ITVN Extra

ITVN Extra

TVN International Extra uzupełnia ofertę kanałów skierowanych do Polaków mieszkających za granicą o najważniejsze magazyny biznesowe, publicystyczne oraz lifestylowe.

Stacja wystartowała w lutym 2015 roku i obecnie jest dostępna dla widzów w Niemczech, Francji i USA.

Kanał ITVN Extra każdego dnia dostarcza niezapomnianych wrażeń dzięki intrygującym filmom dokumentalnym, najnowszym programom o zdrowiu, gotowaniu i wnętrzach oraz pasjonującym produkcjom ukazującym niezwykłych ludzi, miejsca, zjawiska i wydarzenia. Od pełnych pasji dziennikarzy i prowadzących widzowie dowiedzą się wszystkiego o finansach, gotowaniu, urządzaniu wnętrz, zdrowiu, kulturze i wydarzeniach ze świata. ITVN Extra serwuje wyłącznie rzetelne fakty i prawdziwe historie. Wyjątek stanowią barwne i radosne animacje, których uroczy bohaterowie zachęcają najmłodszych do nauki języka polskiego.

ITVN Extra wraz z ITVN oraz TVN24 tworzy pakiet kanałów skierowanych do Polaków mieszkających za granicą. To nowoczesna, profesjonalna telewizja, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających widzów. Kanał został stworzony z myślą o odbiorcach ciekawych świata, którzy chcą dowiedzieć się więcej o kulturze, medycynie, nauce, polityce, finansach i innych fascynujących dziedzinach życia. W ofercie znajdują się zarówno programy lifestylowe, podróżnicze, kulinarne oraz biznesowe, jak i intrygujące filmy dokumentalne. Propozycje ITVN Extra dodatkowo wzbogacają liczne bajki i animacje dla najmłodszych.

Ramówka ITVN Extra w pasmach wieczornych prezentuje między innymi najpopularniejsze programy TTV - „Kossakowski. Inicjacja”, „Usterka” czy „Ostre cięcie”, uzupełniając je lifestylowymi programami „Home staging”, „Jakubiak rodzinnie” lub „Remont w 48h” z kanałów Kuchnia+ oraz Domo+. W weekendowe poranki stacja zapewnia mądrą rozrywkę zarówno dla dorosłych widzów dbających o swoje zdrowie i dietę w programach „Cegiełka zdrowia”, „Skok na weekend” czy „Gwiazdy na tacy” produkcji TVN Meteo Active, jak i skierowanych do najmłodszych poznających język polski wraz z bohaterami kultowych polskich filmów animowanych oraz programów edukacyjnych z kanału MiniMini+.

Copyright © 1997-2017 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. z o.o. jest zabronione