TVN Style

TVN Style

TVN Style jest pierwszym polskim kanałem tematycznym adresowanym do kobiet.

Stacja wystartowała 1 sierpnia 2004 r.

TVN Style to kobieca telewizja HD dla współczesnych Polek. Oferta programowa kanału jest przygotowywana specjalnie z myślą o kobietach, które pragną się rozwijać w wielu kierunkach. TVN Style to wszystko, co powinna wiedzieć kobieta i jej najbliżsi - zebrane w jednym miejscu, podane w przystępny, ciekawy i praktyczny sposób.

TVN Style inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian. Dostarcza wielu praktycznych porad i wiedzy o świecie. Zapewnia mądrą rozrywkę, a także porusza tematy ważne dla współczesnych kobiet i ich rodzin. Pokazuje możliwości i rozwiązania, a wybór pozostawia widzom.

Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne. TVN Style stawia na własne autorskie produkcje. Wśród nich są m.in.: „W roli głównej”, „Dorota was urządzi”, „Wiem, co jem na diecie” i „Wiem, co kupuję”, „Magiel towarzyski”, „Pani Gadżet”, „Sablewskiej sposób na modę”, „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, „Pyszne25”, „Afera fryzjera”, „Życie bez wstydu”, „Sekrety lekarzy” oraz kolejne serie znanego cyklu „66 niezapomnianych…”. Na wiosnę 2016 roku stacja przygotowała dla widzów pierwszy format z portfolio Scripps Networks Interactive - „Polowanie na kuchnie”.

TVN Style od kilku sezonów nagrywa dokumenty w najdalszych zakątkach świata. Razem z takimi prowadzącymi jak: Jarosław Kuźniar, Anna Dereszowska, Agnieszka Szulim czy Marcin Prokop zabrała już widzów do Brazylii, Japonii, Indii i Korei Południowej.

Na antenie kanału dużym powodzeniem cieszy się  także zagraniczne pasmo dokumentalne. Filmy emitowane w tym cyklu poruszają ważne i często kontrowersyjne tematy oraz  pokazują różne aspekty życia kobiet na całym świecie.

Wizytówką i mocną stroną kanału są bardzo wyraziste osobowości prowadzących. Do najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji należą: Magda Mołek, Katarzyna Bosacka, Karolina Korwin Piotrowska, Dorota Szelągowska, Maja Sablewska, Agnieszka Szulim czy Paulina Krupińska.

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione