TVN24

TVN24

TVN24 jest pierwszym polskim całodobowym kanałem telewizyjnym o tematyce informacyjno-publicystycznej w Polsce. Zapewnia dostęp do najświeższych newsów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kanał TVN24 został uruchomiony w sierpniu 2001 r. Od tego czasu stacja TVN 24 utrzymuje najwyższe standardy w przekazywaniu wiadomości i jest uważana za najbardziej solidne i wiarygodne źródło informacji w Polsce. W 2014 roku kanał uzyskał pozycję najbardziej opiniotwórczej stacji TV w okresie ostatniej dekady, będąc najczęściej cytowanym medium telewizyjnym w kraju (raport Instytutu Monitorowania Mediów).

Stacja nadaje z najnowocześniejszego studia w Europie. Dzięki sieci reporterów w Warszawie, korespondentom w dziewięciu oddziałach na terenie całej Polski oraz współpracy ze światowymi agencjami przekazuje zawsze aktualne wiadomości, bezpośrednio z miejsc wydarzeń. Ofertę aktualności uzupełniają raporty specjalne, dyskusje i komentarze oraz stałe programy publicystyczne i serwisy informacyjne. Do flagowych pozycji programowych kanału należą codzienne wydania „Wstajesz i wiesz”, „Tak jest!”, „Faktów po Faktach”, autorskie programy publicystyczne „Kropka nad i”, „Kawa na ławę”, „Loża prasowa”, „Piaskiem po oczach”, „Jeden na jeden”, czy kultowe „Szkło kontaktowe”.

Szybki i profesjonalny przekaz oraz ciekawa i wnikliwa publicystyka to efekt kilkunastu lat doświadczenia oraz znakomitego zespołu fachowców i ekranowych osobowości TVN24, który tworzą m.in. Justyna Pochanke, Monika Olejnik, Katarzyna Kolenda – Zaleska, Anita Werner, Marta Kuligowska, Bogdan Rymanowski, Grzegorz Miecugow, Andrzej Morozowski, Tomasz Sianecki.

Integralną część kanału stanowi Kontakt24 – interaktywny serwis umożliwiający użytkownikom relacjonowanie wyjątkowych wydarzeń, których są świadkami oraz portal tvn24.pl – portal internetowy oferujący najświeższe informacje z kraju i ze świata, unikalne wideo i relacje na żywo.

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione