TVN International

TVN International

TVN International to najpopularniejsza stacja o charakterze rozrywkowym wśród Polaków mieszkających za granicą.

Kanał wystartował w kwietniu 2004 roku i dostępny jest w sieciach kablowych, drogą satelitarną jak i internetową.

ITVN dzięki doskonałym produkcjom stacji TVN, TVN Style, TVN Turbo już od 12 lat dostarcza widzom w USA, Kanadzie, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Australii rozrywkę na najwyższym poziomie. Oprócz premierowych seriali i programów oraz informacji, prezentuje również najlepsze polskie i zagraniczne filmy fabularne i dokumentalne. W ITVN Polacy za granicą mogą oglądać najlepsze rodzime propozycje równolegle z rodakami w kraju.

Z badań przeprowadzonych przez Brandquest Media wynika, że ITVN jest najwyżej ocenianą stacją polskojęzyczną we wszystkich krajach objętych badaniami (USA, Niemcy, Francja, 2011 rok). Według tych samych rankingów widzowie poświęcają najwięcej czasu na jej oglądanie. Także w ofercie ITVN znajdują dużo atrakcyjnych dla siebie programów oraz przypisują tej stacji najbardziej atrakcyjny zestaw skojarzeń racjonalnych i emocjonalnych.

Bogaty program ITVN łączy w sobie rozrywkę w postaci cieszących się ogromną popularnością seriali, takich jak „Na Wspólnej”, „Singielka”, „Druga szansa”, „Szpital” i „Szkoła”, kolejnych odsłon talk show - „W roli głównej”, „Rozmowy w toku”, „Kuba Wojewódzki” i kultowych już programów rozrywkowych typu: „Agent – Gwiazdy”, „Kuchenne rewolucje”, „Kobieta na krańcu świata”, „Co za tydzień”, „Mali Giganci”, „You Can Dance – po prostu tańcz!”, „Ugotowani”,Uwaga! Pirat”, „Automaniak”, „Top Model” czy „Stylowy magazyn”. Ofertę dopełniają fascynujące dokumenty oraz światowe hity telewizyjne i kinowe, a także znane już wszystkim stałe elementy ramówki: program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”, informacyjny - „Fakty” i interwencyjny - „Uwaga!”.

ITVN tworzony jest przez kilkunastoosobowy zespół redakcji w Polsce oraz współpracowników poza granicami kraju. Sygnał stacji można odbierać w USA (DISH Network, RCN, Optimum), Kanadzie (Rogers Cable), Niemczech (Unitymedia Kabel BW, Kabel Deutschland KDG, M7 Deutschland, Entertain, NetCologne, TeleColumbus, Vodafone, Polytel Wilhelm.tel), Francji (Free, SFR, Numericable), Wielkiej Brytanii (PolskaPlus) oraz Australii (Puma Media, Eurosky).

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione