TVN Fabuła

TVN Fabuła

TVN Fabuła to kanał z bogatą ofertą filmowo – serialową.

Stacja została uruchomiona w kwietniu 2015 roku.

TVN Fabuła emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN (m.in.: „Na Wspólnej”, „Magda M”, „Usta Usta”, „Prawo Agaty”, „Lekarze”, „39 i pół”, „Przepis na życie”, „Teraz albo nigdy”, „Majka”, „Julia”, „Brzydula”, „Kryminalni”, „Odwróceni”) i seriali zagranicznych (w tym „Ostry dyżur”, „Mentalista”, „Partnerki”, „Kobra: oddział specjalny”) w ofercie programowej TVN Fabuła znajdują się najlepsze filmy: popularne serie filmowe („Harry Potter”, „Gwiezdne Wojny”, „Indiana Jones”,„Zabójcza broń”, „Godziny szczytu”) oraz klasyki światowego kina i prawdziwe blockbustery ostatnich lat („Listy do M”, „Parszywa dwunastka”, „Pluton”, „Fatalne zauroczenie”, „Czarownice z Eastwick”, „Masz wiadomość”, „Firma”, „Pluton”, „Raport Pelikana”, „Kac Vegas”).

Cechą wyróżniającą TVN Fabuła jest rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi oraz maratony serialowe, będące odpowiedzią stacji na rosnącą popularność zjawiska binge watching, czyli coraz większą liczbę widzów oglądających kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu.

Ramówkę dopełniają autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. „Andrzej Sołtysik przedstawia” to program, który przybliża historię kina opowiedzianą przez pryzmat wybranego zjawiska, zachowania, przedmiotu czy motywu. W „PytAniach” Ania Wendzikowska rozmawia z największymi gwiazdami Hollywood na temat filmów, aktorstwa i codziennego życia, blaskach i cieniach sławy, miłości, rodzicielstwie i przyjaźni w show biznesie.

W kwietniu 2016 roku  na antenie TVN Fabuła debiutuje kolejny autorski program - „Szkoła filmowa” Kingi Burzyńskiej, talk show, w którym dziennikarka spotyka się z największymi gwiazdami ekranu, a jej rozmowom przysłuchuje się publiczność – studenci szkoły filmowej.

Filmy i seriale TVN Fabuła są dostępne w jakości HD. Widzowie mogą wybrać opcję oglądania filmu z polskim lektorem lub z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami.

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione