TVN24

TVN24

Jest pierwszym w Polsce, 24-godzinnym kanałem informacyjnym, który uruchomiony został w sierpniu 2001 r. TVN 24 nadaje najświeższe informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, poszerzone o raporty specjalne, dyskusje i komentarze.

Od momentu uruchomienia stacja TVN24 utrzymuje najwyższe standardy w przekazywaniu wiadomości i jest uważana za najbardziej solidne i wiarygodne źródło informacji w Polsce. Wykorzystanie najnowszych technologii satelitarnych pozwala starannie wyważyć ramówkę TVN 24 oraz dynamicznie połączyć stałe programy i serwisy informacyjne z przekazami na żywo najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata.

TVN24 rozpoczyna codziennie o godz. 6:00, nadając najświeższe informacje, prognozę pogody i recenzje prasowe. Co pół godziny nadawane są aktualne informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń w polityce, gospodarce, biznesie i sporcie a także prognoza pogody. TVN24 oferuje również magazyny informacyjne ("24 Godziny"), ekonomiczne ("Firma", "Portfel") oraz informacyjno-publicystyczne ("Szkło kontaktowe"). Każdy dzień kończy "Wieczór w TVN24", gdzie przedstawione jest podsumowanie wydarzeń dnia.

TVN24 można oglądać za pośrednictwem platform cyfrowych oraz sieci telewizji kablowych. Program TVN24 jest też dostępny za pośrednictwem czołowej polskiej platformy cyfrowej - Cyfra+, gdzie okazał się być najpopularniejszym, płatnym kanałem plasującym się bezpośrednio za głównymi polskimi programami bezpłatnymi. Telewizja TVN 24 jest także dostępna dla Polonii w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem platformy cyfrowej Echostar.

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione