Teraz
01:00

Żołnierze kosmosu

Istnienie całego rodzaju ludzkiego zostaje zagrożone, gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez przedstawicieli obcej cywilizacji - monstrualne, inteligentne i... zabójcze owady. Bohaterami filmu jest grupa młodych ludzi, którzy wstępują do elitarnej jednostki wojskowej. Morderczy trening ma ich przygotować do ostatecznej rozgrywki z najeźdźcami.

Teraz
03:40

Moc Magii(TVN noc)

80min
Teraz
05:10

„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.

Teraz
05:40

Mango - Telezakupy

70min
Teraz
06:50

Kuchenne rewolucje

Bolesławiec, "Pod Złotym Aniołem". W Bolesławcu w przy Rynku mieści się zabytkowa kamienica "Pod Złotym Aniołem", a w niej najstarsza w mieście restauracja o tej samej nazwie, której historia sięga XIV wieku! Od 20 lat najnowszą historię restauracji tworzy pani Basia, której pomaga brat - kucharz- amator. Niestety złote czasy restauracji "Pod Złotym aniołem" dawno minęły, bo od 2 lat lokal przynosi straty. Właścicielka po 20 latach pracy czuje się zmęczona, brak jej pomysłu na zmianę i zapału do pracy. Dlatego na pomoc wezwała Magdę Gessler. Niestety stan restauracji jest tak samo dramatyczny, jak stan wiedzy pani Basi na temat kuchni - 20 latach prowadzenia restauracji z włoską pizzą w menu, nie wie co to jest parmezan i carpaccio... Czy 4 dni na pewno wystarczą Magdzie Gessler na uratowanie tej restauracji?

Teraz
07:50

Doradca smaku

10min
Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

175min

„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła programu – widzowie. To dla nich to wszystko. Codzienne podnoszenie poprzeczki i podejmowanie tematów, które są dla nich ważne. Wysoki poziom niezmiennie utrzymują również prowadzący – Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Magda Mołek, Marcin Meller, Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, którzy nie wyobrażają sobie inaczej rozpoczęcia dnia, niż od słów „Dzień Dobry TVN”.

Teraz
10:55

Ukryta prawda

Dorota jest żoną Wojtka, byłego mechanika samochodowego, który przebywa na rencie. Po wypadku, w czasie którego uszkodził kręgosłup, porusza się na wózku. Dorota zawsze miała ciężko z mężem cholerykiem, od dawna go nie kocha, jednak do tej pory ze względu na jego sytuację zdrowotną nie miała serca go zostawić i opiekuje się wiecznie niezadowolonym i wyżywającym się na niej Wojtkiem. Pewnego dnia mówi Wojtkowi, że złożyła w sądzie pozew o rozwód. Syn jest przeciwny, córka ją popiera, wystraszony Wojtek stara się lepiej traktować Dorotę, co przychodzi mu z trudem. Okazuje się, że Dorota od ponad roku ukrywa romans z Arturem, jej szefem, który planuje rozwód. W międzyczasie syn Paweł regularnie wozi ojca na rehabilitację. Dorota i Artur bardzo się kochają, jednocześnie odczuwają dużą bezradność i zmęczenie ukrywaniem się. Dorota informuje syna Pawła i córkę o swoim romansie. Syn próbuje wybić jej to z głowy, jednak ona uważa, że ma prawo do szczęścia z Arturem. Tymczasem Wojtek naprawdę się stara, do tego twierdzi, że nie poradzi sobie bez niej. …

Przejdź do strony
Teraz
12:00

Asia Kobut z 2c gimnazjum interesuje się wróżbami i horoskopami. Jest przerażona, kiedy dostaje smsa z przepowiednią o końcu świata. Przyjaciółka dziewczyny chce udowodnić jej, że to bzdury. Dziewczyna natomiast nie daje się przekonać i postanawia przygotować się do katastrofy. Jest pewna, że jeśli zdobędzie łzy nauczyciela fizyki i skropi nimi ziemię, powstrzyma zagładę… Ula Wrońska z 2b liceum i Karol Rak z licealnej 3d spodziewają się dziecka. Nastolatka nie chce, by jej ukochany płynął na rejs z koleżanką z klasy, która go podrywa. Wraz z przyjaciółką próbuje dodać narkotyk do napoju nastolatka, by ten nie mógł tam pojechać. Wkrótce maturzysta o wszystkim się dowiaduje…

Przejdź do strony
Teraz
13:00

Mama Arka dowiedziała się, że mąż zdradza ją z jej bratanicą. Kobieta została na noc u młodego małżeństwa, ale jest gotowa wybaczyć mężowi. Kiedy ten przychodzi ją przeprosić, wszczyna się awantura. Mężczyzna odchodzi do kochanki, a żonę wyrzuca z ich wspólnego mieszkania… Mama Oskara potrzebuje szybko pieniędzy i postanawia sprzedać część udziałów w pubie. Chłopak nie zamierza się na to zgodzić i chce żeby kobieta dała mu tydzień na znalezienie innego wyjścia z sytuacji. Krzysiek za namową Sary, wchodzi z nim w spółkę, co nie podoba się Meli i Irkowi…

Przejdź do strony
Teraz
13:30

Pacjentką doktora Wojciecha Jarosza jest 22-latka, która trafia na SOR w ostatniej fazie porodu. Dziewczynę przywozi jeden z jej chłopaków, który jest przekonany, że to on jest ojcem dziecka. Chwilę później pojawia się jej drugi partner. Między mężczyznami dochodzi do kłótni. Dziewczyna była przekonana, że kiedy urodzi się maluch, będzie wiedziała którego z nich wybrać… Ordynator Piotr Wójtowicz przyjmuje na SOR wycieńczonego 14-latka, który gra w ”błękitnego wieloryba”. Osobą, która podaje się za jego opiekuna jest koleżanka z klasy, którą bawi pogarszający się stan chłopaka. W szpitalu pacjent dostaje kolejne zadania. Okalecza się, wycinając żyletką wieloryba na ręce. Kolejnym wyzwaniem ma być targnięcie się na swoje życie. Czy uda się zapobiec tragedii?

Przejdź do strony
Teraz
14:30

Kuchenne rewolucje

Restauracja Valencia (Warszawa). Widok na panoramę Warszawy z 38. piętra budynku Intraco. Właśnie to urzekło pana Antoniego, obecnego właściciela restauracji Valencia, tak bardzo, że postanowił zaryzykować. Odkupił lokal i stał się restauratorem. Ponieważ ta branża jest dla niego obca poprosił o pomoc brata Artura, który ma więcej doświadczenia. Ten z kolei zaprosił do współpracy swoją synową Ulę. I tak Antoni jest prezesem, Artur dyrektorem, a Ula menedżerką. I jest pięknie, ale niestety tylko za oknem. Interes się nie kręci, na kuchni jest napięta atmosfera, a na sali gości brak. Na zaproszenie pana prezesa, Magdę Gessler czekają rewolucje na wysokościach. W tej restauracji trzeba zmienić wszystko. Ludzi, którzy muszą zrozumieć, że nie są na stanowiskach, a w pracy. Wystrój, żeby było przytulniej. A także nazwę. Jednak czy po tych wszystkich zabiegach restauracja oprócz widoków na centrum miasta, będzie miała w końcu ciekawe widoki na przyszłość?

Teraz
15:30

Trzech przyjaciół znajduje pięć tysięcy złotych. Chłopcy chcieliby oddać zgubę, ale jeden z nich nie zamierza tego zrobić. Ma już plan, na co wyda pokaźną sumę i oszukuje gimnazjalistów, że on także je zgubił. Janek i Arek nie wierzą Bartkowi, dlatego postanawiają go sprowokować i odzyskać pieniądze. Czy uda im się udowodnić winę kolegi? Licealistka Janka Lipowska ma bardzo poważny problem w domu, ponieważ jej ojciec znęca się nad nią fizycznie. Dziewczynie nie wolno jest spotykać się ze znajomymi, i jest zmuszona cały swój wolny czas poświęcać na naukę. Kiedy sprzeciwia się tacie, zostaje przez niego dotkliwie pobita. Siniaki na jej ciele zauważa Janek, któremu nastolatka bardzo się podoba. Chłopak postanawia o wszystkim powiedzieć swojej nauczycielce.

Przejdź do strony
Teraz
16:30

Krzysiek wykupił połowę udziałów w pubie i atmosfera w pracy od razu zaczyna się psuć. Sara ma nowy pomysł na klub, szarogęsi się i chce przejąć władzę. Bez wiedzy Oskara zatrudnia barmankę na swoje miejsce. Nowa pracownica jest niemiła i wszystkich denerwuje. Wkrótce dziewczyna zwalnia Melanię… Rafał zaczyna pracę w hotelu Kasi jako kelner. Pierwszy dzień jest dla niego katastrofą, a była żona stara się tuszować jego gafy i niedociągnięcia. Na domiar złego mama dziewczyny nie daje jej spokoju i za wszelką cenę chce odsunąć go od córki. Znajduje chłopakowi inne zatrudnienie. Kobieta za wszelką cenę nie chce dopuścić żeby do siebie wrócili.

Przejdź do strony
Teraz
17:00

Ukryta prawda

Bartek (45) jest związany ze spokojną Iwoną (44). Mężczyzna wiele lat temu rozwiódł się z Kaliną (39), która była zbyt rozrywkowa i nieodpowiedzialna, do tego zdradzała go z kim popadnie. Ma z nią syna Janka (18), który jest pod opieką matki i widuje się z ojcem raz na tydzień. Janek przyznaje się ojcu, że jest gejem i ma chłopaka Radka (20), Bartek nie jest zadowolony i obwinia za to zawsze liberalną Kalinę. Sam ma nadzieję, że to tylko przejściowy etap eksperymentów. Tymczasem okazuje się, że Kalina się nawróciła i mocno wojuje z tożsamością seksualną syna i Radek szuka wsparcia u Bartka. Janek zaczyna nienawidzić siebie, a ojciec odkrywa, że chłopak się samookalecza. Próbują szukać pomocy u psychologa. Bartek zaczyna podejrzewać, że Kalina bije syna, ale Radek zaprzecza. Tymczasem Kalina próbuje zaciągnąć chłopca do kościoła i wywołać w nim poczucie grzechu, co doprowadza go do próby samobójczej. Bartek zabiera syna do siebie, ale Kalina nie daje za wygraną, wciąż próbuje wpłynąć na syna.

Przejdź do strony
Teraz
18:00

W szpitalu przebywa pacjent, który stracił pamięć w wyniku wypadku samochodowego. Nie rozpoznaje swojej rodziny i nie pamięta, że zdradzał żonę. Kiedy kobieta dowiaduje się o niewierności mężczyzny, załamuje się… Na SOR trafia 23-latka poturbowana przez dzikie zwierzę. Dziewczyna mieszka z ukochanym leśnikiem i udaje przed nim, że uwielbia naturę, żeby mu się przypodobać. Przyjaciółki namawiają pacjentkę żeby przestała udawać i w końcu powiedziała mu prawdę…

Przejdź do strony
Teraz
19:00

„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.

Teraz
19:35

Sport

10min
Teraz
19:45

Pogoda

5min
Teraz
19:50

„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.

Teraz
20:00

Lucy

115min

Twórca Nikity oraz Piątego Elementu – Luc Besson przedstawia kolejną historię z silną i zapadającą w pamięć postacią kobiecą. Tym razem Scarlett Johansson wciela się w rolę Lucy. Dziewczyna zostaje wbrew swojej woli wplątana w przemyt narkotyków, by następnie odkryć w sobie nadprzyrodzone zdolności i zemścić się na swoich prześladowcach.

Teraz
21:55

G.I. Joe: Czas Kobry

Widowiskowy film akcji twórcy "Mumii". Grupa amerykańskich komandosów staje do walki z terrorystyczną organizacją, której celem jest doprowadzenie świata do chaosu.

Pełen znakomitych efektów specjalnych film akcji w gwiazdorskiej obsadzie. Złożona z najlepszych żołnierzy, elitarna jednostka wojskowa G.I.JOE staje przed najtrudniejszym zadaniem w historii swojej działalności. Podstępny handlarz bronią imieniem Destro wykrada ładunek śmiercionośnych rakiet. Okazuje się, że jest on powiązany z tajemniczą organizacją o nazwie Kobra, której celem jest zburzenie politycznego porządku świata. G.I.JOE muszą odzyskać stracone rakiety, nim zostaną wystrzelone i świat pogrąży się w chaosie.