieta zaczyna zauważać wokół siebie dziwne i niepokojące zjawiska. Jej znajomi zrzucają wszystko na karb jej ostatnich przejść, ale niepokojące zdarzenia nasilają się prowadząc do przerażającego finału.
  • 02:55
  • Moc Magii(TVN noc)
   80 min
  • 04:15
  • Kuchenne rewolucje
   Oglądaj online
   0 min
   Restauracja Impuls (Łódź) Restauracja położona jest na terenie dużej dzielnicy osiedlowej. Pod tym adresem funkcjonuje od ponad 20 lat. Niestety wcześniej lokal cieszył się złą sławą, a nowi właściciele, choć zmienili profil obiektu, nie pomyśleli o zmianie nazwy. Irena i Rafał prowadzą Impuls od ponad roku. Mają zaciągnięty kredyt. Nie bankrutują jedynie dzięki imprezom zorganizowanym, które czasem się tu trafiają. Irena chce dać szansę temu miejscu, bo wierzy, że rok to zbyt mało, by się poddać. Rafał jest jednak bliski załamania. I tak, zamiast prowadzić wspólnie restaurację, narzeczeni prowadzą wojnę ze sobą, a najmniejszy drobiazg staje się zapłonem wielkiej awantury. Niestety kłótnie w pracy przenoszą się na grunt domowy. Irena kiedyś pracowała w restauracji, w której kłótnie właścicieli doprowadziły do rozwodu. Myślała wówczas, że w swoim życiu nie dopuściłaby do czegoś podobnego. Ale życie płata różne figle. Chaos, łzy, ból i niespełnienie... Tu może pomóc tylko rewolucja! Ale nie wystarczy wyczyścić kuchnię. Oczyszczenia wymaga przede wszystkim atmosfera. Bo czy można lubić miejsce, w którym ludzie się nie lubią?
Copyright © 1997-2017 TVN S.A.