TVN24 BIS

TVN24 BIS

TVN24 BIS to druga stacja informacyjna w portfolio kanałów Grupy TVN. Jej oferta programowa obejmuje pełną gamę informacji o profilu finansowo – biznesowym oraz szerokie spektrum wiadomości z zagranicy, przez co stanowi  rozszerzenie i uzupełnienie programu stacji TVN24.

Kanał TVN24 BIS został uruchomiony w styczniu 2014 roku, w wyniku przekształcenia stacji TVN CNBC. Początkowo funkcjonował pod nazwą TVN24 Biznes i Świat, zastąpioną w marcu 2016 roku skrótem TVN24 BIS.

TVN24 BIS przekazuje najświeższe i najważniejsze informacje z rynków polskich i zagranicznych, wiadomości ze świata oraz analizy i komentarze ekspertów. Kanał jest kierowany do osób zainteresowanych gospodarką oraz zależnościami polityczno – ekonomicznymi między Polską a światem, widzów ciekawych, jaki wpływ na polski rynek mają decyzje zapadające na świecie. Na powodzenie kanału przekłada się siła marki TVN24 oraz sprawdzony model kreowania i przekazu newsów wypracowany przez TVN24, ambitna tematyka oraz fakt, iż stacja sięga po ekspertów, którzy nie goszczą w innych telewizjach.

W ramówce stacji główne miejsce zajmują magazyny informacyjno – publicystyczne oraz programy poradnikowe z dziedziny biznesu, finansów i inwestycji, w tym m.in.: „Świat”, „Fakty z zagranicy”, „Dzień na świecie” i „Dzień na rynkach”, „Biznes dla ludzi”, „Milion w portfelu”, a także „Świat technologii”.

Zespół TVN24 BIS tworzy grono cenionych dziennikarzy biznesowych i publicystów, m.in.: Katarzyna Kolenda – Zaleska, Jolanta Pieńkowska, Katarzyna Karpa – Świderek, Jacek Stawiski, Robert Stanilewicz, Paweł Blajer, Jan Niedziałek, a także znakomici  eksperci zajmujący się tematyką międzynarodową: Ewa Ewart, Jacek Pałasiński i Maciej Wierzyński.

Integralną część kanału stanowi portal tvn24bis.pl – portal informacyjny oferujący dostęp do bieżących aktualności o tematyce międzynarodowej i biznesowej oraz informacji poszerzających materiały antenowe.

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione