Teraz
01:45

Gala French Touch

Teraz
03:25

Co za tydzień

Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata kultury i rozrywki.

Teraz
04:00

Moc Magii(TVN noc)

65min
Teraz
05:10

„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.

Teraz
05:40

Mango - Telezakupy

70min
Teraz
06:50

Kuchenne rewolucje

Przasnysz, Restauracja "Imperium". W Przasnyszu pan Darek stworzył swoje „Imperium” i to dosłownie – jest właścicielem hotelu, pięciu samolotów i restauracji, która od dłuższego czasu przysparza dumnemu właścicielowi samych problemów i strat finansowych. Niestety również „poddani”, czyli pracownice jego „Imperium” też są wyraźnie niezadowolone i według pana Darka niechętne do pracy. Na pomoc przybywa Magda Gessler, która niestety największy problem widzi we właścicielu „Imperium” i jego stosunku do mizernie opłacanego personelu. Pan Darek jednak za nic ma babskie fanaberie, dlatego Magda Gessler razem z kucharkami i kelnerkami ogłaszają strajk!

Teraz
07:50

Doradca smaku

10min
Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

175min

„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła programu – widzowie. To dla nich to wszystko. Codzienne podnoszenie poprzeczki i podejmowanie tematów, które są dla nich ważne. Wysoki poziom niezmiennie utrzymują również prowadzący – Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Magda Mołek, Marcin Meller, Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, którzy nie wyobrażają sobie inaczej rozpoczęcia dnia, niż od słów „Dzień Dobry TVN”.

Teraz
10:55

Ukryta prawda

Wiesia – sześćdziesięcioletnia wdowa pragnie zerwać z żałobą. W jej życiu, które dotąd kręciło się wokół spraw domowych i ploteczek z przyjaciółkami Jadzią (62) i Krysią (60), pojawia się atrakcyjny sąsiad Kazimierz (66). Przyjaciółki próbują na siłę wyswatać Wiesię, ale odkrywają, że Kazimierz prowadzi podwójne życie. Do swojego eleganckiego mieszkania zaprasza młodych mężczyzn. Wiesia nie wierzy w skłonności Kazimierza, więc Jadzia i Krysia postanawiają udowodnić homoseksualizm Kazimierza, organizując prowokację. Do pomocy werbują, zakochanego w Krysi, kościelnego Miodka (59). Gdy mistyfikacja kończy się klapą, Wiesia ostatecznie traci nadzieję na ułożenie sobie życia z sąsiadem. Postanawia wygarnąć, co myśli o Kazimierzu i wtedy dowiaduje się prawdy…

Przejdź do strony
Teraz
12:00

Gimnazjalista Radek Borysiak jest wyśmiewany na lekcjach wychowania fizycznego. Postanawia więc założyć własną drużynę piłkarską. Razem ze znajomymi zaczyna trenować pod okiem Piotrka Dobrowolskiego. Uczniowie, którzy szydzili z chłopaka i jego kolegów, teraz chcą stoczyć z nimi zacięty pojedynek. Uczennica klasy 2c - Weronika Grabecka, nie chce już być w związku z Piotrkiem Ciechańskim i postanawia z nim zerwać. Ich przyjaciele nie mogą się z tym pogodzić i podstępem chcą sprawić, żeby wrócili do siebie. Gimnazjaliści odkrywają oszustwo znajomych i postanawiają dać im nauczkę…

Przejdź do strony
Teraz
13:00

Lena nadal umawia się na randki w sieci, ponieważ ma nadzieję, że w ten sposób uda jej się zapomnieć o Oskarze. Chłopak bardzo za nią tęskni i postanawia przeprosić ją za podszywanie się pod internetowego chłopaka. Trafia na nią kiedy ta czeka na kolejne spotkanie... Oskar postanawia poszukać pocieszenia u innej dziewczyny, ale w ostatniej chwili rozmyśla się… Okazuje się, że Pola, nic nikomu nie mówiąc, wróciła do Krakowa. Kiedy spotyka się z Rafałem, wyznaje mu, że już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Uważa, że to kara za to, że rozbiła jego małżeństwo z Kasią. Chłopak jest załamany, wkrótce odkrywa, że ukochana chce wyjechać na misję humanitarną jako wolontariuszka.

Przejdź do strony
Teraz
13:30

Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 55-letnim właścicielem dużej firmy, który zasłabł i trafił na SOR z podejrzeniem choroby układu krążenia. Mężczyzna boi się, że umrze, dlatego wzywa do szpitala swoje nieślubne dziecko i wyznaje mu prawdę. Kiedy jego ślubny syn dowiaduje się o tym, postanawia zmusić ojca żeby przepisał swoją działalność tylko i wyłącznie na niego… Pacjentem dr Roberta Szewczyka jest młody mężczyzna. Trafił na oddział, ponieważ podczas swojego wieczoru kawalerskiego wpadł do rzeki. Na oddział dociera przyszła teściowa, z którą jego narzeczona od lat nie utrzymuje kontaktu. Dziewczyna próbowała targnąć się na swoje życie, kiedy jej były chłopak oskarżył kobietę o próbę gwałtu…

Przejdź do strony
Teraz
14:30

Kuchenne rewolucje

Restauracja Alchemik (Tomaszów Mazowiecki). 20 lat temu najlepsze zapiekanki w Tomaszowie Mazowieckim serwował pan Andrzej w Barze u Jędrusia. Dzisiaj w tym miejscu jest pizzerio-pub Alchemik, a jego właścicielem jest syn Andrzeja, Michał. Nowy właściciel chciałby kontynuować tradycje rodzinne i stworzyć przyjemną restaurację osiedlową. Nie wie jednak, co powinien zrobić, żeby jego lokal się wyróżnił i przyciągnął klientów. Mimo że włożył dużo serca, pracy i pieniędzy w przebudowę Alchemika, Michał zastanawia się, czy ktoś inny nie poprowadziłby tego interesu lepiej. Na to nie zgadza się jego ojciec oraz brat z narzeczoną. Formalnie nie mają prawa głosu, ale mogą poprosić o pomoc Magdę Gessler. Liczą na to, że znanej restauratorce uda się przekonać Michała, że jest o co walczyć. I że w jego otoczeniu jest ktoś, kto zamiast pomagać, tylko szkodzi.

Teraz
15:30

Ania Grochot z licealnej 3d zakłada się z koleżanką o to, która z nich pierwsza poderwie nowego ucznia. Obie dziewczyny są pewne wygranej, ale to Ania pierwsza całuje Artura. Wściekła Amelia postanawia się odegrać. Ma zamiar odbić chłopaka rywalce. Czy jej plan się powiedzie? Hela Filipek z 2a gimnazjum wstydzi się, że jest biedna. Okłamuje znajome z klasy, że jej mama pracuje w salonie kosmetycznym. Jest zaskoczona, kiedy okazuje się, że kobieta dostaje pracę w szkole na stanowisku woźnej. Ukrywa to przed koleżankami, ponieważ boi się, że będą się z niej wyśmiewały. Wkrótce jej kłamstwo wychodzi na jaw…

Przejdź do strony
Teraz
16:30

Rafał nie może pogodzić się z faktem, że Pola postanowiła go zostawić i jechać na misję humanitarną do Afryki. Wzywa na pomoc mamę ukochanej, ma nadzieję, że kobieta powstrzyma córkę przed wyjazdem. Niestety dziewczyna nie zamierza zmieniać swojej decyzji i żegna się z przyjaciółmi… Koleżance Leny wpada w oko Gienek. Dziewczyna chce, żeby ta pomogła jej umówić się z nim na randkę. Chłopak wprawdzie cały czas myśli o Meli, ale ulega i zaprasza Darię na spotkanie. Na wieść o tym, Melania podstępem zatrzymuje go w domu…

Przejdź do strony
Teraz
17:00

Ukryta prawda

Agnieszka (31) jest od 4 lat żoną Janka (35). Janek wychowywał się w rodzinie adopcyjnej, z którą praktycznie nie utrzymuje kontaktu. Po latach dojrzewa do tego, by odszukać swoich biologicznych rodziców. Od dwóch lat małżonkowie bezskutecznie starają się o dziecko. Agnieszka namawia męża na wizytę w klinice in vitro, jednak niedługo potem Janek zaczyna utrzymywać, że nie chce mieć dziecka, nie dojrzał do rodzicielstwa. Agnieszka nie może zrozumieć postawy męża, który zaczyna jej unikać. Para bez przerwy się kłóci, Janek wyprowadza się z domu. W końcu Agnieszka dowiaduje się, że Janek ma romans. Jest wściekła. On przyznaje, że ma inną kobietę, proponuje rozwód. Tymczasem Agnieszka oznajmia mu, że jest w 5 tygodniu ciąży, co ją samą bardzo zaskoczyło, bo traciła już nadzieję na naturalne poczęcie. Liczy na to, że mąż się opamięta i do niej wróci, jednak Janek sugeruje, żeby Agnieszka usunęła ciążę. Decyduje się wyjawić jej swój największy sekret.

Przejdź do strony
Teraz
18:00

Pacjentem doktora Piotra Wójtowicza jest pracownik z Ukrainy ze zmiażdżoną ręką. Wypadek zdarzył się w fabryce, w której jest nielegalnie zatrudniony. Do szpitala dociera szef pacjenta. Mężczyźnie zależy na tym żeby prawda nie wyszła na jaw i zastrasza chłopaka. Wsparcia udziela mu dziewczyna, która po szczerej rozmowie z ordynatorem postanawia zadzwonić na policję. Na SOR trafia poturbowane małżeństwo, które zostało ranne w wyniku demonstracji dotyczącej obrony praw kobiet. Przyjmuje ich dr Robert Szewczyk. Na oddział docierają również ich dzieci. Rodzice są zszokowani zachowaniem swoich podopiecznych. Co takiego wydarzyło się w sali szpitalnej?

Przejdź do strony
Teraz
19:00

„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.

Teraz
19:35

Sport

10min
Teraz
19:45

Pogoda

5min
Teraz
19:50

„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.

Teraz
20:10

Doradca smaku

5min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Daniel w panice – niespodziewanie wraca Łucja! Daniel dziękuje Smolnemu za to, że nie zwolnił Dominiki. Krzysztof kolejny raz wypomina mu podwójne życie. Nieoczekiwanie w redakcji pojawia się… Łucja! Daniel szybko zabiera dziewczynę, bojąc się reakcji Dominiki… Czy Igorowi i Elżbiecie grozi niebezpieczeństwo? Po śmierci Jakuba Elżbieta opiekuje się jego kompletnie załamaną matką. Tymczasem Igor spotyka się Tadeusiakiem – jest wściekły o to, że policja nie daje ochrony jego rodzinie! Robert niewiele może pomóc, ale ma plan jak uśpić czujność przestępców… Daria chce zdobyć serce Dominika! Daria oszukuje ojca, że jest przeziębiona – chce zostać w domu na weekend z Dominikiem. Kiedy Dziedzic wyjeżdża, dziewczyna proponuje, żeby poszli gdzieś uczcić zdane kolokwium Kamińskiego. Młodzi świetnie się razem bawią… Daria wyraźnie chce zdobyć serce Dominika!

Przejdź do strony
Teraz
20:55

Milionerzy

Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko raz – 28 marca 2010 roku. Wtedy poprawnej odpowiedzi na pytanie za największą stawkę udzielił Krzysztof Wójcik. Na wiosnę „Milionerzy” powracają w klasycznej i lubianej przez widzów formule. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną (odpowiednio wysokości 1000 zł i 40 000 zł). Aby wygrać główną nagrodę należy odpowiedzieć prawidłowo na 12 pytań. Pytania mają różnorodną tematykę. Każde z pytań ma oznaczony stopień trudności, a także kategorię tematyczną i opracowane jest na podstawie, co najmniej dwóch prawidłowych źródeł. W drodze do zwycięstwa uczestnik będzie mógł skorzystać z trzech kół ratunkowych: „pytanie do przyjaciela”, „pół na pół” i „pytaniedo publiczności”. Na fotelu prowadzącego ponownie zasiada Hubert Urbański, aktor i prezenter, postać związania z polską edycją od pierwszego odcinka.

Przejdź do strony
Teraz
21:30

Podczas sesji terapeutycznej, Anna mówi Marcie, że na pewno zna jej męża. Nie wie skąd i jak długo, ale go zna. Neuropsycholog oświadcza, że nie powinny razem kontynuować terapii. Artman daje Michałowi numer telefonu do Izabeli Kani, która, jak twierdzi, była jego osobą towarzysząca na przyjęciu w Uppsali. Wolski dzwoni do niej, kobieta potwierdza wersję Artmana. Jan niespodziewanie przychodzi do Anny. Zapewnia ją, że choć być może spotkali się kiedyś, to on jej nie zna. Po jego wyjściu Nowak ponownie zaczyna przeglądać zdjęcia z przyjęcia. Na jednym z nich znajduje stojącą na jej stoliku nieczytelną wizytówkę... Michał zostaje wezwany do nagłego przypadku. Magda, 40-letnia nauczycielka trlafiła do szpitala z silnym bólem brzucha, po tym jak prowadząc dzieci do teatru, zupełnie straciła świadomość tego gdzie się znajduje. Kobieta zostaje przewieziona na blok. Podczas operacji Michał przez chwilę traci władzę nad prawą dłonią. W dokończeniu zabiegu pomaga asystujący mu Kacper Kaleta. Do szpitala przychodzi bardzo zdenerwowana kobieta. Jest dziennikarką i jednocześnie matką dziecka z klasy, którą opiekowała się przywieziona do szpitala nauczycielka. Żąda potwierdzenia, że Magda była pod wpływem alkoholu. Maria stanowczo odmawia udzielania jakichkolwiek informacji na temat pacjentów. Dziennikarka zapowiada, że nie odpuści i dowie się prawdy. Po skończonym dyżurze, Michał odwiedza w ośrodku pomocy swoją mamę – Sławkę Wolską, od lat cierpiącą na stwardnienie zanikowe boczne. Michał przypuszcza, że incydent podczas operacji to kolejny dowód na to, że odziedziczył chorobę. Nauczycielka Magda zwierza się Annie, że wprawdzie miała kiedyś epizod alkoholowy, ale od dawna nie pije. Boi się jednak, że po wczorajszym incydencie nikt jej nie uwierzy. Anna odkrywa, że nauczycielka ma silny światłowstręt – cechę, której nikt wcześniej u niej nie zauważył. Anna dzieli się swoim spostrzeżeniem z Kają i stawia diagnozę. Czy dzięki Nowak nauczycielka zostanie uwolniona z zarzutu opieki nad dziećmi pod wpływem alkoholu? Mąż Wandy, Gerard, po amputacji nogi, stracił chęć do życia, a całą swoją złość skierował na żonę. Zmęczona jego humorami Wanda dzwoni po pomoc do Sadzika. Telefon od Wandy jest dla Piotra wybawieniem. Umawiają się, że Sadzik porozmawia z Gerardem, a Wanda posiedzi chwilę z jego czterema córkami. Michał odbiera wiadomość od kolegi informatyka, który miał odszyfrować nieczytelną wizytówkę na zdjęciu. Okazuje się, że udało mu sie odczytać nazwisko Anny!

Przejdź do strony
Teraz
22:30

Kuba Wojewódzki

Król TVN powraca w świetnej formie, z językiem ciętym jak brzytwa, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Kogo tym razem zaprosi na swoją skórzaną kanapę? Zarówno wielcy artyści, kroczący majestatycznym krokiem po czerwonym dywanie, jak i aspirujący celebryci prężący się na ściankach marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Kuby. To pewnego rodzaju wyznacznik statusu w show biznesie, „namaszczenie” na prawdziwą pierwszoligową gwiazdę. Szczęśliwcy, którym się to uda, stają do trudnej walki z kontrowersyjnym królem TVN. Mierzą się w bitwie na słowa, żarty, przytyki i cięte riposty. Kto znokautuje Kubę w tym sezonie, a kto padnie jak drzewo po wycince w Puszczy Białowieskiej? Przekonamy się w jesiennych odcinkach talk show.

Przejdź do strony
Teraz
23:30

Superwizjer

Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy programu są laureatami licznych prestiżowych nagród. Gospodynią programu jest Jolanta Konopka.